Keystone logo

2021 Aplikacje już zamknięte - Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje po ogłoszeniu kolejnego stypendium!

Spełnij swoje marzenia dzięki stypendium Keystone!

Co to jest stypendium Keystone?

Keystone Academic Solutions oferuje cztery stypendia licencjackie i dwa stypendia magisterskie. Stypendia zostaną przyznane sześciu studentom, którzy mają dobre wykształcenie akademickie i są w stanie wykazać motywację do przekształcania świata poprzez swoją edukację.

Kto może złożyć wniosek?

Przyszli studenci, którzy w momencie rozpoczęcia programu mają ukończone 18 lat i planują studiować w pełnym wymiarze godzin na studiach licencjackich lub magisterskich. Przeglądaj nasze strony internetowe dla studentów już dziś, aby znaleźć swój program studiów i wygrać jedno z sześciu dostępnych stypendiów Keystone!

Jak ubiegać się o stypendium Keystone?

Wypełnij swoje dane, a poinformujemy Cię o uruchomieniu kolejnego stypendium!

O rozwiązaniach akademickich Keystone

Keystone Academic Solutions pomaga ponad sześciu milionom studentów każdego miesiąca znaleźć dla nich idealny program studiów. Pomagamy przyszłym studentom odkrywać setki możliwości studiowania i miejsc docelowych w jednym miejscu, zawsze i wszędzie. Zbieramy wszystkie istotne informacje i wiadomości na temat szkolnictwa wyższego i udostępniamy studentom platformę i narzędzia do bezpośredniego czatowania z urzędnikami rekrutacyjnymi na uniwersytety i uczelnie na całym świecie. W ten sposób umożliwiamy ludziom na całym świecie wybór edukacji, aby mogli osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe!

Przeglądaj nasze strony internetowe już dziś, aby znaleźć swój program studiów

  • Logo studiów medycznych
  • Logo studiów licencjackich
  • Logo studiów prawniczych