Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Brilliance Business School to prestiżowa instytucja edukacyjna zarządzająca, która oferuje szerokie spektrum studiów podyplomowych w zakresie biznesu i zarządzania we współpracy z międzynarodowymi partnerami i organami globalnymi. Programy podyplomowe różnią się między innymi doktoratem, magistrem i dyplomem w różnych dziedzinach biznesu i zarządzania.

W ciągu ostatnich lat Brilliance Business School zawsze była ważnym miejscem dla tysięcy specjalistów ds. Zarządzania, którzy korzystali z różnorodnych programów w różnych dziedzinach biznesu. Brilliance Business School ma absolwentów tysięcy absolwentów, którzy pomyślnie ukończyli swoje programy.

112548_pexels-photo-1047277.jpeg

Andreea Ch / Pexels

Na poziomie korporacyjnym Brilliance Business School współpracuje z setkami renomowanych organizacji międzynarodowych i krajowych sektorów biznesowych, w których oferowane są programy podyplomowe, szkolenia zawodowe i usługi doradcze w zakresie zarządzania.

Zespół zarządzający Brilliance Business School , profesorowie, instruktorzy i konsultanci są wspólnie zaangażowani w dostarczanie profesjonalistom nie tylko wiedzy i przyrostowych doświadczeń, ale także praktycznych praktyk i praktycznych technik, których potrzebują w karierze biznesowej.

Filozofia i wierzenia

u141_original.pngBrilliance Business School uważa, że program nauczania to sport zespołowy z 3 biegami; Uczenie się jako proces, uczący się jako jednostka i Brilliance Business School jako pedagog. Aby uzyskać jak największe korzyści z wydarzenia edukacyjnego, każdy sprzęt musi funkcjonować efektywnie z pozostałymi dwoma. Brilliance ma zestaw filozofii i wierzeń dla każdego z trzech komponentów.

Uczenie się jako proces:

• Uczenie się nie jest procesem torturowania, jak niektórzy próbowali praktykować na nas w dawnych czasach.
• Nauka jest zabawą i sportem mózgowym.
• Nauka ma ograniczoną wartość, chyba że zostanie wprowadzona w życie.
• Uczenie się nie jest karmieniem łyżką. Chodzi o to, jak samodzielnie znaleźć łyżkę. Czasami go wymyślić.
• Uczenie się to zadanie bez pułapów, granic i ścian.

Uczestnik jako osoba indywidualna:

• Uczestnik ma potencjalne zdolności i zdolności, które potrzebują umiejętnego trenera, aby je uwolnić.
• Uczestnik ma inne potrzeby, postawy, komplikacje i wyjątkową indywidualność, którą musimy zrozumieć i szanować.
• Uczestnik ma prawo do swobodnego myślenia i wyrażania swojej opinii bez wchodzenia w strefy innych osób.

Brilliance Business School jako pedagog:

• Eliminujemy to, co powszechne w błędnych koncepcjach uczenia się, które były praktykowane na nas - jako uczniowie - przez lata.
• Inspirujemy, zachęcamy i motywujemy do nauki. Jeśli zdecydujesz się go wyłączyć, to Twój wybór.
• Nie nauczymy cię, damy ci możliwość nauki.
• Nikt nie zaatakuje cię za własne myślenie i przekonania. Możesz wyrazić siebie tak, jak chcesz, po prostu uważaj, aby nie naruszać wolności innych.
• Nie będziemy Cię kontrolować, co myśleć, poprowadzimy Cię, jak myśleć.
• Jesteś tutaj z wyboru! Możesz odejść według własnego wyboru - tak długo, jak masz swobodę podejmowania decyzji, jesteś odpowiedzialny za konsekwencje.
• Będziemy jak „Alchemik”!

cairo, mosque, egyptshadyshaker / Pixabay

Dlaczego błyskotliwość

Brilliance z powodzeniem zrealizowało wiele różnych dyplomów zawodowych i programów szkoleniowych o różnych rozmiarach i złożoności w różnych sektorach biznesowych dla setek profesjonalistów.

Nasze bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam mówić tym samym językiem naszych klientów z różnych sektorów, a tym samym zrozumieć ich potrzeby biznesowe, aby umożliwić im osiągnięcie ich celów zawodowych. Pomaga nam to zaoszczędzić cenny czas naszych klientów i oferować odpowiednie rozwiązanie zgodnie z ich konkretnymi potrzebami.

Rozumiemy, że naszym sukcesem jest sukces naszych klientów. Jednak Brilliance nigdy nie obniża jego jakości, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest naszym głównym celem.

Poniższe punkty podsumowują nasze główne czynniki różnicujące:

  1. Programy szkoleniowe są oparte na modelach. Każdy z naszych dyplomów zawodowych lub programów szkoleniowych opiera się na jednym głównym modelu. Model jest omawiany na początku programu ze wskazaniem stopnia podziału zawartości na każdy moduł. Służy to jako mapa drogowa kursu, która umożliwia uczniom poznanie modułów szkoleniowych i powiązanie ich z etapami, w których się znajdują. Ponadto pomaga uczniom mieć całościowy obraz całego programu.
  2. Nacisk kładziony jest raczej na praktyczne podejście do umiejętności i zmian behawioralnych niż na nabywanie wiedzy.
  3. Międzynarodowa ekspozycja najlepszych praktyk w odniesieniu do aspektów kulturowych.
  4. Wyróżniająca się metodologia uczenia się, unikalna na rynku.
  5. Programy wysokiej jakości z szacowanymi wskaźnikami satysfakcji uczestników / klientów powyżej 96%
  6. Zaprojektował i opracował kursy dostosowane do głównych czterech filarów organizacji: celów, strategii, procesów i osób
  7. Zróżnicowane doświadczenia w różnych krajowych i międzynarodowych sektorach biznesowych - sektorach FMCG, bankowości, farmaceutycznym, przemysłowym, usługowym i organizacji pozarządowych, które skorzystały z naszych szkoleń i dyplomów zawodowych
  8. Najlepsi profesorowie, instruktorzy i konsultanci współpracują z międzynarodowymi partnerami i zaangażowanym zespołem.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Brilliance Business School

DBA jest końcowym stopniem w edukacji biznesowej i zarządzania, który łączy wysoko rozwiniętą wiedzę i „badania w działaniu”. UBIS DBA to idealny program doktorancki, któ ... [+]

Przegląd DBA

DBA jest końcowym stopniem w edukacji biznesowej i zarządzania, który łączy wysoko rozwiniętą wiedzę i „badania w działaniu”. UBIS DBA to idealny program doktorancki, który zapewnia wszechstronne doświadczenie, które zmienia perspektywę, karierę i życie. UBIS DBA daje uczestnikom wymagane narzędzia i techniki do rozwijania umiejętności badawczych, analitycznych i krytycznego myślenia na najwyższym poziomie. Uczestnicy mają zatem szansę poradzić sobie z ważnym, nierozwiązanym problemem biznesowym i menedżerskim w rygorystyczny, skrupulatny i systematyczny sposób, który przyczynia się do sukcesu ich organizacji przy jednoczesnym rozwijaniu wiedzy akademickiej i teorii.... [-]

Egipt Cairo
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
24 - 36 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku