Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WIEDEŃ Graduate School FINANSÓW

Stypendia doktoranckie w finansach - ZŁÓŻ TERAZ!

Wiedeń Graduate School of Finance (VGSF) zaprasza doskonałe studentów do ubiegania się o studia doktoranckie w finansach (program w pełnym wymiarze czasu), rozpoczynający się w nadchodzącym roku akademickim. Do sześciu stypendiów będą oferowane do najlepszych kandydatów.

VGSF jest centrum doskonałości w zakresie finansów, położony na nowym kampusie UW w Wiedniu, Austria. Jego główne działania są badania naukowe i edukacja dr. VGSF oferuje stymulujące środowisko uczenia się i badań dla wybitnych studentów z całego świata.

Wymagania aplikacji:

Program jest otwarty dla studentów ze wszystkich krajów, z wszystkich specjalności naukowych, pod warunkiem, że posiadają tytuł magistra lub równoważny i mają wystarczający poziom formalnego wykształcenia. Studenci, którzy idą na studia wkrótce (do czerwca 2015 roku) mogą ubiegać się także. Aby wziąć udział w procesie selekcji aplikacji kandydata muszą być odbierane przez 08 stycznia 2015 za pośrednictwem elektronicznych urządzeń aplikacyjnych.

Wnioskodawcy muszą przedstawić następujące dokumenty:

• życiorys • samo-określenie celu • wszystkie certyfikaty stopni • wszystkie oficjalne stenogramy • Dowód zdolności (GRE lub GMAT) • dowód angielski kompetencji (np TOEFL, IELTS) • listy referencyjne

Absolwenci VGSF może się doczekać satysfakcjonującej kariery zawodowej w wiodących instytucji akademickich. Byli uczniowie VGSF zostały umieszczone w instytucjach takich jak Aarhus University, Carnegie Mellon University, Georgia Institute of Technology, University of Hong Kong, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Uniwersytetu Nowej Południowej Walii (UNSW), Norwegian School of Economics i Business Administration (NHH), Erasmus University Rotterdam, University of Utah i University of Wisconsin, USA.

Program VGSF doktoranckie składa się z dwóch części: zajęć rygorystyczny i pracy nad doktoratem. Studenci uczęszczają na kursy obejmujące wszystkie główne tematy finansów i metod analitycznych wymaganych do prowadzenia badań. W szczególności, kursy koncentrują się na Corporate Finance, wyceny aktywów i Metody Ilościowe w finansach. W ciągu ostatnich akademickich roku uczniowie mieli okazję uczestniczyć w międzynarodowych kursach prowadzone przez uczonych, takich jak Tomas Björk, Rüdiger Fahlenbrach Nicolae Garleanu, Francisco Gomes, Christopher Hennessy, David Lando, Jacob Sagi, Rossen Valkanov, Jiang Wang i Toni Whited. Po zdaniu wymaganych egzaminów studenci zaczynają prowadzić projekty badawcze na własną rękę. W naszym tygodniku Seminarium badawcze Studenci mają okazję spotkać światowej sławy naukowców prezentujących swoje state-of-the art badań.

Odwiedź www.vgsf.ac.at/application Więcej informacji oraz link do aplikacji online.

Josef Zechner, dyrektor programu studiów doktoranckich

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat z finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2018 Austria Vienna

Test Program Doktorat z finansów przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą zdobyć kwalifikacje niezbędne do kariery naukowej w Austrii lub za granicą, na przykład (przyszłych) pracowników naukowych uniwersytetów i innych instytucji badawczych. [+]

Test Vienna Finanse Graduate School oferuje wybitnych studentów z całego świata, doskonałe wykształcenie doktoranckie przygotowanie ich do robi niezależne badania w dziedzinie finansów. Absolwenci mają szerokie wykształcenie akademickie z wiedzy specjalistycznej w rdzeniu temat nowoczesnych finansów i metod z zakresu finansów, jak i głębokiego zrozumienia teoretycznych i metodycznych podstaw dziedzinie, co pozwala im na zrozumienie wkładu naukowego innych i robić samodzielna praca naukowa na własną rękę.

Test Program Doktorat z finansów przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą zdobyć kwalifikacje niezbędne do kariery naukowej w Austrii lub za granicą, na przykład (przyszłych) pracowników naukowych uniwersytetów i innych instytucji badawczych. ... [-]


Stypendia doktoranckie w dziedzinie finansów - stosuje się teraz!

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2018 Austria Vienna

Stypendia doktoranckie w Finansów - ZŁÓŻ TERAZ! - Program VGSF dr składa się z dwóch części: rygorystyczne zajęć i pracować na Praca doktorska. Studenci uczęszczają na kursy obejmujące wszystkie główne tematy finansów i metod analitycznych wymaganych do prowadzenia badań. [+]

Test Vienna Graduate School of Finance (VGSF) zaprasza doskonałe studentów do ubiegania się o PhD Program in Finance (studia stacjonarne) zaczynając w przyszłym roku akademickim. Do sześciu stypendiów będą oferowane do najlepszych kandydatów. Termin składania wniosków na rok akademicki 2016/2017 odbędzie się w dniu 03 listopada 2015 (14:00 CET), a kończy się w dniu 29 stycznia 2016 (14:00 CET).

VGSF jest centrum doskonałości w zakresie finansów, położony na nowym kampusie UW w Wiedniu, Austria. Jego główne działania są badania naukowe i edukacja dr. VGSF oferuje stymulujące środowisko uczenia się i badań dla wybitnych studentów z całego świata.

WYMAGANIA APLIKACYJNE: ... [-]

Filmy

Vienna Graduate School of Finance