Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Cyfrowe szkoły letnie EIT zapraszają wszystkich uczestników uniwersytetów i przemysłu, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu opartego na technologii cyfrowej.

Dwutygodniowe cyfrowe szkoły letnie EIT łączą najnowocześniejszą doskonałość w kluczową technologię cyfrową ze specjalistyczną wiedzą w zakresie innowacji i przedsiębiorczości (I

Cyfrowe szkoły letnie EIT to wyjątkowe dwutygodniowe imprezy organizowane każdego lata w kilku miejscach w całej Europie, w tym w Lizbonie, Eindhoven, Sztokholmie, Budapeszcie, Rennes, Tallinie, Trydencie, Lublanie, Monachium, Bolonii i Helsinkach. Uczestnicy zanurzają się w prawdziwych studiach przypadków biznesowych pochodzących od akceleratorów, startupów i naszej sieci partnerów przemysłowych.

Szkoły letnie koncentrują się na przemyśle cyfrowym, miastach cyfrowych, dobrobycie cyfrowym, technice cyfrowej i finansach cyfrowych, które są obszarami zainteresowania EIT Digital.

Uczestnicy zostaną nagrodzeni czterema punktami ECTS (Europejski System Transferu i Akumulacji Punktów).

EIT Digital Summer School jest częścią EIT Digital, wiodącej europejskiej organizacji zajmującej się innowacjami cyfrowymi i edukacją w zakresie przedsiębiorczości, która napędza europejską transformację cyfrową. EIT Digital to wspólnota wiedzy i innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii.

Uzyskaj informacje na temat najnowszych innowacji w technologii cyfrowej i rozwoju biznesu tego lata!

Uczenie się przez działanie i rozwój sieci

Jako uczestnik Szkoły Letniej będziesz pracować w zespołach i stosować „uczenie się przez działanie”, aby rozwijać sposób myślenia i umiejętności w zakresie innowacji i przedsiębiorczości. Mamy nadzieję, że skorzystasz z tej wspaniałej okazji do nauki i współpracy ze studentami i profesjonalnymi intraprenatorami ze społeczności biznesowej i innowacyjnej.

Zdobądź kompetencje

Dowiedz się, jak przełomowe technologie mają wpływ na rynki i przedsiębiorstwa oraz jak zmieniają się modele biznesowe.

Zdobądź zaufanie

Dowiedz się o różnych etapach procesu rozwoju biznesu oraz o tym, jak zamienić pomysł na biznes w realną propozycję wejścia na rynek.

Zdobądź umiejętności miękkie

Praca zespołowa z rówieśnikami i multidyscyplinarnymi specjalistami, narzędziami i prawdziwymi wyzwaniami biznesowymi pomoże Ci wdrożyć twoje nauki i przenieść je do domu.

Lokalizacje szkół letnich

EIT Digital Summer School Locations Map

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EIT Digital Summer School Rennes 2018

EIT Digital Summer School Tallinn 2018

Address
Brussels, Brussels, Belgia
Address
Tallinn, Harju County, Estonia
Address
Trento, Trentino-South Tyrol, Włochy
Address
Ljubljana, Ljubljana, Słowenia
Address
Munich, Bavaria, Niemcy
Address
Helsinki, Finlandia
Address
Bologna, Emilia-Romagna, Włochy
Address
Eindhoven, North Brabant, Niderlandy
Address
Lisbon, Lisbon, Portugalia
Address
Stockholm, Stockholm County, Szwecja
Address
Budapest, Węgry
Address
Rennes, Brittany, Francja