University of Vaasa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Vaasa jest multidyscyplinarnym uniwersytetem z ponad 5000 studentów i oferuje stopnie na wszystkich poziomach akademickich od licencjata do magistra i doktora. Około 12 procent studentów to studenci zagraniczni z całego świata. Działalność dydaktyczna i badawcza Uniwersytetu koncentruje się na studiach biznesowych, naukach administracyjnych, technologii i komunikacji. Język wykładowy w międzynarodowych programach magisterskich i kilku innych kursach w języku angielskim.

University of Vaasa zajmuje jedno z najnowszych w Finlandii obszarów kampusu blisko morza. Wszystkie szkoły i departamenty znajdują się na pięknej wyspie Palosaari. Kampus jest interesującą fuzją starego i nowego, połączenia architektury kontynentalnej i anglosaskiej. Znajduje się w Vaasa, najbardziej słonecznym mieście Finlandii. Mając 12 000 studentów, Vaasa jest również tętniącym życiem miastem studenckim. Co więcej, piękny archipelag Kvarken otaczający miasto jest częścią światowego dziedzictwa UNESCO od 2006 roku.


4244_rsz_4172_img_3584.jpg

University of Vaasa - Multidyscyplinarny i zorientowany na biznes

Studia

University of Vaasa działa w czterech szkołach. Nauczanie i badania w Szkole Zarządzania i Szkole Rachunkowości i Finansów oraz Szkolnictwie i Komunikacji Szkolnej mają wysoki krajowy standard, a University of Vaasa jest jednym z największych dostawców dyplomów biznesowych w Finlandii. Kluczowymi obszarami badań biznesowych są: finansowanie i rynki finansowe, przedsiębiorczość, zachowania konsumentów i internacjonalizacja przedsiębiorstw. Szkoły są klasyfikowane jako Doskonałe Szkoły Biznesu w Ogólnoświatowym rankingu szkół biznesu Eduniversal Worldwide, a ich magisterski program w dziedzinie finansów, program studiów magisterskich w zakresie strategicznego rozwoju biznesu oraz program studiów magisterskich w biznesie międzynarodowym zostały nagrodzone międzynarodową akredytacją EPAS.

Szkoła Zarządzania i Szkoła Marketingu i Komunikacji mają własne specjalne obszary, takie jak komunikacja i administracja. W Szkole Technologii i Innowacji , obszary specjalizacji Uniwersytetu to technologia automatyzacji, elektrotechnika, informatyka i inżynieria telekomunikacyjna.

Edukacja na University of Vaasa cieszy się uznaniem pracodawców w zakresie sprostania wymaganiom nowoczesnego życia zawodowego. Wszystkie stopnie uniwersytetu obejmują umiejętności prowadzenia działalności gospodarczej i prawdziwie międzynarodową atmosferę kampusu, a także możliwości wymiany studentów dają uczniom silne umiejętności w momencie rozpoczęcia kariery zawodowej. Język nauczania we wszystkich kursach oferowanych dla studentów zagranicznych w programach magisterskich w języku angielskim. Kursy zazwyczaj opierają się na wykładach z egzaminu końcowego lub na samodzielnym studium, które jest badane w trakcie roku akademickiego. Seminaria i różne formy pracy grupowej z pisemnymi i ustnymi zadaniami są również częścią programów nauczania.

Życie studenckie w Vaasa


4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

Społeczność University of Vaasa obejmuje ponad 5 000 studentów i każdego roku ponad 300 studentów z całego świata studiuje na uniwersytecie. Studenci na uniwersytecie wykazują rosnące zainteresowanie międzynarodową atmosferą studyjną. W Vaasa mieszka łącznie około 12 000 studentów, a dostępne możliwości mieszkaniowe i rekreacyjne w mieście są bardzo liczne.

Życie kulturalne miasta ma coś dla każdego. Fiński teatr miasta Vaasa, szwedzki teatr Wasa, miejska orkiestra, Vaasa Opera Company i wiele innych zespołów muzycznych, chórów i teatrów, a także kilka galerii i muzeów zapewniają tętniące życiem życie kulturalne dla miasta. W mieście organizowane są różnorodne festiwale popowe, rockowe i alternatywne oraz festiwale kulturalne, zwłaszcza w okresie letnim.

University of Vaasa oferuje korepetycje dla wszystkich nowych studentów zagranicznych. Międzynarodowy praktykant, inny uczeń, zostaje powołany do współpracy z każdym międzynarodowym studentem. Tutorzy pomagają uczniom w poznawaniu środowiska akademickiego i pomagają w innych sprawach związanych z życiem w Vaasa i Finlandii.

Przez cały rok akademicki nauczyciele planują różne rodzaje zajęć i wydarzeń dla studentów zagranicznych. Wydarzenia te są doskonałą okazją do poznania kolegów i doświadczenia Vaasa w nowy sposób. University of Vaasa organizuje również wyjazdy dla studentów z zagranicy, aby zobaczyć inne części Finlandii. Na przykład doroczna wycieczka do Laponii jest niezapomnianym przeżyciem dla studentów.

Jako członkowie lokalnego związku studenckiego międzynarodowi studenci magisterskich University of Vaasa korzystają z różnych zniżek na terenie kampusu i poza nim. Należą do nich na przykład dotowane posiłki w restauracjach i kawiarniach uniwersyteckich, a także zniżki na bilety podróżne, w teatrach, muzeach i licznych sklepach. Studenci studiów magisterskich mają również prawo do studenckiej opieki zdrowotnej.

Kampus University of Vaasa znajduje się nad morzem i oferuje wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy lubią przebywać blisko natury, region Vaasa jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wybrzeże oferuje doświadczenia na każdy sezon, od kajakarstwa i nurkowania po wędkowanie pod lodem. Miasto Vaasa jest bardzo dostępne; wszystkie niezbędne usługi znajdują się w pobliżu Uniwersytetu, a większość ludzi jeździ na rowerze przez cały rok. Połączenia komunikacyjne są kompleksowe - oprócz dobrze połączonego portu lotniczego, połączeń kolejowych i autobusowych, krążowniki przekraczają Zatokę Botnicką, umożliwiając podróżnym dotarcie do Szwecji w ciągu kilku godzin.

Obszar Campus

University of Vaasa zajmuje najnowszy obszar kampusu Finlandii nad morzem - połączenie przybrzeżnego krajobrazu, nowoczesnej architektury i przekształconych budynków przemysłowych. Uniwersytet oferuje nowoczesne środowisko do nauki z nowoczesnym komputerem i innymi urządzeniami technicznymi. Również biblioteka akademicka znajduje się na terenie kampusu. Z restauracji studenckiej w budynku głównym roztacza się wspaniały widok na otaczającą przyrodę i morze.

Międzynarodowy Uniwersytet


4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

University of Vaasa ma kontakty z całym światem; partnerskie uniwersytety do wymiany studentów i pracowników, a także do współpracy badawczej i edukacyjnej. Każdego roku ponad 200 studentów wyjeżdża za granicę na niektóre studia wymagane dla ich programów studiów. Podobnie, ponad 200 zagranicznych studentów przyjeżdża każdego roku, aby zakończyć swój okres wymiany na University of Vaasa . Ponadto ponad 300 międzynarodowych studentów uczy się w międzynarodowych programach studiów magisterskich i doktoranckich na uniwersytecie.

University of Vaasa zapewnia międzynarodową atmosferę i piękne ustawienie kampusu morskiego, skuteczną korepetycje i żywe środowisko społeczne oraz szeroki zakres kursów oferowanych w języku angielskim. Większość kursów zawartych w programach magisterskich jest oferowanych zarówno dla studentów zagranicznych, jak i fińskich, co stanowi doskonałą okazję do poznania miejscowych studentów. Mieszane na skalę międzynarodową grupy badawcze stanowią doskonałą okazję do uczenia się od innych uczniów i ich doświadczeń.

Zainwestuj w swoją przyszłość!


Ściśle zrzeszona społeczność studyjna, dobrze zaplanowane nauczanie i efektywne usługi studenckie promują postęp naukowy i ukończenie studiów. University of Vaasa kształci kompetentnych ekspertów na potrzeby współczesnego życia zawodowego, a perspektywy zatrudnienia dla absolwentów są dobre. Uniwersytet wspiera elastyczność studiów na uniwersytecie iw innych instytucjach akademickich w Vaasa, w Finlandii i na całym świecie.Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę domową University of Vaasa stronie http://www.uva.fi/master/. Dołącz do nas teraz!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Program doktorancki w naukach społecznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Finlandia Vaasa

Studenci doktoranckiego Programu Nauk Społecznych uzupełniają Doktora Nauk Administracyjnych, dr hab. (Admin.), Stopień lub doktor filozofii w badaniach komunikacyjnych. Program ma charakter interdyscyplinarny, a jego celem jest kształcenie doktorantów i niezależnych badaczy na stanowiskach szczególnie w sektorze publicznym, ale także w sektorze prywatnym i innych podmiotach społecznych. [+]

Studenci doktoranckiego Programu Nauk Społecznych uzupełniają Doktora Nauk Administracyjnych, dr hab. (Admin.), Stopień lub doktor filozofii w badaniach komunikacyjnych.

Program ma charakter interdyscyplinarny, a jego celem jest kształcenie doktorantów i niezależnych badaczy na stanowiskach szczególnie w sektorze publicznym, ale także w sektorze prywatnym i innych podmiotach społecznych.

Zasoby naukowe programu to te z obszarów badawczych głównych przedmiotów jednostki nauk administracyjnych. O treści programu decydują grupy programu. Głównymi tematami są studia regionalne, zarządzanie publiczne, prawo publiczne, zarządzanie społecznymi i zdrowotnymi oraz badania komunikacyjne.... [-]


Program doktorancki w naukach technicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2020 Finlandia Vaasa

Program doktorancki obejmuje wszystkie dziedziny badań prowadzonych na Wydziale Technologii University of Vaasa . Studia doktoranckie tworzą Doktorzy Nauk Technicznych (Doktorat (Tech), Doktorzy Nauk w Biznesie Administracji (Doktorant (Econ) i Doktorzy Filozofii (PhD). Celem programu doktoranckiego jest trenowanie wysokich kaliber ekspertów zdolnych do samodzielnej pracy badawczej w celu obsługi przemysłu, życia gospodarczego, świata akademickiego i innych organizacji. [+]

Energia, zarządzanie i finanse są centralnym obszarem badań w programie doktoranckim w naukach technicznych. Program doktorancki obejmuje wszystkie dziedziny badań prowadzone przez Szkołę Technologii i Innowacji na University of Vaasa . Studia doktoranckie tworzą Doktorzy Nauk Technicznych (Doktorat (Tech), Doktorzy Nauk w Biznesie Administracji (Doktorant (Econ) i Doktorzy Filozofii (PhD). Celem programu doktoranckiego jest trenowanie wysokich kaliber ekspertów zdolnych do samodzielnej pracy badawczej w celu obsługi przemysłu, życia gospodarczego, świata akademickiego i innych organizacji.

Program doktorancki prowadzi podstawowe badania i badania stosowane w pracy. Kluczowymi elementami programów są stosowanie znanych metod i narzędzi przy opracowywaniu nowych rozwiązań problemów związanych z dziedziną technologii i gospodarki. Program jest wielodyscyplinarny, obejmując każdą część rozwoju technologii od nowych innowacji technicznych i rozwiązań do rozwoju produktu. Program oferuje również technologiczną wiedzę naukową, podstawy metodyczne i obliczeniowe do rozwiązywania problemów z zakresu nauk technicznych oraz matematycznych i statystycznych modeli zjawisk gospodarczych.... [-]


Program doktorancki w zakresie studiów biznesowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2020 Finlandia Vaasa

Doktorancki Program Badań Biznesowych tworzy Doktorów Nauk w Business Administration lub Economics dla wymagających ról eksperckich i kierowniczych. University of Vaasa jest jedną z najstarszych instytucji fińskich w zakresie studiów biznesowych, a Wydział Studiów Biznesowych na Uniwersytecie ma długą tradycję międzynarodowego kształcenia absolwentów wysokiego kalibru. [+]

Program doktorancki w biznesie analizuje dogłębnie kluczowe pytanie badawcze, rozwój i znaczenie społeczne dyscypliny. Program doktorancki przygotowuje studentów do niezależnych badań naukowych na wysokim poziomie. Studia doktoranckie obejmują ogólne studia i metody, podstawowe studia przedmiotowe, fakultatywne studia i rozprawę doktorską. Studenci powinni ukończyć program jako Lekarze Nauk w Biznesie od czterech lat.

Na Wydziale Business Studies działa dziewięć grup badawczych. Studenci podejmujący studia doktoranckie z zakresu Business Studies są związani z pracą grup badawczych w celu umożliwienia bardziej interesujących tematów badawczych, szkolenia w pracy grupowej oraz bardziej intensywnego i zróżnicowanego programu nadzoru. Program doktorancki ściśle współpracuje z krajowymi szkołami wyższymi (KATAJA, KAVA i OMY). Współpraca umożliwia doktorantom udział w imprezach organizowanych przez szkoły absolwentów oraz organizowanie krajowych i międzynarodowych kursów i seminariów. Doktoranci mogą również korzystać z sieci kontaktów innych grup badawczych w formie współpracy korporacyjnej. Studia doktoranckie z zakresu biznesu zwykle obejmują również okres wymiany z zagraniczną uczelnią partnerską.... [-]


Filmy

To know us is to feel us: Life at the University of Vaasa

Exchange Student at the University of Vaasa

Kontakt
Adres lokalizacji
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI