Grenoble Ecole de Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Założona w 1984 roku przez Izbę Grenoble Handlu i Przemysłu, Grenoble Ecole de Management jest jedną z najlepszych szkół zarządzania we Francji.

Każdego roku około 6000 studentów i kadry wypełnić jeden z 40 krajowych i międzynarodowych programów z licencjackich na poziomie doktoranckim w ofercie w Grenoble Ecole de Management.

Akredytowane EQUIS, AMBA i AACSB, członkiem Konferencji des Grandes Ecoles i wielokrotnie miejsce w publikacjach krajowych i międzynarodowych, Grenoble Ecole de Management jest jedną z niewielu szkół biznesu na całym świecie, aby trzymać potrójnego akredytującej koronę -strong dowód jakości z jego wielu działań.

Z siedzibą w Grenoble, miasto słynie z działalności badawczej i innowacji w naukach i high-tech, Grenoble Ecole de Management opracował unikalne doświadczenie w zarządzaniu technologii i innowacji. Dzięki tej wiedzy, szkoła jest dziś członkiem założycielem światowej kampusie innowacji, GIANT (Grenoble Innowacyjności zaawansowane Nowe technologie), co stanowi inwestycję w wysokości 1,3 mld euro w ciągu 5 lat.

Grenoble Ecole de Management grupuje cztery szkoły:

- Ecole Supérieure de Commerce (ESC Grenoble) - Szkoła francuskiego Grande Ecole zarządzania

- Grenoble Graduate School of Business (GGSB) - Międzynarodowy absolwent szkoły, który dostarcza wszystkie programy w języku angielskim.

- Ecole de Management des Systemes d'informacje (EMSI) - szkoła Information Systems Management.

- Doktoranckie School - oferuje doktorskich i DBA programy i wykonawczy poziomie krótkie kursy badawcze koncentruje

Grenoble Ecole de Management posiada potrójną koronę akredytacje biznesu że odróżnić prowadzące świecie szkół biznesu:

· AACSB Międzynarodowy (Association to Advance Collegiate Schools of Business),

· EQUIS (European Quality Improvement System),

· AMBA (Association of MBA) do swoich programów MBA i MIB.

6877 STOPNIA STUDENCI

· 4398 studentów kampusu oparte

· 2479 studenci distance-learning

4 szkoły

· Ecole Supérieure de Commerce de Grenoble

· Grenoble Graduate School of Business

· Ecole de Management des Systemes d'Information

· doktoranckie Szkoła

· 50 programy z licencjackich na poziomie doktoranckim.

· Wydział: 700 rdzeń i uzupełnieniem kadry nauczycielskiej, w tym ponad 200 profesorów i ponad 500 gości wykładowców.

· 360 pracowników

BADANIA

· 330 doktoranci

· 4 Studia doktoranckie

· 65 książek i współautorem książek publikowanych każdego roku

· 45 Studia przypadków opublikowane w ciągu ostatnich 5 lat

· 60 ocena akademickich artykułów na średnio rocznie

kontaktów gospodarczych

· 2000 Uczestnicy Executive Education

· 7000 specjalistów biznesowych biorą udział w rozwoju szkoły.

· 20000 absolwenci

· 250 przedsiębiorstwom uczestniczyć w forach rekrutacji Uczelni.

· 1000 kierownictwo przyczyniają się jako członkowie jury egzaminów ustnych szkoły.

ZAKRES INTERNATIONAL

· 10 Strony za granicą: Chiny, Gruzja, Liban, Maroko, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Szwajcaria, Wielka Brytania - Londyn, i USA.

· 159 Instytucje partnerskie (sojusze, wymiana studentów i wykładowców, badania ...)

· 2500 zagranicznych studentów

· 114 różnych narodowości w Grenoble, 136 w grupie.

· 23% absolwentów pracuje poza Francją

Grande Ecole PROGRAM

· 100% Grande Ecole studenci mają międzynarodowe doświadczenie

· 25 tematyczne podwójne dyplomy (prawo, ekonomia, inżynieria, nauki polityczne, design, literatura)

· 75% młodzi absolwenci uzyskania umowy na czas nieokreślony

· 85% zdecydujesz się spędzić rok placement pracuje w firmie w trakcie programu

· Studenci zdobywają średnio 17 miesięcy doświadczenia zawodowego w trakcie programu

·

FOCUS ON GIANT, kampus INNOWACJE KTÓRYCH szkoła jest członkiem-założycielem

· A n inwestycje 1,3 mld euro (2010-2015).

· 250 ha

· 10.000 studentów, 10000 miejsc pracy w przemyśle i 10000 mieszkańców, w 2015 roku

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA » Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat Z Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2017 Francja Grenoble

Programu studiów doktoranckich w Grenoble Ecole de Management ma na celu wychowywanie uczonych, którzy staną się członkami wydziału w czołowych międzynarodowych szkół biznesu i uczelni. Jest to 4-letni pełnym wymiarze czasu program, mający na celu zapewnienie, że uczniowie są zaangażowani na bardzo wczesnym etapie badań i rozwoju solidnych wyników publikacji w trakcie studiów doktoranckich. [+]

