Przeczytaj oficjalny opis

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) jest centrum doskonałości finansowej. Zlokalizowana w Wiedniu (Austria) została założona przez Instytut Badań Zaawansowanych (IHS), Uniwersytet Wiedeński i WU (Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu). Te trzy instytucje połączyły siły i swoją wiedzę ekspercką, aby stworzyć centrum w Wiedniu, którego celem jest opracowywanie badań uznanych w skali międzynarodowej i zapewnienie konkurencyjnej edukacji doktoranckiej.

VGSF oferuje uporządkowany, pełnoetatowy program doktorancki w dziedzinie finansów. Oferujemy stymulujące środowisko nauki i badań oraz wsparcie finansowe dla wybitnych studentów z całego świata. Nasz wydział obejmuje profesorów i młodych wykładowców z IHS, Uniwersytetu Wiedeńskiego i WU. Są wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie badań, którzy publikują w znanych czasopismach. VGSF regularnie zaprasza czołowych naukowców do prowadzenia kursów i prezentowania ich obecnej pracy. Nasi absolwenci mogą liczyć na satysfakcjonującą karierę w wiodących instytucjach akademickich.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) zaprasza obiecujących studentów o wybitnych profilach akademickich do ubiegania się o przyjęcie na studia doktoranckie z dziedzin ... [+]

Dr in Finance - The Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) zaprasza obiecujących studentów o wybitnych profilach akademickich do ubiegania się o przyjęcie na studia doktoranckie z dziedziny finansów. VGSF jest wynikiem współpracy trzech instytucji: Instytutu Badań Zaawansowanych (IHS), Uniwersytetu Wiedeńskiego i WU (Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu).

Główne zalety programu:

Program studiów doktoranckich to pięcioletni program studiów stacjonarnych obejmujący zajęcia i badania. Doktoranci korzystają z stymulującego środowiska badawczego i uczenia się oraz otrzymują ciągłe wskazówki od wykładowców przez cały czas trwania programu. W VGSF jesteś więcej niż studentem; jesteś kolegą i członkiem naszej społeczności. Członkowie wydziału są wiodącymi ekspertami w swoich dziedzinach i współpracują z renomowanymi profesjonalistami i naukowcami z całego świata, którzy są regularnie zapraszani do VGSF na gościnne wykłady lub seminaria.... [-]

Austria Vienna
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku