Keystone logo
Westlake University

Westlake University

Westlake University

Wstęp

Westlake University to nowy rodzaj wysokiej jakości uniwersytetu zorientowanego na badania z siedzibą w historycznym chińskim mieście Hangzhou - oszałamiającym mieście znanym w całej Azji ze swojej długiej historii, bogatej kultury, sztuk pięknych i pięknych krajobrazów. Nasza uczelnia została założona przez wybitnych, szanowanych na całym świecie naukowców i uczonych. Szybko stajemy się wiodącym uniwersytetem w dziedzinie nauki, inżynierii i innowacji. W Westlake kładziemy nacisk na wolność akademicką, doskonałość badawczą, interdyscyplinarne zaangażowanie i współpracę międzynarodową. Jesteśmy zaangażowani w budowanie prawdziwie międzynarodowego, światowej klasy uniwersytetu zorientowanego na badania.

Zajęcia na Westlake University prowadzone są w języku angielskim. Obecnie oferujemy studia doktoranckie. programy z biologii, chemii i nauk elektronicznych i technologii oraz wspólny doktorat. program z fizyki na Uniwersytecie Fudan. Nasze programy licencjackie w zakresie nauk biologicznych, chemii, fizyki, inżynierii elektronicznej i informacyjnej oraz inżynierii materiałowej i inżynierii materiałowej oferują te same zasoby i wolność akademicką, co nasze programy dla absolwentów i umożliwiają studentom współpracę w wiodących laboratoriach w kraju wraz ze studentami studiów magisterskich i światowej klasy doradcy wydziałowi.

Ponadto wierzymy, że szkolnictwo wyższe będzie dostępne dla każdego studenta Westlake University . Oferujemy różnorodne stypendia, stypendia i możliwości zatrudnienia na terenie kampusu wszystkim studentom studiów magisterskich i licencjackich.

Wyjedź za granicę, wyjedź za granicę

Go International

Celem Westlake University jest rekrutacja 50% studentów krajowych i 50% studentów zagranicznych do wszystkich programów licencjackich, aby stworzyć prawdziwie międzynarodowe środowisko studiów.

Nasz doktorat programy rekrutują studentów z najlepszych światowych programów magisterskich.

Wyjedź za granicę

Oprócz międzynarodowego doświadczenia w Chinach, wszyscy studenci studiów licencjackich muszą spędzić semestr lub cały rok akademicki na jednym z naszych 19 partnerskich uniwersytetów za granicą. Stworzyliśmy programy studiów za granicą z wiodącymi uniwersytetami w Ameryce Północnej, Australii, Europie i Azji, w tym UC Berkeley, Cornell University, University of Edinburgh, UC San Diego, Monash University, Hebrajski University w Jerozolimie i wielu innych.

doktorat studenci są zachęcani do studiowania w ramach krótkoterminowych programów za granicą lub do prezentowania swoich badań na międzynarodowych konferencjach naukowych i forach naukowych. Istnieje wiele możliwości finansowania międzynarodowych doświadczeń absolwentów.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

pytania