Dr in Business Administration Grenoble Ecole de Management Cele: Programu studiów doktoranckich w Grenoble Ecole de Management ma na celu wychowywanie uczonych, którzy staną się członkami wydziału w czołowych międzynarodowych szkół biznesu i uczelni. Jest to 4-letni pełnym wymiarze czasu program, mający na celu zapewnienie, że uczniowie są zaangażowani na bardzo wczesnym etapie badań i rozwoju solidnych wyników publikacji w trakcie studiów doktoranckich. Opis programu: Etap 1: Etap ten trwa przez dwa lata. 1 & 2 lata poświęcone są kursy, seminaria i wspólnych projektów badawczych z członków wydziału. W fazie 1, studenci otrzymują gruntowną i wyrafinowany szkolenia w zakresie najnowszych metod śledczych i state-of-the-art wiedzy. Faza 2: Faza ta trwa od dwóch do trzech lat i jest dedykowany do pracy doktorskiej pracy. Pomyślne zakończenie fazy 1 jest obowiązkowe w celu przejścia do fazy 2. oferty pracy: Koprodukcja badań rygorystyczne, odpornego na uderzenia sprawia, absolwenci tego programu jest bardzo atrakcyjna na akademickim rynku pracy. Wstęp: Zgłoszenia do programu musi spełniać następujące minimalne kwalifikacje: - wymagany jest dyplom licencjata. - Tytuł magistra jest plus. Wnioskodawcy muszą również wysłać pakiet aplikacji, które obejmuje: - GMAT, GRE lub TAGE MAGE wyniki - dla non-native speakerów języka angielskiego: wyniki testu angielskiego (TOEFL i TOEIC) w czasie krótszym niż 5 lat temu - zalecenia jednostce - inne czynniki, takie jak: pracy i doświadczenie badawcze odgrywają rolę w decyzji o akceptacji. Przed zajęć z zarządzania nie jest obowiązkowe dla tego programu. Kursy w dyscyplinach pokrewnych, takich jak ekonomia, matematyka, inżynieria, statystyk czy psychologii zapewnić studentowi tle niezbędnych... [-]

DBA

Doktorat Z Administracji Biznesu (dba)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 - 5 lat November 2017 Francja Grenoble

Doktorat z administracji biznesu (DBA) oferowanej przez Grenoble Ecole de Management jest stopień oparte na badaniach, które jest najwyższym poziomem kwalifikacji biznesowych osiągalne. [+]

Cele:

Doktorat z administracji biznesu (DBA) oferowanej przez Grenoble Ecole de Management jest stopień oparte na badaniach, które jest najwyższym poziomem kwalifikacji biznesowych osiągalne.

Jest to unikalne, oparte na badaniach, wydanie napędzane kwalifikacje, które kończy się uzyskaniem stopnia doktora (Doctor of Business Administration).

Koncentruje się na szerokim obszarze zarządzania technologicznego, zmian organizacyjnych i innowacji. Może także obejmować bardziej tradycyjnych tematów badawczych w dziedzinie zarządzania, finansów, marketingu i zachowań organizacyjnych.

 

Opis programu:

Program składa się z kombinacji warsztaty i prezentacje przeplatane okresami poszczególnych badań i nadzoru.... [-]


Grenoble Doktorat Z Zarządzania W Języku Angielskim Z Możliwością Pracy Magisterskiej W Języku Francuskim (dba)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 - 5 lat February 2017 Francja Grenoble

Ten program kształci studentów, którzy mają znaczne doświadczenie w zarządzaniu (minimum 5 lat), którzy chcą podjąć pracę badawczą w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Ta promocja DBA Grenoble jest dla studentów z doskonałą znajomość języka francuskiego, ale może również brać udział w kursach w języku angielskim. [+]

CELE Ten program kształci studentów, którzy mają znaczne doświadczenie w zarządzaniu (minimum 5 lat), którzy chcą podjąć pracę badawczą w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Studenci mogą mieć różne profile, pochodzących z różnych sektorów, ale wszystkie muszą mieć solidne doświadczenie zawodowe oraz posiadać tytuł magistra w jednej z dyscyplin nauk o zarządzaniu. Po DBA, absolwent nabędzie wiedzę metodologiczną badań w naukach o zarządzaniu, wysokie zdolności analizy danych ilościowych i jakościowych, oraz akademickiej kultury wysokiej. Ta promocja DBA Grenoble jest dla studentów z doskonałą znajomość języka francuskiego, ale może również brać udział w kursach w języku angielskim. Opis programu: Każdy uczeń DBA jest nadzorowana przez nauczyciela lub stałego wydziału partnerskiego Grenoble Ecole de Management. To opiekun dr DBA lub doktora, pomoc studentów w formułowaniu i poparcie swojego projektu badawczego na jego nauki. Podczas pierwszej części DBA (lata 1 i 2), studenci będą uczestniczyć w czterech tygodniach treningu w metodologii badań. Seminaria te są obowiązkowe i odbywają się w Grenoble. Pierwsza część DBA musi zostać zatwierdzone przed drugą część pasażu (lat 3 i 4), w którym student będzie napisać projekt badawczy. Praca: Posiadacze DBA Grenoble Ecole de Management mogą ubiegać się o stanowiska akademickie w większości międzynarodowych uniwersytetów i szkół wyższych, a także kariery Management and Consulting na wysokim poziomie. Wielu absolwentów naszych studiów doktoranckich są obecnie stałymi Prowadzący-naukowcy w szkołach akredytowanych uczelni biznesowych lub międzynarodowym. Dla starszych nauczycieli, DBA Grenoble Ecole de Management otwiera drzwi do kariery naukowej w dziedzinie badań i ułatwia dostęp do stanowisk kierowniczych programu. aplikacja: Wnioskodawcy muszą wykazać,... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Grenoble Ecole de Management
12, rue Pierre Sémard
BP 127

Grenoble, 38003 FR