Przeczytaj oficjalny opis

MDCI działa w Wielkiej Brytanii, Bliskiego Wschodu i Afryki zapewniając logistyczne, administracji i wsparcia marketingowego dla podyplomowych programów akademickich w imieniu wielu uniwersytetach w Wielkiej Brytanii.

Firma opiera Bahrajn zapewnia również programy rozwoju kadry zarządzającej i dostosowane programy.

W ciągu trzydziestu lat dostarczając programy wykonawcze MDCI pomógł dwa i pół tysiąca specjalistów Gulf oparte zwiększyć swoje kariery z kwalifikacji akademickich uznawanych na całym świecie i pomogło wprowadzenie najnowszych trendów biznesowych i umiejętności do Zatoki.

Kluczowym elementem programów MDCI jest to, że wykładowcy z Wielkiej Brytanii latać do Zatoki dostarczyć swoje moduły umożliwiające lokalne przedsiębiorstwa, aby kontynuować ich opiekunów podczas studiów dla swoich panów doktoratu.

Rozwój Executive (Masterclass) oraz dostosowane programy z MDCI uwzględnienie najnowszych trendów w nauce i jej zastosowania do działań organizacyjnych i został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlić specyficzną kulturę kraju przyjmującego. Programy te są dostarczane przez wiele publicznych, prywatnych i nie dla zysku dyscyplin, odpowiednie dla wszystkich typów organizacji i zaprojektowane specjalnie dla ambitnych menedżerów i kadry kierowniczej.

Programy szkoleniowe rozwijania podstaw wiedzy i umiejętności współczesnych menedżerów i kierowników oraz pomóc uczniom zastosowanie pomysłów i koncepcji organizacyjnych rzeczywistych zagadnień, problemów i wizji. Programy te są dostarczane przez bardzo doświadczony zespół obywateli brytyjskich, z których wszystkie mają duże doświadczenie w świecie edukacji wykonawczej w różnych ustawieniach narodowych. Inne usługi świadczą o MDCI obejmują: doradztwo edukacyjne, zarządzanie egzaminu, doradztwo związane z zarządzaniem.

historia

Na początku 1990 roku MDCI utworzyła bazę w Bahrajnie, aby służyć potrzebom dużych Saudi Arabian petrochemicznych i naftowych firm. Następnie programy zostały zaoferowane do dojrzałych studentów z innych krajów GCC ze swojej bazy w Bahrajnie i Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze i Omanie biurami. Ponad 2500 dojrzałe kadry skorzystało z usług świadczonych przez MDCI.

Firma posiada zarówno Ministerstwa Handlu oraz Ministerstwa Edukacji rejestracji w Królestwie Bahrajnu jako przedstawicielstwo spółki dominującej w Zjednoczonym Królestwie.

Nagroda królowej

Każdego roku Jej Wysokość nagrody Queen Elizabeth jej uznanie w aprecjacji wykonanej pracy za granicą przez organizacje Wielkiej Brytanii w sektorze eksportowym. MDCI i jego spółka dominująca DA Grupa otrzymał ten zaszczyt i oficerowie firmy zostały zaproszone do formalnego przyjęcia w Pałacu Buckingham. Nagroda została wręczona firmie przez Rt Hon. Tony Blair - premier.

model wykonawczy "Model" to termin odnoszący się do czasu służył metody dostarczania brytyjskiego uniwersytetu programów podyplomowych, w niepełnym wymiarze czasu dla zapracowanych menedżerów. Zapewnia lokalną studenta wykonawczą z takim samym doświadczeniem uczenia się, jak oni korzystają z podobnych programów w niepełnym wymiarze godzin, na kampusie uniwersyteckim.

Na ogół studentów są starsze kierownictwo zwykle z dużym doświadczeniem w branży. Średni wiek obecnych studentów MDCI wynosi 35, a większość ma ponad 8 lat odpowiedniego doświadczenia.

Partnerem uczelnia zapewnia identyczne komponenty akademickich programu, w tym nauczania, uczniowie korzystają na terenie kampusu. MDCI zapewnia lokalne wsparcie zarówno dla uczelni i studentów.

Management Development Centre International Ltd jest Wielka Brytania firma zarejestrowana. Firma jest częścią grupy Durham Associates z siedzibą w Old Coach House, Castle Eden, County Durham. Przewodniczącym grupy jest znany na całym świecie akademickim zarządzania i autor prof Geoff Lancaster.

MDCI jest zarządzany przez radę dyrektorów z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Dyrektorem zarządzającym jest Robert LF Ryż, który posiada Bahrain rezydenturę i mieszkał i pracował w Bliskiego Wschodu i Afryki przez około 35 lat. W 2009 roku został uznany za jeden z liderów w edukacji wykonawczej w krajach MENA przez bliskowschodniego Gospodarczej Digest MDCI opiera się na technologii informacyjnej i ludzkiej interfejs osiągnąć swój wysoki poziom wsparcia dla studentów i zapewnić utrzymanie procedur operacyjnych Uniwersytetu.

Uczniowie i ich organizacje Sponsor docenić wykonawczą model dostawy dla wielu powodów, w szczególności:

  • Zajęty kierownictwo nie są usuwane z ich pracy przez dłuższy okres
  • Studenci nie mają trudności w aklimatyzacji do obcych kultur
  • Programy integracji życiu i pracy doświadczenia studenta z najnowszych trendów akademickiego
  • Organizacje korzystają z studentów ubiegających się swoją wiedzą w środowisku pracy na zasadzie iteracyjnej
  • wiedzy uczniów jest wzmocniony poprzez dodanie nowej wiedzy akademickiej do ich dotychczasowych doświadczeń - ważną koncepcję edukacyjną w sobie
  • Cały pakiet zawierający materiały są dostarczane do studenta w Bahrajnie, w tym na przykład uwalniając je od czasu zmarnowanego znalezienie podręczniki
  • Dodatkowo opłaty za program lustro opłaty Wielkiej Brytanii, ale bez kosztownych zakwaterowania, koszty utrzymania i podróży.
  • Organizacje doceniają zachowaniu swoich pracowników w okresie studiów i często korzystają z bezpośredniego stosowania nowego myślenia
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Management Development Centre International

Doktorat w administracji biznesu (DBA) oferuje nową drogę do uzyskania kwalifikacji doktoranckich. Został zaprojektowany specjalnie dla doświadczonych liderów w sektorze ... [+]

Dyplomowana na Uniwersytecie w Wielkiej Brytanii doktorska administracja biznesowa (DBA) wspierana lokalnie przez MDCI

Doktorat w administracji biznesu (DBA) oferuje nową drogę do uzyskania kwalifikacji doktoranckich. Został zaprojektowany specjalnie dla doświadczonych liderów w sektorze prywatnym, publicznym i trzecim. W przeciwieństwie do tradycyjnego doktora, DBA umożliwia kandydatom wniesienie wkładu do wiedzy poprzez "nowe zastosowanie teorii" zamiast "rozwoju nowej teorii". Ponadto, DBA stara się przesunąć granice praktyki zawodowej. Rezultatem jest zwiększona zdolność kierowania myślami w zakresie zmian organizacyjnych oraz większa gotowość na stanowiska kierownicze i / lub doradcze.... [-]

Bahrajn Manama Wielka Brytania Londyn Kuwejt Oman Muskat Katar Doha Arabia Saudyjska Al Khobar Rijad  + 8 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Study British Executive MBA in Bahrain