Management Center Innsbruck

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Przedsiębiorczych School®

Test Management Center Innsbruck łącza w sobie najlepsze z nauki, gospodarki i konsultacji z unikalnej koncepcji międzynarodowego Przedsiębiorczej School® Założona w latach 1995/96 jako ostoję unikalnej koncepcji Innsbruck Open University Management Center Innsbruck zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym krajobrazie wyższa edukacja. Obecnie ponad 3200 studentów, 1000 nauczycieli, 240 partnerskich uczelni z całego świata, a także niezliczone absolwenci i pracodawcy Wartość wysoce co Przedsiębiorcza School® ma do zaoferowania.

W ramach projektu "Kompleksowa Uniwersytet w Innsbrucku" koncepcji MCI dąży do mentora zmotywowanych ludzi, którzy chcą budować swoją przyszłość za pośrednictwem celowego kształcenia ustawicznego, w ich rozwoju osobistego i zawodowego.

MCI oferuje absolwent non doktoranci oraz podyplomowych programów edukacyjnych o najwyższym standardzie dla starszych i młodszych menedżerów wszystkich szczebli zarządzania i oddziałów. Programy MCI skupić się na wszystkich poziomach osobowości i obejmują obszary state-of-the sztuki wiedzy z nauki i praktyki istotne dla biznesu i społeczeństwa. Jako zorientowanych międzynarodowo centrum informacji i komunikacji, MCI jest otwarta na nowe perspektywy, metod i projektów. konstruktywny dialog i rozwój spółdzielni kompetencji interdyscyplinarnych to dwa filary nauczania i uczenia się w MCI.

MCI wspiera konkurencyjność organizacji i wpływa na profesjonalizację biznesu, administracji, polityki i kultury. Badania i rozwój Stosowane są szczególnie cenione w MCI do wzmocnienia innowacyjności w lokalnych przedsiębiorstw oraz zapewnienie jakości nauczania zorientowanego.

Osadzony w szerokiej sieci patronów, sponsorów i partnerów, MCI jest ważnym silnik pozycjonowanie Innsbruck, Tyrol i Austria jako ośrodek spotkań naukowych i międzynarodowych. Nasza sąsiedzka współpraca z Uniwersytetu w Innsbrucku, bliskość tętniącego życiem Starego Miasta w Innsbrucku potężna architektura lokalizacji są wyrazem filozofii i misji tej przykładowej międzynarodowym centrum szkolnictwa wyższego.

Nasza misja

MCI Management Center Innsbruck Wynika koncepcję Przedsiębiorczej School®. MCI upoważnia zmotywowanych ludzi, aby osiągnąć znakomitą wydajność, zapewnia głęboką kompetencji akademickiej i tworzy innowacyjne transferu know-how w silnej międzynarodowej sieci.

Nasze czynniki sukcesu:

jakość nauczania

Wysokiej jakości nauczanie zapewnia naszą pozycję wśród wiodących instytucji akademickich w niemieckim świecie mówienia

wkład intelektualny

Nasz wkład intelektualny jest stosowany, istotny z punktu widzenia biznesu i zorientowany na rozwiązania

orientacja międzynarodowa

Nasza silna międzynarodowa orientacja generuje know-how, prestiż i wartość dodaną dla naszych klientów

orientacja na klienta i serwis

Nasza orientacja klienta i usługi jest przykładowa

Ludzie i kultura

Nasza kultura korporacyjna rozwija się na zasadzie wzajemnego zaufania, zaangażowania naszych pracowników, ducha przedsiębiorczości i odpowiedzialności wobec społeczeństwa

Marka

Marka MCI jest znany na całym świecie i stoi na wydajność, profesjonalizmu, wiedzy i kompetencji

Sieć

Nasza międzynarodowa sieć tworzy przewagę konkurencyjną i wartość dodaną dla naszych interesariuszy

Technologia

Bieżąca innowacja stanowi podstawę naszej pozycji rynkowej i zapewnia naszą konkurencyjność

Infrastruktura

Nasza doskonała infrastruktura tworzy atrakcyjne i stymulujące środowisko

Campus & Lokalizacje

Management Center Innsbruck (MCI) ustanowiła reputację jako zorientowanych międzynarodowo uniwersytetu nauk stosowanych przez orientacji na klienta i konsekwentne zarządzanie jakością.

Tyrolskich gór w zasięgu ręki, bezkonkurencyjne wyposażenie Sport- i rekreacyjnych regionu, bliskość Niemiec, Szwajcarii i Włoch i długoletniej tradycji akademickiej Innsbrucku wszystkim gwarantuje niepowtarzalną atmosferę dla studentów.

Na swoich lokalizacjach, MCI oferuje znakomitą infrastrukturę z atrakcyjnych i dobrze wyposażonych salach wykładowych, laboratoriów komputerowych i Grupy Roboczej pokoi, z state-of-the-art stacji roboczych i urządzeń badawczych, student hosteli w okolicy, szeroki wybór dobrych miejsc na jedzenie, wygodny parking i doskonałe transportu publicznego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Program wykonawczy dr w zarządzaniu

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 lat November 2018 Austria Innsbruck

Doktorat Executive Program oferowany przez Uniwersytet w Antwerpii Antwerpia Szkoła Zarządzania i Management Center Innsbruck jest czteroletni program badawczy z siedzibą w niepełnym wymiarze czasu pracy dla kadry kierowniczej stara się zastosować odpowiednie i aktualne wiedzę i umiejętności badawcze do współczesnych problemów biznesowych w swojej branży lub w miejscu pracy. [+]

Test Program wykonawczy PhD oferowanych przez Uniwersytet w Antwerpii Antwerpia Szkoła Zarządzania i Management Center Innsbruck jest czteroletni program badawczy z siedzibą w niepełnym wymiarze czasu pracy dla kadry kierowniczej stara się zastosować odpowiednie i aktualne wiedzę i umiejętności badawcze do współczesnych problemów biznesowych w swojej branży lub w swoim miejscu pracy. Program jest premia wykonawczy programu rozwoju zaprojektowany, aby być naukowo rygorystyczne i wymagające intelektualnie. Program zostanie dostarczony na terenie kampusu Szkoły Zarządzania i Antwerpii kampusie Management Center Innsbruck.

Po udanej obronie rozprawy doktorskiej (po 4 latach), uczestnicy będą zarabiać doktorat z nauk o zarządzaniu lub doktora w dziedzinie nauk społecznych (wydanych przez Uniwersytet w Antwerpii *).... [-]


Filmy

MCI's international outreach

Innsbruck, ❤ of the alps

Kontakt

Adres Universitaetsstrasse 15
6020 Innsbruck, Tyrol, Austria
Telefon undefined