Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

The Entrepreneurial School®

Management Center Innsbruck łączy najlepsze nauki, gospodarki i doradztwa z unikalną koncepcją międzynarodowej Entrepreneurial School®, założonej w 1995/96 jako ostoja unikalnej koncepcji Uniwersytetu w Innsbrucku, Management Center Innsbruck zdobyło najwyższą pozycję w międzynarodowy krajobraz szkolnictwa wyższego. Obecnie ponad 3200 studentów, 1000 nauczycieli, 240 uczelni partnerskich z całego świata oraz niezliczeni absolwenci i pracodawcy wysoko oceniają ofertę Entrepreneurial School®. W ramach koncepcji "Kompleksowego Uniwersytetu w Innsbrucku" MCI stara się zmotywować ludzi zmotywowanych, którzy chcą budować swoją przyszłość poprzez kształcenie ustawiczne ukierunkowane na rozwój osobisty i zawodowy. MCI oferuje absolwentom, absolwentom i podyplomowym programom edukacyjnym najwyższy standard dla starszych i młodszych menedżerów ze wszystkich szczebli zarządzania i oddziałów. Programy MCI koncentrują się na wszystkich poziomach osobowości i obejmują obszary najnowszej wiedzy naukowej i praktyki związanej z biznesem i społeczeństwem. Jako międzynarodowe centrum informacji i komunikacji MCI jest otwarte na nowe perspektywy, metody i projekty. Konstruktywny dialog i wspólne rozwijanie kompetencji interdyscyplinarnych są dwoma filarami nauczania i uczenia się w MCI. MCI wspiera konkurencyjność organizacji i wpływa na profesjonalizację biznesu, administracji, polityki i kultury. Stosowane badania i rozwój są szczególnie cenione w MCI w celu wzmocnienia innowacji w lokalnych firmach i zapewnienia instruktażu zorientowanego na jakość. Osadzona w szerokiej sieci patronów, sponsorów i partnerów, MCI jest ważnym motorem pozycjonowania Innsbrucku, Tyrolu i Austrii jako centrum spotkań akademickich i międzynarodowych. Nasza sąsiedzka współpraca z Uniwersytetem w Innsbrucku, bliskość tętniącego życiem Starego Miasta w Innsbrucku i potężna architektura tego miejsca są wyrazem filozofii i misji tego międzynarodowego wzorcowego ośrodka szkolnictwa wyższego.


Nasza misja

MCI Management Center Innsbruck podąża za koncepcją Entrepreneurial School®. MCI wspiera zmotywowanych ludzi do osiągania wyjątkowych wyników, zapewnia głębokie kompetencje akademickie i tworzy innowacyjny transfer know-how w silnej międzynarodowej sieci.


Nasze czynniki sukcesu

Nauczanie wysokiej jakości Nauczanie wysokiej jakości zabezpiecza naszą pozycję wśród wiodących instytucji akademickich w świecie niemieckojęzycznym Wkład intelektualny Nasz wkład intelektualny jest stosowany, zorientowany na biznes i ukierunkowany na rozwiązania Orientacja międzynarodowa Nasza silna międzynarodowa orientacja generuje know-how, prestiż i wartość dodaną dla Nasi klienci Orientacja na klienta i usługi Orientacja na klienta i usługi jest wzorowa Ludzie i kultura Nasza kultura korporacyjna opiera się na wzajemnym zaufaniu, zaangażowaniu naszych pracowników, duchu przedsiębiorczości i odpowiedzialności wobec społeczeństwa Marka Marka MCI ma międzynarodową renomę i jest synonimem wydajności, profesjonalizmu, wiedzy, i kompetencja Sieć Nasza międzynarodowa sieć tworzy przewagę konkurencyjną i wartość dodaną dla naszych interesariuszy Innowacje Ciągłe innowacje stanowią podstawę naszej pozycji rynkowej i zapewniają naszą konkurencyjność Infrastruktura Nasza doskonała infrastruktura stwarza atrakcyjne i stymulujące środowisko żelazne


Kampus

Management Center Innsbruck (MCI) zyskał reputację uniwersytetu zorientowanego na międzynarodowy kierunek nauk stosowanych dzięki orientacji na klienta i konsekwentnemu zarządzaniu jakością. Góry Tyrolu w zasięgu ręki, bezkonkurencyjne zaplecze sportowe i rekreacyjne w regionie, bliskość Niemiec, Szwajcarii i Włoch oraz długoletnia tradycja akademicka Innsbrucka gwarantują wyjątkową atmosferę dla studentów. W swoich centralnych lokalizacjach MCI oferuje znakomitą infrastrukturę z atrakcyjnymi i dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, laboratoriami komputerowymi i grupowymi pomieszczeniami roboczymi, z najnowocześniejszymi stanowiskami pracy i placówkami badawczymi, schroniskami studenckimi w pobliżu, szerokim wyborem dobrych miejsca do jedzenia, wygodny parking i doskonały transport publiczny.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Management Center Innsbruck

Executive PhD Program in Management, oferowany wspólnie przez University of Antwerp, Antwerp Management School i MCI Management Center Innsbruck , skierowany jest do star ... [+]

Krótkie fakty

Stopień naukowy: Doktor nauk o zarządzaniu lub doktor nauk społecznych

Czas trwania: 4 lata; w niepełnym wymiarze czasu

Wymagania wstępne: Wstęp do programu Executive PhD wymaga MBA, magistra lub równoważnego, co najmniej 10 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego i pomyślnie przeszedł proces przyjęcia.

Rozpoczęcie kolejnego badania: jesień 2017, rejestracja jest otwarta. Po rejestracji skontaktuje się z dyrektorem akademickim na rozmowę kwalifikacyjną.

Język:

Executive PhD Program in Management

Executive PhD Program in Management, oferowany wspólnie przez University of Antwerp, Antwerp Management School i MCI Management Center Innsbruck , skierowany jest do starszych menedżerów i decydentów, którzy uzyskują stopień doktora (doktora, doktora lub DBA) podczas pracy chcą. Przyspiesza rozwój własnej ekspertyzy badawczej i zastosowanie rozwiązań naukowych do bieżących wyzwań w przemyśle i firmach. Program doktorancki jest intelektualnie trudny, uważa się za najwyższy poziom edukacji na najwyższym poziomie akademickim, wypełniając lukę między tradycyjnym doktoratem a doktoratem zorientowanym na praktykę (DBA).... [-]

Austria Innsbruck
Listopad 2019
Język angielski
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
Universitätsstraße,15
6020 Innsbruck, Tyrol, Austria
Witryna
Telefon
+43 512 2070 – 2100