Faculty of Humanities, Charles University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Postacie

Liczba uczniów: 2610 Wydziały: 24 Stopień programów: 18 Pracownicy naukowi: 144 Personel administracyjny: 38

historia

Test Wydział Humanistyczny (FHS) Jest najmłodszy wydział Uniwersytetu Karola w. Założona na początku 1990 jako Instytut Liberalno Edukacji, został podniesiony do rangi wydziału w 2000 roku, wizja jest, że będzie oferować programy studiów na studia licencjackie, magisterskie i poziomach studiów doktoranckich w różnych nauk humanistycznych, a nie dyscyplinach nauk społecznych jeszcze ustanowione na CU. FHS szybko zyskał reputację jako postępowej szkoły z innowacyjnych programów nauczania i metod nauczania.

Misja

Misją Wydziału Humanistycznego jest poprzez edukację wysokiej jakości wyposażyć uczniów z możliwością doprowadzić do satysfakcjonującego życia w tym coraz bardziej złożonym i zmieniającym się świecie.

cele - Zapewnienie edukacji w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych, które spełnia najwyższe międzynarodowe standardy; - W celu osiągnięcia doskonałości w badaniach i zintegrować go z wykształceniem; - Rozwijać zdolności uczniów do uczenia się przez całe życie i zachęcić siebie odpowiedzialność i zaangażowanie na rzecz społeczeństwa; - Promowanie mobilności coraz międzynarodowej organizacji studenckiej FHS i kadry akademickiej.

Badania

Wydział Humanistyczny jest dedykowany do doskonałości w różnych dziedzinach badań naukowych. Wydział uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektów badawczych i promuje rozwój naukowy młodych naukowców.

Życie studenckie

• Międzynarodowy Student Club

Międzynarodowe Biuro wraz z czeskich studentów (opiekunowie), organizuje zajęcia kulturowe i społeczne (wycieczki po Pradze, wystaw, koncertów, itp) dla międzynarodowych studentów.

• Klub Filmowy

Film Klub posiada folię przesiewowych co dwa tygodnie przez cały semestr. Obecny program można znaleźć na stronie internetowej klubu.

udogodnienia dla studentów

• Zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w akademikach (akademików) Uniwersytetu Karola w. Studenci są zazwyczaj mieści się w pomieszczeniach dwuosobowy.

• Student Kafeterie

Uniwersytet Karola prowadzi szereg stołówkach studenckich ( "Menza") w różnych lokalizacjach. FHS jadłodajnia znajduje się na parterze głównego budynku w Jinonice.

• Biblioteka

System jest Biblioteka Uniwersytetu Karola zdecentralizowane i składa się z szeregu bibliotek w różnych miejscach. Biblioteka FHS można znaleźć na parterze głównego budynku w Jinonice.

• Komputery i Internet

stacje robocze PC są dostępne w laboratoriach komputerowych w różnych budynkach uniwersyteckich. Internet bezprzewodowy jest dostępny wewnątrz budynków uniwersyteckich (wymagana jest legitymacja studencka Uniwersytetu Karola).

• Obiekty sportowe

obiekty sportowe znajdują się w kampusie Hostivař (Bruslařská 1132, Praga 15).

Lokalizacje

Praga 5

Charles University, Faculty of Humanities

Address
U Kříže
158 00 Praga 5, Praga, Czechy
Telefon
+420 251 080 212

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium