Horizons University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Horyzonty Uniwersytet dostarcza stopni wysokiego szczebla z licencjatów do doktoratów.

Horyzonty Uniwersytet jest zarejestrowany w:

• Francuski Ministerstwo Edukacji (numer 0451674A)

• Paryż Oddział Regionalny Szkolenia sterowania (numer 11752996775)

I jest członkiem:

• ECBE - Rada Europejska akredytacji Business Education (http://www.ecbe.eu/)

• Rada Akredytacyjna ACBSP- szkół biznesu i programów

• ASIC- Akredytacja Serwis dla międzynarodowych szkół, kolegiów i uniwersytetów,

• EADL- Europejskie Stowarzyszenie na rzecz kształcenia na odległość

O nas

Nasza unikalna metodologia pozwala budować praktyczne umiejętności potrzebne, czy przyjeżdżają studiować na uczelni lub naszego online studiów!

Możesz zarobić stopień czego potrzebujesz w swoim własnym tempie, z wysoko wykwalifikowaną międzynarodowego wydziału. Własnym tempie i zajęcia prowadzone przez instruktorów przy użyciu "ręce" i cięcia krawędzi metodologia- nasze programy dadzą Ci umiejętności potrzebne, aby osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe.

Naszą misją jest zapewnienie doświadczenie edukacyjne, które pasuje do potrzeb naszych uczniów w każdej części świata, przyczynia się do ich osobistego i zawodowego spełnienia.

Oferujemy programy, które są elastyczne w czasie, które uwzględniają doświadczenia danej osoby i że przystępne. Specjalizujemy się w edukacji odległej, ale oferujemy również programy na terenie kampusu.

Campus Study

Nasze programy na terenie kampusu pozwalają na interakcję z wykładowców i innych uczniów w okresach rezydencyjnych i zakończyć swoją pracę w Internecie. Jest to kolejne rozwiązanie, które z pewnością elastyczne będzie poprawić swoje życie zawodowe.

Studia online

Nasze programy online pozwalają na pracę w swoim własnym tempie, podczas gdy zachować swoją pracę i swoje działania. Możesz realizować wysokiej jakości edukacji bez wychodzenia z domu. Opcja ta jest również mniej kosztowne i dostępne w każdym kraju na świecie, w którym mieszkasz.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Dba W Biznesie Międzynarodowym

Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu 3 - 4 lat September 2017 Francja Paryż

Cele nauczania tego stopnia są w celu zapewnienia wysokiej jakości umiejętności i niezbędnej wiedzy dla liderów i menedżerów firmy wykonawczy w kontekście międzynarodowym. [+]

Doktorat w Business Administration

 

Cele DBA

 

Cele nauczania tego stopnia są w celu zapewnienia wysokiej umiejętności jakości i wymaganej wiedzy dla liderów firmy Menedżerowie i wykonawczy w kontekście międzynarodowym.

 

Język

Francuski / angielski

 

Studia Opcje

Możliwe jest badanie tego zarówno na miejscu jak i online.

 

Metodologia

Seminaria One-to-one nadzór Niezależne badania Eksperymenty

 

Perspektywy kariery

DBA posiadacze zwiększyły swoje przywództwo i wykonawczej umiejętności zarządzania i zazwyczaj zobowiązują kariery w różnych Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu Międzynarodowego ról i mają możliwość zapewnia wkład jakości innovat jonów i strategicznego rozwoju w ich towarzystwie. Wielu absolwentów własne firmy. ... [-]


Dba W Międzynarodowej Komunikacji Biznesowej

Stacjonarne lub online 3 - 4 lat September 2017 Francja Paryż

Cele nauczania tego stopnia jest zapewnienie wysokiej jakości umiejętności i niezbędną wiedzę dla Liderów i menedżerek firm wykonawczych w kontekście międzynarodowym. [+]

DBA w komunikacie Business International

 

Cele PhD

 

Cele nauczania tego stopnia są w celu zapewnienia wysokiej jakości wymaga umiejętności i wiedzy dla liderów firmy i zarządcy wykonawcze w kontekście międzynarodowym.

 

Języki

Francuski / Angielski

 

Studiowanie Opcje

Możliwe jest zbadanie tego zarówno na miejscu i online.

 

Metodologia

Seminaria Jeden-do-jeden nadzorujący Niezależne badania Eksperymenty

 

Perspektywy kariery

Posiadacze DBA będzie zwiększyły swój przywództwa i wykonawczej umiejętności zarządzania i zazwyczaj zobowiązują kariery w różnych Role zarządzania międzynarodowego i międzynarodowego marketingu i mają zdolność do zapewnienia wkładu do innowacji i jakości strategicznego rozwoju w ramach przedsiębiorstwa. Wielu absolwentów założyć własną firmę.... [-]


Kontakt

Horizons University

Adres Rue Conté 5
75003 Paris, France
Strona internetowa http://www.huparis.eu/brochures
Telefon +33 1 42 71 5780