Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Eastern Mediterranean University jest największą uczelnią na Cyprze. Uczelnia ma swoje korzenie w Wyższej Instytutu Technologicznego, kolegium kształcenia zawodowego ustanowiony w 1979 roku. EMU została założona w 1986 roku, oraz w tym samym roku na Wydziale Biznesu i Ekonomii otworzył swoje podwoje dla uczniów, którzy zapisują się w dwóch licencjackich programów Business Administration i Ekonomii. W 25 lat, nasze liczba studentów wzrosła z 40 do ponad 2000 z 16 mistrzów licencjackich, 6 i 4 doktoranckich oferowanych bezpośrednio naszym Wydziale lub przez szkoły dyscyplin Stosowanej podziału naszego Wydziału. Nasi uczniowie są około 10%, 45% lokalnego z Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Środkowej i na Bałkanach, a kolejne 45% z Turcji. Zatrudniamy 45 pracowników naukowych w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu wydziału 14 i 22 asystentów.

Test Wydział Biznesu i Ekonomii jest wiodącym ośrodkiem akademickim w naukach społecznych w Północnym Cyprze. Jesteśmy dumni z wysokich standardów akademickich podtrzymujemy przy utrzymaniu środowiska studenckiego w obsłudze. Nasi absolwenci w większości kariery w renomowanych firm, podczas gdy niektóre przystąpić do dalszych badań naukowych. Wykładowców są dobrze kwalifikowane z stopni doktorskich z renomowanych uczelniach. Pozostają one prąd w swoich dziedzinach nauczania poprzez badania i publikacje w najlepszych czasopism naukowych. Nasi wykładowcy są regularnie konsultować się z mediami i organizacjami publicznymi i prywatnymi, jak władze w swoich dziedzinach. Prowadzimy również kilka wspólnych projektów z Izb Handlu i Przemysłu i innych zainteresowanych stron.

Oprócz naszego członkostwa w AACSB International, nasz Wydział jest także członkiem Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD), oraz Europejskiego Konsorcjum Badań Politycznych (ECPR). Zostaliśmy jako jedno z najlepszych 1000 szkół biznesu na świecie przez Eduniversal, edukacyjnego firmy konsultingowej z siedzibą we Francji. W webometrii Ranking produkowane przez Cybermetrics Lab, jednostki National Research Council Hiszpanii (CSIC), główny organ badawczy w Hiszpanii ogłosiła, że ​​nasz wydział zajmuje 3 miejsce wśród tureckich szkół biznesu, 14 wśród szkół na Bliskim Wschodzie, 155-cie m.in. szkoły w Azji i 329-sza w szkołach w Europie.

Położony w portowym mieście Gazimagusa, w pobliżu kilka zapierających dech w piersiach miejsc przyrodniczych i historycznych, EMU dociera do globalnej społeczności poprzez konferencjach międzynarodowych i ośrodków badawczych. Niedawno odbyło się szereg bardzo udanych międzynarodowych konferencjach w Przedsiębiorczości, bankowości i finansów i ekonomii, które przyciągają dużą liczbę uczestników z różnych uczelni na całym świecie. Podpisaliśmy również umowę z Grupą Warwick Produkcja Warwick University oferuje Mistrza Inżynierii Zarządzania i Master of Supply Chain Management na naszym kampusie we współpracy z nami.

Nasze kursy są obsługiwane przez System Zarządzania kurs online, który jest bardzo szeroko wykorzystywane przez wykładowców i studentów i obsługuje ponad 7000 przesyłanie i pobieranie dziennie. Mamy przystąpiła do programu SAP University Alliance i planujemy zintegrować różne moduły oprogramowania do naszego programu nauczania.

Wydział Misja

Wydział Biznesu i Ekonomii jest przede wszystkim zaangażowana w zapewnienie wysokiej jakości edukacji dla studentów we wschodniej części basenu Morza Śródziemnego, a także w sąsiednich regionach z naciskiem na badania dotyczące problemów w tych regionach uzupełnione służbie społeczności.

Lokalizacje

Turecka Republika Cypru Północnego

Eastern Mediterranean University Faculty of Business & Economics

Address
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
Northern Cyprus
via Mersin 10, Turkey

Turecka Republika Cypru Północnego, Cypr
Telefon
+90 392 630 1281