Przeczytaj oficjalny opis

Dekret z dnia 1965 ustanowił wielodyscyplinarne uniwersytet opiera się na trzech kampusach: the Faculté des Lettres (Wyższa Szkoła Humanistyczna), że Faculté des Sciences (College of Sciences) i Faculté de Droit et Sciences économiques (Wyższa Szkoła Prawa i Ekonomii), podobnie jak zostały położone w 1968 roku. W roku 1989, Université de Nice Sophia Antipolis dodaje "" do swojej pierwotnej nazwy, biorąc pod uwagę wzrost, który został nadany przez parku technologicznego znajdującego się w pobliżu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

DBA

IAE Nice Graduate School of Management

Ten wysoki stopień pozwala praktyków konceptualizacji swoją wiedzę i doświadczenie oraz rozpowszechniać je podzielić na piśmie. Istnieje podwójna misja uniwersytetu do pr ... [+]

Ten wysoki stopień pozwala praktyków konceptualizacji swoją wiedzę i doświadczenie oraz rozpowszechniać je podzielić na piśmie. Istnieje podwójna misja uniwersytetu do przekazywania wiedzy i rozwoju.

DBA jest profesjonalnym stopnia w zasięgu wzroku. Jako taki może być interesujące dla praktykujących menedżerów w firmach, profesjonalnych ludzi, którzy chcą moment swojej kariery ma twarz spadek ich codziennej działalności lub sformalizować swoje doświadczenie w konkretnych metod zarządzania poprzez odbicie metodologicznie solidne wprowadzającego sprawdzone metody weryfikacji naukowej.

umiejętności Znając epistemologiczne podstawy nauki o zarządzaniu; Opracowanie problem na dany temat; Budowanie odpowiedniego projektu badania, aby odpowiedzieć projektu badawczego; Budowanie pisemną lub ustną prezentację, która spełnia standardy akademickie w dziedzinie nauk społecznych; Opanuj metody rozpoznawcze i związanych z nimi narzędzi przetwarzania danych statystycznych; Opanowanie wyszukiwania informacji (internet, bazy bibliograficzne, ...); Wiedząc, jak korzystać z głównych baz danych w swojej dziedzinie; Znając główne nurty teoretyczne i autorów dołączone w szczególnych dziedzinach. Warunki i tryb przyjęcia ... [-]
Francja Miły
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IAE France

IAE Nice - Graduate School of Management