Read the Official Description

Brno University of Technology (BUT)

Dlaczego warto studiować w Brnie?

 • popularne miasto z wieloma zagranicznymi studentami i obcokrajowcami
 • zapierająca dech architektura i tętniąca życiem kultura - teatry, kina, galerie, muzea, muzyka na żywo, festiwale i wydarzenia kulturalne
 • Brno City wśród 100 najlepszych miast studenckich na świecie według QS Best Student City Index - 59
 • centralnie położony wśród trzech stolic europejskich - Wiedeń (Austria), Bratysława (Słowacja) i Praga (Czechy)
 • drugie co do wielkości miasto w Czechach z 90 000 studentami - 6 uniwersytetami publicznymi i 6 prywatnymi
 • centrum nauki, badań, zaawansowanych technologii i start-upów (znane jako Czeska Dolina Krzemowa)
 • Brno Technology Park to wiodący projekt rozwoju biznesu i technologii w Europie Środkowej
 • doskonała i niedroga kuchnia i nocne życie
 • bezpieczny i inteligentny system transportu publicznego 24/7

Z prawie 400 000 mieszkańców, Brno jest drugim co do wielkości miastem w Republice Czeskiej i stolicą Kraju Południowomorawskiego, gdzie mieszka 90 000 studentów studiujących na 6 publicznych i 7 prywatnych uniwersytetach. Jest to tętniące życiem miasto z młodym i inspirującym duchem, doskonałym miejscem do życia, nauki i prowadzenia badań. Ogromne inwestycje w infrastrukturę wraz z nowoczesnymi instytucjami sprawiają, że jest to atrakcyjne centrum dla międzynarodowych korporacji technologicznych i innowacyjnych firm, które wybierają Brno dla swoich oddziałów. Poza tym Brno jest jednym z najlepszych miejsc do życia według New York Times i Numbeo.

38751_VUT_FP_promoce_2016-11_042.jpgCo sprawia, że ​​Brno jest tak wyjątkowe?

Połączenie przemysłu technologicznego z ogromnym potencjałem zatrudnienia, szanowana na całym świecie architektura, od oszałamiających historycznych pałaców po funkcjonalne klejnoty, takie jak słynna Villa Tugendhat, wpisana na listę UNESCO, oraz przyjazne obywatelom usługi to tylko kilka elementów dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego stylu życia dzięki perspektywiczny. Mieszkańcy i goście uważają, że Brno jest również bardzo bezpiecznym miejscem do życia.

Biorąc pod uwagę strategiczną lokalizację Brna w Europie Środkowej, łatwo można wyjechać za granicę i zainspirować się sąsiednimi krajami. Piękne krajobrazy, pobliski Morawski Kras i wyjątkowe tradycje kulturowe, ludowe i winiarskie w Kraju Południowomorawskim zadziwiają turystów poszukujących wypoczynku i zajęć na świeżym powietrzu.

38750_VUT_Brno_Cohen-Tannoudji_2016-12-08_034.jpgDlaczego warto studiować na Brno University of Technology w Brno University of Technology ?

 • ponad stuletnią tradycję, założoną w 1899 roku
 • ponad 25 studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich programy w języku angielskim
 • Międzynarodowy Klub Studencki, członek sieci studenckiej Erasmus - program partnerski i Tydzień powitalny dla studentów zagranicznych
 • doskonałe zaplecze sportowe (stadion o standardzie olimpijskim) z szeroką ofertą zajęć sportowych
 • największe sale studenckie w Brnie
 • współpraca badawczo-rozwojowa (IBM, FEI, Honeywell, Bosch, Siemens, Škoda Auto itp.)
 • centra doskonałości (Central European Institute of Technology, IT4Innovations)
 • korzystne umieszczenie w rankingach uniwersytetów QS World i rankingach uniwersytetów światowych

Brno University of Technology (BUT) jest największą uczelnią techniczną / inżynieryjną w Czechach i jedną z wiodących instytucji edukacyjnych, naukowych i badawczych w Europie Środkowej. Jego tradycja sięga 1899 roku, ponad 115 lat później uniwersytet ma 21 000 studentów. Dzisiaj BUT ma osiem wydziałów i trzy instytuty uniwersyteckie, pięć regionalnych centrów badawczych (AdMaS, CVVOZE, MRC, NETME, SIX) i jest częścią dwa centra doskonałości (CEITEC, IT4Inovation).

Wydziały

 • Wydział Architektury - FA
 • Wydział Biznesu i Zarządzania - FBM
 • Wydział Budownictwa - FCE
 • Wydział Chemii - FCH
 • Wydział Elektrotechniki i Komunikacji - FEEC
 • Wydział Sztuk Pięknych - FFA
 • Wydział Technologii Informacyjnych - FIT
 • Wydział Mechaniczny - FME

38752_FEEC.jpgInstytuty uniwersyteckie

 • Instytut Inżynierii Sądowej - IFE
 • Central European Institute of Technology - CEITEC
 • Centrum aktywności sportowej - CESA

ALE programy obejmują nie tylko inżynierię, ale także dziedziny nauki przyrodniczej, architektury, sztuk pięknych, informatyki i ekonomii, z silnym interdyscyplinarnym naciskiem i bliskim związkiem ze sferą przemysłową. Dzięki najnowocześniejszym zapleczom badawczym i doskonałości akademickiej, BUT cieszy się renomą wśród studentów i profesjonalistów.

Brno University of Technology otrzymała jako jeden z pierwszych w Czechach certyfikat ECTS i DS Label. Oba certyfikaty są dowodem na to, że ALE spełnia kryteria UE w zakresie szkolnictwa wyższego, a ponadto w dużym stopniu przyczyniają się do zwiększenia mobilności i zwiększenia internacjonalizacji uczelni.

Uczelnia współpracuje zarówno z partnerami z UE, jak i spoza niej (obecnie ma ponad 600 umów) i jest zaangażowana w różne programy mobilności (Erasmus, CEEPUS, Akcja, EOG i fundusze norweskie itp.). Długofalowym planem uniwersytetu jest wzmocnienie swoją pozycję wśród czołowych, szanowanych na arenie międzynarodowej uniwersytetów badawczych. Współpraca międzynarodowa jest zatem jednym ze strategicznych priorytetów Politechniki w Brno University of Technology . Aby osiągnąć ten cel, BUT podejmuje z jednej strony działania mające na celu rekrutację większej liczby studentów zagranicznych, ale również zatrudnianie naukowców i nauczycieli z zagranicy. Jako członek Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (EUA), CESAER i innych organizacji, BUT jest aktywny we wspólnych projektach i działaniach.

ALE współpracuje z wiodącymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Škoda Auto, Siemens, FEI, Honeywell, Bosch i IBM w perspektywie długoterminowej.BUT łączy te firmy ze studentami, którzy mają możliwość odbycia praktyk związanych z ich kierunkiem studiów lub nawet być nadzorowanym przez ekspertów branżowych podczas pracy nad ich tezami. Oferty pracy są udostępniane zarówno studentom, jak i absolwentom. Uniwersytet oferuje szeroki wachlarz sportów w centrum sportowym CESA, które jest jednym z najlepiej wyposażonych ośrodków w Republice Czeskiej, ze stadionem o standardzie olimpijskim. Dla studentów BUT większość zajęć sportowych jest bezpłatna.

38749_CESA.jpg

ALE ma największą zdolność zakwaterowania studentów we wszystkich uniwersytetach w Brnie. Wydatki na zakwaterowanie w akademikach wynoszą około 170 EUR miesięcznie, każdy pokój ma szybki internet. Prawie wszystkie usługi znajdują się w pobliżu kampusu - stołówki, kawiarnie, tereny sportowe, Międzynarodowy Klub Studencki i kluby uniwersyteckie. ALE akademiki znalazły się w pierwszej trójce w konkursie na najlepsze akademiki w Republice Czeskiej, co świadczy o ich dobrej jakości. Większość budynków uniwersyteckich znajduje się w kampusie uniwersyteckim (Pod Palackeho Vrchem) w północnej części miasta Brno.

Uczelnia posiada wiele placówek gastronomicznych na wydziałach i salach studenckich, w tym: kafeterie, restauracje, pizzerie, kawiarnie, bary i bary z przekąskami. W stołówkach i restauracjach dostępny jest szeroki wybór dań w formie ciepłej i zimnej, przygotowywanej na zamówienie, specjalnej diety i dań wegetariańskich. Istnieje skomputeryzowany system usług żywieniowych do zamawiania on-line i płatności bezgotówkowych kartami studenckimi.

Programs taught in:
Język angielski
Czech

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Brno University of Technology

Program ten opiera się na współpracy dwóch uniwersytetów i jednego instytutu badawczego - Brno University of Technology Masaryka i Instytutu Fizyki Materiałów Akademii Na ... [+]

Zaawansowane materiały i nanonauki

CEITEC BUT oferuje unikalny międzyinstytucjonalny program studiów, który zasadniczo opiera się na programach badawczych projektu CEITEC. Obecnie dostępny jest jeden program doktorancki - Zaawansowane materiały i nanonauki. Program ten opiera się na współpracy dwóch uniwersytetów i jednego instytutu badawczego - Brno University of Technology Masaryka i Instytutu Fizyki Materiałów Akademii Nauk Republiki Czeskiej.

Program zaawansowanych materiałów i nanonauki składa się z dwóch dziedzin nauki:

Zaawansowane nanotechnologie i mikrotechnologieZaawansowane materiałyZaawansowane nanotechnologie i mikrotechnologie

O

Badania koncentrują się na obszarze nanotechnologii obejmujących materiały i struktury, które można wykorzystać w zastosowaniach nanoelektronicznych i nanofotonicznych. Badania obejmują przygotowanie, charakterystykę i analizę właściwości nanostruktur umożliwiających aktywne stosowanie zasad określających wyjątkowe i specyficzne właściwości nanostruktur. Zwrócona zostanie uwaga na badania nad nanostrukturami 2D - OD wytwarzanymi metodami litograficznymi (odgórnymi) i samoorganizującymi (oddolnymi). Badania będą dotyczyły nanostruktur półprzewodnikowych, nanostruktur magnetycznych i metalicznych, nanorurek i nanowłókien, supra-cząsteczek i materiałów nanoelektronicznych na granicy prawa Moore'a itp.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem badania jest podniesienie ekspertów w dziedzinie inżynierii materiałowej i technologii inżynieryjnych z naciskiem na procesy chemiczne i właściwości materiałowe. ... [+]

Chemia, technologia i właściwości materiałów

Skrót: DPAP_CHM_4

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Chemii

Rok akademicki: 2019/2020

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w dziedzinie "Chemia, technologia i właściwości materiałów"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Szczegółowe wymagania dotyczące przyjęcia:

Oczekujemy znajomości podstawowych pojęć i zasad chemicznych, fizycznych i fizykochemicznych w zakresie określonym dla kompleksowego egzaminu magisterskiego z chemii, fizyki i chemii fizycznej na Wydziale Chemii Politechniki w Brno University of Technology , ewentualnie na innych, podobnie ukierunkowanych wydziałach BUT lub inne wydziały uniwersyteckie. Inne wymagania: zainteresowanie inżynierią i pracą naukową, znajomość języka angielskiego i dobre wyniki w poprzednim badaniu (lepsze niż średnia ocena 2).... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Głównym celem badania jest wyszkolenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą przygotowani do niezależnych, twórczych, naukowych i badawczych działań w dziedz ... [+]

Chemia fizyczna

Skrót: DPAP_FCH_4

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Chemii

Rok akademicki: 2018/2019

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w polu "Chemia fizyczna"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Szczegółowe wymagania dotyczące przyjęcia:

Dopuszczenie na Wydział Chemii jest uwarunkowane ukończeniem programu studiów magisterskich w tej samej lub pokrewnej dziedzinie. Podstawowymi warunkami wstępnymi do przyjęcia są zainteresowania i predyspozycje do pracy naukowej, znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobry wynik studiów uzyskany w programie studiów magisterskich (średnia ocen wszystkich zdanych egzaminów zwykle nie przekracza 2,0).... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem badania jest osiągnięcie równowagi między umiejętnościami teoretycznymi i eksperymentalnymi a zastosowaniem ogólnych procedur w chemii i technologii żywności. ... [+]

Chemia i technologia środków spożywczych

Skrót: DKAP_CHTP

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Chemii

Rok akademicki: 2019/2020

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w polu "Chemia i technologia środków spożywczych"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Szczegółowe wymagania dotyczące przyjęcia:

Magister inżynierii chemicznej, chemii żywności lub innych specjalizacji chemicznych zdobytych na wydziałach uniwersyteckich, ICT Praga lub uniwersytetach rolniczych.

Kluczowe efekty uczenia się:

Ph.D. badania i badania związane z badaniem koncentrują się na zdobywaniu i rozwijaniu wiedzy teoretycznej i umiejętności eksperymentalnych w zakresie chemii żywności i procesów inżynieryjnych w produkcji żywności, stosowanej chemii analitycznej i fizycznej, mikrobiologii, biochemii i biotechnologii molekularnej. Badanie jest zaprojektowane zgodnie z rozwojem nauki o żywności i technologii żywności oraz innych podstawowych i stosowanych specjalizacji.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Program studiów doktoranckich zapewnia wyspecjalizowaną edukację uniwersytecką absolwentom poprzedniego magisterskiego studium z zakresu elektroniki i technologii komunik ... [+]

Inżynieria elektryczna i komunikacja

Elektronika i komunikacja

Skrót: EKT-PPA

Czas trwania badania: 4 lata

Program: Elektrotechnika i komunikacja

Wydział: Wydział Elektrotechniki i Komunikacji

Rok akademicki: 2019/2020

Tryb studiów: pełny etat, połączone

Profil oddziału:

Program studiów doktoranckich zapewnia wyspecjalizowaną edukację uniwersytecką absolwentom poprzedniego magisterskiego studium z zakresu elektroniki i technologii komunikacyjnych. Studenci kształcą się w różnych gałęziach teoretycznych i stosowanych elektroniki i technik komunikacji. Studenci pogłębiają wiedzę teoretyczną na temat wyższej matematyki i fizyki, a także zdobywają wiedzę z zakresu informatyki stosowanej i technik komputerowych. Mają zdolność do wykonywania prac naukowych.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie ... [+]

Maszyny i urządzenia

Skrót: D4Z-A

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Mechaniczny

Rok akademicki: 2017/2018

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w polu "Maszyny i urządzenia"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Akredytowane od: 1.9.2001

Akredytowane do: 31.12.2020

Szczegółowe wymagania dotyczące przyjęcia: Student musi ukończyć odpowiedni program studiów magisterskich z zakresu nauk technicznych. Procedura rekrutacyjna składa się z części z matematyki stosowanej i fizyki oraz dyskusji na temat związany z przedmiotem doktora. program studiów.

Profil programu:

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie. Edukacja uzyskana w ramach tego programu studiów obejmuje również szkolenie i świadectwo pracy naukowej.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie ... [+]

Technologia wytwarzania

Oryginalny tytuł w języku czeskim: technologia Strojírenská

Skrót: D4T-K

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Mechaniczny

Rok akademicki: 2017/2018

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w polu "Technologia wytwarzania"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Akredytowane do: 31.12.2020

Szczegółowe wymagania dotyczące przyjęcia: Student musi ukończyć odpowiedni program studiów magisterskich z zakresu nauk technicznych. Procedura rekrutacyjna składa się z części z matematyki stosowanej i fizyki oraz dyskusji na temat związany z przedmiotem doktora. program studiów.

Profil programu:... [-]
Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Podyplomowy w Ph.D. program studiów Chemia makromolekularna jest w stanie samodzielnie sformułować problem naukowy, zaprojektować hipotezę rozwiązania i przeprowadzić eks ... [+]

Chemia makromolekularna

Skrót: DPAP_MCH_4

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Chemii

Rok akademicki: 2018/2019

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w dziedzinie "Chemia makromolekularna"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Szczegółowe warunki przyjęcia: warunkiem przyjęcia jest ukończone studia wyższe.

Profil programu

Profesjonalnie zorientowany.

Kluczowe efekty uczenia się:

Podyplomowy w Ph.D. program studiów Chemia makromolekularna jest w stanie samodzielnie sformułować problem naukowy, zaprojektować hipotezę rozwiązania i przeprowadzić eksperymentalną i teoretyczną pracę dla jej potwierdzenia.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Skrót: PST; Czas trwania badania: 4 lata; Program: inżynieria lądowa; Wydział: Wydział Budownictwa; itp. ... [+]

Inżynieria lądowa

Skrót: PST

Czas trwania badania: 4 lata

Program: Inżynieria lądowa

Wydział: Wydział Budownictwa

Rok akademicki: 2017/2018

Akredytowane od: 25.7.2007

Akredytowane do: 31.12.2020

Kierownik oddziału: doc. Ing. Jiří Hirš, CSC.

Wydane tematy doktoranckiego programu studiów: [-]
Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Doktoranci zapewniają absolwentom tytuł magistra w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i ekonomii wyższego poziomu wykształcenia pogłębiającego wiedzę teoretyczną. ... [+]

Zarządzanie firmą i ekonomia

Skrót: DSP-ŘEP-E Czas trwania badania: 4 lata Program: Ekonomia i zarządzanie Wydział: Wydział Biznesu i Zarządzania Rok akademicki: 2019/2020 Akredytacja do: 1.11.2019 Tryb studiów: Pełny etat, Połączony

Profil oddziału:

Doktoranci zapewniają absolwentom tytuł magistra w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i ekonomii wyższego poziomu wykształcenia pogłębiającego wiedzę teoretyczną. Celem studiów doktoranckich jest nauczenie metod pracy naukowej.

Kluczowe efekty uczenia się:

Absolwent studiów doktoranckich jest zdolny do samodzielnej pracy naukowej, badawczej i regulacyjnej. Jest gotów stawić czoła trudnym problemom koncepcyjnym, badawczym i rozwojowym w zarządzaniu i ekonomii. Potrafi samodzielnie prowadzić badania, rozwój i produkcję.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie ... [+]

Inżynieria materiałowa i materiałowa

Gwarant programu: prof. RNDr. Miroslav Liška, DrSc.

Rok akademicki: 2017/18

Rodzaj studiów: pełny etat

Język instrukcji: angielski

Standardowa długość studiów: 4 lata

Kwalifikacja przyznana: Ph.D.

Cele edukacyjne i zawodowe

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie w niektórych dziedzinach technologii fizycznych, inżynierii materiałowej i części interdyscyplinarnych. Edukacja uzyskana w ramach tego programu studiów obejmuje również szkolenie i świadectwo pracy naukowej.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowaną edukacją uniwersytecką na najwyższym poziomie w niektórych dzi ... [+]

Informatyka i inżynieria

Skrót: VTI-DR-4

Wydział: Wydział Technologii Informacyjnych

Rok akademicki: 2018/2019

Tytuł przyznany: Ph.D.

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w dziedzinie "Informatyka i inżynieria"

Szczególne wymogi przyjęcia

Student może zostać przyjęty na studia doktoranckie, pod warunkiem, że ukończył studia magisterskie z zakresu informatyki i inżynierii oraz pod warunkiem, że zda egzamin wstępny.

Aby pomyślnie zdać egzamin wstępny, student musi wybrać temat swojej przyszłej pracy dyplomowej spośród oferowanych przez wydział, mieć doskonałą znajomość teorii i aplikacji związanych z wybranym temat, mieć umiejętności potrzebne do pracy naukowej, mieć dobre umiejętności w języku angielskim i uzyskać zgodę swojego przyszłego przełożonego.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie ... [+]

Applied Natural Sciences

Skrót: D4P-A

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Mechaniczny

Rok akademicki: 2017/2018

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w polu "Applied Natural Sciences"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Szczegółowe wymagania dotyczące przyjęcia: Student musi ukończyć odpowiedni program studiów magisterskich z zakresu nauk technicznych. Procedura rekrutacyjna składa się z części z matematyki stosowanej i fizyki oraz dyskusji na temat związany z przedmiotem doktora. program studiów.

Profil programu:

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie w niektórych dziedzinach stosowanych nauk przyrodniczych. Edukacja uzyskana w ramach tego programu studiów obejmuje również szkolenie i świadectwo pracy naukowej.... [-]

Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Brno University of Technology

Celem programu studiów doktoranckich jest zapewnienie wybitnych absolwentów studiów magisterskich z wyspecjalizowanym wykształceniem uniwersyteckim na najwyższym poziomie ... [+]

Nauki stosowane w inżynierii

Skrót: D4A-A

Poziom przedmiotu: doktorant

Wydział: Wydział Mechaniczny

Rok akademicki: 2017/2018

Tytuł przyznany: Ph.D.

Kwalifikacja przyznana: Ph.D. w dziedzinie "Nauki stosowane w inżynierii"

Poziom kwalifikacji: doktorant (3. cykl)

Akredytowane od: 1.9.2001

Akredytowane do: 31.12.2020

Szczegółowe wymagania dotyczące przyjęcia:

Student musi ukończyć odpowiedni program studiów magisterskich z zakresu nauk technicznych. Procedura rekrutacyjna składa się z części z matematyki stosowanej i fizyki oraz dyskusji na temat związany z przedmiotem doktora. program studiów.

Profil programu:... [-]
Czechy Brno
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Brno University of Technology: Strong Connection between Technology and Emotions

BUT: I Belong Here

BUT: I Am Not An Idol

Brno University of Technology
Address
BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY Antonínská 548/1 601 90 Brno Czech Republic
Brno, South Moravian Region, Czechy
Witryna
Telefon
+420 541 141 111