Litwa

Liczba instytucji: 20
  • Milan
  • Leeds
  • Vilnius
  • + 1 jeszcze

  The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silvio Baridon. From the very beginning the idea behind the project was to satisfy the demands of the labour markets based on analyses of current trends.

  • Kaunas

  Kaunas University of Technology , KTU jest jedną z największych uczelni technologicznych w krajach bałtyckich. Znany ze swoich powiązań z biznesem, wiodącej pozycji w badaniach naukowych, elastycznych interdyscyplinarnych programów studiów i niezapomnianych doświadczeń w nauce, KTU szybko staje się najlepszym wyborem studiów w dziedzinie reagowania.

  • Vilnius

  Vilniaus kolegija /University of Applied Sciences is open to novelties. It is a flexible and continually changing higher educational institution that is harmoniously combining labor market needs with the development of promising areas of science and art. The educational institution has been encouraging the teachers and students’ creativity and responsibility likewise the requirements for a high-quality performance.

  • Vilnius
  • Kaunas
  • Šiauliai

  Witamy na Vilnius University - najstarszej i największej litewskiej uczelni wyższej. Od swojego powstania w XVI wieku, Vilnius University , jako integralna część europejskiej nauki i kultury, ucieleśnia koncepcję klasycznego uniwersytetu i jedności studiów i badań.

  • Vilnius

  Położony zaledwie 20 minut od centrum Wilna, Mykolas Romeris University (MRU) jest jednym z najbardziej międzynarodowych uniwersytetów na Litwie, na którym studiuje obecnie około 7 000 studentów z 74 krajów. Uczelnia oferuje programy w pełni prowadzone w języku angielskim dla studentów zagranicznych na wszystkich poziomach - od studiów licencjackich po doktoranckie w dziedzinie nauk społecznych i informatyki.

  • Kaunas

  Uniwersytet jest największą instytucją szkolnictwa wyższego w zakresie nauk biomedycznych na Litwie, z powodzeniem integrując studia, badania i praktykę kliniczną. LSMU składa się z dwóch głównych akademii: Akademii Medycznej i Akademii Weterynaryjnej.

  • Kaunas

  Kowieński Uniwersytet Nauk Stosowanych (w języku litewskim - Kauno Kolegija ) jest publiczną multidyscyplinarną instytucją szkolnictwa wyższego zlokalizowaną na Litwie (jednym z trzech krajów bałtyckich), oferującą kształcenie w dziedzinach inżynierii, technologii, nauk społecznych, nauk humanistycznych, sztuki, medycyny i zdrowia nauki. Oferuje szerokie spektrum programów studiów licencjackich z praktycznym nastawieniem dla około 5500 studentów studiujących na 4 wydziałach.

  • Klaipėda County

  Lithuania Business University of Applied Sciences (LBUAS) to nowoczesna, otwarta na społeczeństwo i niezależna instytucja szkolnictwa wyższego założona w 1994 roku, która przygotowuje specjalistów w dziedzinie nauk społecznych i fizycznych, którzy koncentrują się na litewskim i europejskim rynku pracy. LTVK to obiecujące możliwości kariery, wymiana międzynarodowa i typowy dla studentów czas wolny. Misja. Litewski Uniwersytet Biznesu jest zdeterminowany, aby przygotować kreatywnych, wykwalifikowanych specjalistów, stworzyć warunki do uczenia się przez całe życie poprzez nadanie tytułu zawodowego licencjata oraz przeprowadzić badania stosowane, które są niezbędne dla rozwoju regionalnego. Wizja. Litewski Uniwersytet Biznesu jest innowacyjną, przejrzystą, aktywną społecznie i odpowiedzialną instytucją szkolnictwa wyższego, uznaną na arenie międzynarodowej, wszechstronną wobec zmian na rynku pracy i przygotowaną do zaspokojenia potrzeb społeczeństwa.

  • Vilnius County

  Od początku swojej działalności w 1999 roku ISM Wyższa Szkoła Zarządzania i Ekonomii od samego początku miała jeden cel – oferować innowacyjne, jakościowe studia oraz szkolenia z zakresu zarządzania i ekonomii dla kreatywnych, ambitnych młodych osób i już doświadczonych menedżerów biznesu. Uznanie klientów (studenci, firmy i absolwenci), uznanie międzynarodowe i zrównoważony rozwój. Jakość i międzynarodowość stały się najważniejszymi priorytetami działalności Uczelni. Cel ten został oceniony przez Międzynarodową Akredytację Jakości (IQA) przyznaną ISM w 2006 roku przez Central and East European Management Development Association (CEEMAN), potwierdzając tym samym, że ISM należy do uczelni oferujących najbardziej zaawansowane studia biznesowe w regionie.

  • Kaunas

  VMU jest jedną z publicznych uczelni wyższych na Litwie i jedną z niewielu w regionie, w którym odbywa się szeroka edukacja artystyczna. Oznacza to, że uczniowie mogą swobodnie zmieniać i organizować swój harmonogram, mniejszy w jednej dziedzinie i główny w innej, podróżować za granicę na wymianie międzynarodowej i przygotować się na te wycieczki, biorąc udział w niektórych z 30 dostępnych kursów języka obcego. Jako odzwierciedlenie światowych trendów akademickich coraz więcej wykładów (osobne kursy, a nawet całe programy studiów) prowadzi się w języku angielskim, z których wiele wykładają profesorowie z zagranicy. VMU oferuje programy licencjackie i magisterskie, które są w całości prowadzone w języku angielskim. W każdym semestrze uniwersytet gromadzi barwną społeczność międzynarodową, która jednoczy przedstawicieli prawie 60 krajów na całym świecie.

  • Šlienava

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) została założona w pobliżu miasta Kowna (środkowa Litwa) i zapewnia wyższe wykształcenie - przyznaje tytuł zawodowy licencjata.