Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO IFM - Instytut Zarządzania

kształcenie w niepełnym wymiarze godzin oraz szkolenia w Salzburgu

IFM - Institut für Management jest wiodącym dostawcą prywatnych w Austrii dla ekonomii edukacji w niepełnym wymiarze godzin oraz szkolenia z silnym praktycznych i naukowych stopni BA, MBA i doktoranckich. Jako partner dla firm, które IFM oferuje pierwszej klasy indywidualnego rozwoju i szkoleń koncepcje, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb firmy.

Do naszej oferty szkoleniowej, zwracamy na międzynarodowej sieci pierwszej klasy wykładowców akademickich i praktyków z branży.

Akademickie studia, kursy i seminaria

Uważamy, że szkolenie musi dostosować się do ucznia - a nie odwrotnie! Godzenie pracy, życia prywatnego i szkolenia jest naszym głównym celem i służy jako wytyczne do projektowania naszych programów studiów i kursów.

Miesięczne daty wydania dla naszego programu MBA i BA, poszczególne terminy zaliczania i modułowy projekt badania dostarczają dużą elastyczność i ułatwić zawieranie studiów niestacjonarnych. Nasze kursy i seminaria są również dostosowane do wymogów profesjonalnych - idealne dla tych, którzy chcą kontynuować naukę w krótkim czasie.

Dla firm i przedsiębiorstw, które chcą inwestować w pracowników długoterminowych, opracowujemy indywidualne rozwiązania we własnym zakresie. Ponadto, jako przedsiębiorca ekspertyzy wydziału IFM ciągu konsultacji dostępne.

również znaleźć odpowiednie szkolenie dla kariery i skorzystania z naszego doświadczenia dla Twojego sukcesu!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Institut für Management

Specjalny program doktorancki IfM zapewni ci kurs doktorancki, na który nie będziesz musiał ograniczać swojej kariery ani życia prywatnego na dużą skalę. We współpracy z ... [+]

Kryteria przyjęcia

Zainteresowani kandydaci muszą pomyślnie ukończyć studia magisterskie, dyplomy techniczne lub studia podyplomowe i muszą wykazać się wysokim poziomem znajomości języka angielskiego.

Program doktorancki

Program doktorancki dla absolwentów składa się z minimum sześciu semestrów i ma następującą strukturę:

Rok pierwszy: trzy seminaria odbywają się w piątki i soboty, po czym odbywa się egzamin ustny w maju.

Rok drugi: trzy seminaria odbywające się w piątki i soboty, a następnie badanie ustne w maju.

Seminaria obejmują zagadnienia z zakresu ekonomii, metodologii nauki, zarządzania i wyboru, które są specjalnie dostosowane do tezy kandydata.... [-]

Austria Salzburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku