IPAG Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położony w samym sercu Paryża, IPAG Business School oferuje zagranicznym studentom ekscytującą możliwość poznania żywy środowiska miejskiego obok studiów akademickich.

Campus znajduje się w 6. dzielnicy, która ma kulturę popularną kawiarnię; Kawiarnia i restauracja otwarta scena wzdłuż Boulevard Saint-Germain i Saint-Michel, barów i pubów w Dzielnicy Łacińskiej, zabytków, a także sklepy i butik obręb sztuki zróżnicowaną scenę.

Akademickim, IPAG jest instytucją, która jest jedną z najlepszych francuskich szkołach szczebla Mistrz które spełniają większość absolwentów (l'étudiant 2013 i 2014). Są to jednym z powodów, dlaczego IPAG Business School jest doskonałym wyborem jako studiować za granicą przeznaczenia.

Międzynarodowy

Na IPAG, integracja międzynarodowa jest częścią naszej historii. Ponad 2400 studenci uczestniczą co roku w wielu kursach zarówno nauczanych w języku francuskim i angielskim z możliwości studiowania na całym świecie. Z 118 instytucji partnerskich w 35 krajach studenci mają szeroki zakres krajów i kultur, aby zbadać na naszych programach wymiany, podwójne dyplomy, trzyosobowe dyplomów, programów MBA i staże. Nasze programy są zaprojektowane, aby wyposażyć uczniów w umiejętności społecznych i zawodowych potrzebnych do góry w dzisiejszym trudnym i szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. Dodatkowo, obecność miasta IPAG Business School oferuje również doskonałe możliwości dla naszych studentów do integracji nauki z staże.

Technologia

IPAG Szkoła Biznesu poświęca swoje wysiłki na jakości badań w zakresie zarządzania i naszym największym osiągnięciem jest bycie jednym z najlepszych laboratoriów badawczych we Francji. Posiadamy pozycję 2. najbardziej renomowanych szkół po Bac w badaniach zarządzania. IPAG Lab została inwestycja rdzeń, ponieważ został założony; skupia się na rozwoju wiedzy teoretycznej i stosowanej w ekonomii i zarządzania. Z ponad 70 profesorów i członków stowarzyszonych Lab roku produkowane 150 wydawnictw w opiniach ekonomicznych i zarządzania. Ponadto Laboratorium posiada członków rad redakcyjnych kilku czołowych czasopismach międzynarodowych i jest gospodarzem profesorów wizytujących z kilku największych międzynarodowych uniwersytetów.

Praca

Ponad 85% młodych absolwentów z IPAG znaleźć pracę w mniej niż 3 miesiące, 54% uczniów rozpocząć swoją karierę zawodową w dużych firmach lub podjęcia działalności gospodarczej. Studenci są z szerokiego zakresu wsparcia obejmującego stronę IPAG Job, który łączy zarówno pracodawców, jak i studentów, to ekskluzywna usługa pozwala na możliwości w naszych firm partnerskich. Dodatkowo wielu studentów z IPAG Business School oferowane są umowy na czas nieokreślony po zakończeniu ich ostatecznego stażu.

Programy

Programy prowadzone w języku angielskim to: - Bachelor of International Management - Bachelor of Business Administration - International Business and Management Programme - Handel Międzynarodowy - MBA MBA Luxury Brand Management - MBA Energia i zrównoważony rozwój - MBA Europejski MBA Zarządzanie - Zarządzanie Food Business

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Doctor Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 lat September 2018 Francja Paryż Nicea + 1 więcej

Doctor of Business Administration (DBA) jest wykonawczej, doktorat badania zorientowane w administracji biznesowej. [+]

Uniwersytet Sabi i Instytut Biznesu i Ipag Business School podpisały umowę do zaoferowania mieszane podwójny program studiów w Doctor of Business Administration.The Doctor of Business Administration (DBA) jest wykonawczej, doktorat badania zorientowane w administracji biznesowej. Program DBA składa się głównie z prowadzenia niezależnych badań na wybrany temat i pisanie pracy doktorskiej. Badania opanował w programie będzie następnie być stosowane do tworzenia bezpośredni wkład praktyk biznesowych. Przez cały czas trwania programu, uczniowie będą podejmować niezależne studium wybranego tematu i ściśle współpracować z opiekunem, który będzie oferować im wskazówki i wsparcie. Po ich zakończeniu badania, a studenci pisali rozprawy prezentujący swoje wyniki, będą musieli bronić swojej pracy doktorskiej przez viva voce (ustnego) egzaminu przed jury. Studenci DBA musi ukończyć kurs, seminariów i warsztatów w trakcie pierwszego semestru studiów. Moduły Badania i metodologia Analiza i krytyka 1 i 2 Przywództwo 1 i 2 Zarządzanie międzynarodowym biznesem Zarządzanie zmianami organizacyjnymi i rozwoju Angielski biznesowy Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Wszyscy studenci DBA musi zdać egzamin Wielki kompleksowe (GCE) przed jury na koniec pierwszego semestru po ukończeniu kursów, seminariów i warsztatów z powodzeniem. [-]

Filmy

Happy (From Paris to Nice) - We are from Ipag BS

Kontakt

IPAG Business School - Paris Campus

Adres 184, bd Saint-Germain
75006 Paryż, Île-de-France, Francja
Strona internetowa http://www.ipag.fr/en/
Telefon +33 1 53 63 36 24

Adres 4, bd Carabacel
06000 Nicea, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja