Management Center Innsbruck

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Entrepreneurial School ®

Management Center Innsbruck łączy to, co najlepsze w nauce, gospodarce i doradztwie, z unikalną koncepcją międzynarodowej Szkoły Przedsiębiorczości ® . Management Center Innsbruck założone w latach 1995/96 jako podstawa unikalnej koncepcji otwartego uniwersytetu w Management Center Innsbruck , zdobyło najwyższą pozycję w międzynarodowym krajobrazie szkolnictwa wyższego.

Obecnie ponad 3400 studentów, 1000 nauczycieli, 276 partnerskich uniwersytetów z całego świata oraz niezliczona liczba absolwentów i pracodawców wysoko oceniają to, co ma do zaoferowania Szkoła Przedsiębiorczości ® . W ramach koncepcji „Comprehensive University Innsbruck” MCI stara się mentorować ludzi zmotywowanych, którzy chcą budować swoją przyszłość poprzez ustawiczne kształcenie ustawiczne, w rozwoju osobistym i zawodowym. MCI oferuje programy edukacyjne dla absolwentów, absolwentów i studiów podyplomowych o najwyższym standardzie dla starszych i młodszych menedżerów ze wszystkich poziomów zarządzania i oddziałów.

Programy MCI koncentrują się na wszystkich poziomach osobowości i obejmują obszary najnowszej wiedzy z nauki i praktyki istotne dla biznesu i społeczeństwa. Jako międzynarodowe centrum informacyjne i komunikacyjne, MCI jest otwarte na nowe perspektywy, metody i projekty. Konstruktywny dialog i kooperacyjny rozwój kompetencji interdyscyplinarnych to dwa filary nauczania i uczenia się w MCI. MCI wspiera konkurencyjność organizacji i wpływa na profesjonalizację biznesu, administracji, polityki i kultury. Stosowane badania i rozwój są szczególnie cenione w MCI za wzmocnienie innowacyjności w lokalnych firmach i zapewnienie nauczania zorientowanego na jakość.

Wbudowany w szeroką sieć patronów, sponsorów i partnerów, MCI jest ważnym motorem pozycjonowania Innsbrucka, Tyrolu i Austrii jako centrum spotkań akademickich i międzynarodowych. Nasza sąsiedzka współpraca z Uniwersytetem w Innsbrucku, bliskość tętniącego życiem Starego Miasta w Innsbrucku i potężna architektura tego miejsca są wyrazem filozofii i misji tego wzorowego na arenie międzynarodowej centrum szkolnictwa wyższego.


Nasza misja

MCI Management Center Innsbruck kieruje się koncepcją szkoły przedsiębiorczości ® . MCI umożliwia zmotywowanym ludziom osiąganie wybitnych wyników, zapewnia głębokie kompetencje akademickie i zapewnia innowacyjny transfer wiedzy w ramach silnej sieci międzynarodowej.


Nasze czynniki sukcesu

Nauczanie wysokiej jakości: Nauczanie wysokiej jakości zapewnia nam pozycję wśród wiodących instytucji akademickich w świecie niemieckojęzycznym.

Wkład intelektualny: Nasz wkład intelektualny jest stosowany, odpowiedni dla biznesu i zorientowany na rozwiązanie.

Orientacja międzynarodowa: Nasza silna orientacja międzynarodowa generuje know-how, prestiż i wartość dodaną dla naszych klientów.

Orientacja na klienta i obsługę: Nasza orientacja na klienta i obsługę jest wzorowa.

Ludzie i kultura: Nasza kultura korporacyjna opiera się na wzajemnym zaufaniu, zaangażowaniu naszych pracowników, duchu przedsiębiorczości i odpowiedzialności wobec społeczeństwa.

Marka: Marka MCI jest znana na całym świecie i oznacza wydajność, profesjonalizm, wiedzę i kompetencje.

Sieć: Nasza międzynarodowa sieć tworzy przewagę konkurencyjną i wartość dodaną dla naszych interesariuszy.

Innowacje: Ciągłe innowacje stanowią podstawę naszej pozycji rynkowej i zapewniają naszą konkurencyjność.

Infrastruktura: Nasza doskonała infrastruktura tworzy atrakcyjne i stymulujące środowisko.


Kampus

Management Center Innsbruck (MCI) zyskało reputację międzynarodowego uniwersytetu nauk stosowanych poprzez orientację na klienta i konsekwentne zarządzanie jakością. Góry Tyrolskie w zasięgu ręki, bezkonkurencyjne obiekty sportowe i rekreacyjne w regionie, bliskość Niemiec, Szwajcarii i Włoch oraz długoletnia tradycja akademicka Innsbrucku gwarantują studentom wyjątkową atmosferę.

W swoich centralnych lokalizacjach MCI oferuje znakomitą infrastrukturę z atrakcyjnymi i dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, laboratoriami komputerowymi i grupowymi salami roboczymi, z najnowocześniejszymi stanowiskami pracy i zapleczem badawczym, schroniskami studenckimi w pobliżu, szerokim wyborem dobrych miejsca do jedzenia poza domem, wygodny parking i doskonały transport publiczny.

Lokalizacje

Innsbruck

Address
Universitätsstraße,15
6020 Innsbruck, Tyrol, Austria
Telefon
+43 512 2070 – 2100

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited