Keystone logo
Westlake University

Westlake University

Westlake University

Wstęp

Westlake University to nowy rodzaj wysokiej jakości uniwersytetu zorientowanego na badania z siedzibą w historycznym chińskim mieście Hangzhou - oszałamiającym mieście znanym w całej Azji ze swojej długiej historii, bogatej kultury, sztuk pięknych i pięknych krajobrazów. Nasza uczelnia została założona przez wybitnych, szanowanych na całym świecie naukowców i uczonych. Szybko stajemy się wiodącym uniwersytetem w dziedzinie nauki, inżynierii i innowacji. W Westlake kładziemy nacisk na wolność akademicką, doskonałość badawczą, interdyscyplinarne zaangażowanie i współpracę międzynarodową. Jesteśmy zaangażowani w budowanie prawdziwie międzynarodowego, światowej klasy uniwersytetu zorientowanego na badania.

Zajęcia na Westlake University prowadzone są w języku angielskim. Obecnie oferujemy studia doktoranckie. programy z biologii, chemii i nauk elektronicznych i technologii oraz wspólny doktorat. program z fizyki na Uniwersytecie Fudan. Nasze programy licencjackie w zakresie nauk biologicznych, chemii, fizyki, inżynierii elektronicznej i informacyjnej oraz inżynierii materiałowej i inżynierii materiałowej oferują te same zasoby i wolność akademicką, co nasze programy dla absolwentów i umożliwiają studentom współpracę w wiodących laboratoriach w kraju wraz ze studentami studiów magisterskich i światowej klasy doradcy wydziałowi.

Ponadto wierzymy, że szkolnictwo wyższe będzie dostępne dla każdego studenta Westlake University . Oferujemy różnorodne stypendia, stypendia i możliwości zatrudnienia na terenie kampusu wszystkim studentom studiów magisterskich i licencjackich.

Wyjedź za granicę, wyjedź za granicę

Go International

Celem Westlake University jest rekrutacja 50% studentów krajowych i 50% studentów zagranicznych do wszystkich programów licencjackich, aby stworzyć prawdziwie międzynarodowe środowisko studiów.

Nasz doktorat programy rekrutują studentów z najlepszych światowych programów magisterskich.

Wyjedź za granicę

Oprócz międzynarodowego doświadczenia w Chinach wszyscy studenci studiów licencjackich muszą spędzić semestr na jednej z naszych 21 partnerskich uczelni za granicą. Ustaliliśmy programy studiów za granicą z wiodącymi uniwersytetami w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Izraelu, w tym na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, Uniwersytecie Cornell, Uniwersytecie w Edynburgu, Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego, Uniwersytecie Monash, Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie i wielu innych.

doktorat studenci są zachęcani do studiowania w ramach krótkoterminowych programów za granicą lub do prezentowania swoich badań na międzynarodowych konferencjach naukowych i forach naukowych. Istnieje wiele możliwości finansowania międzynarodowych doświadczeń absolwentów.

Funkcje kampusu

O Westlake University

Dołącz do Inspirujących Ludzi

W Westlake University, będziesz uczyć się od i być mentorem przez nasz światowej klasy wydział. Ponad 95% naszych profesorów pochodzi z najlepszych uniwersytetów, w tym MIT, Caltech, UC Berkeley i Stanford. Ponadto, wszyscy nasi starsi liderzy studiowali i/lub zajmowali stanowiska w wybitnych instytucjach, takich jak Princeton, Harvard, Yale, UPenn, UIUC i KTH Royal Institute of Technology (Szwecja). Będziesz pracować i współpracować z tymi genialnymi naukowcami i inżynierami, zmieniając nasz świat. Będziesz również otoczony przez entuzjastycznych kolegów studentów, którzy szukają wyzwań w nauce, rozwoju osobistym i przygodach kulturalnych. W Westlake, będziesz tworzyć przyjaciół na całe życie i połączyć się z przyszłych liderów.

Społeczność dla przyszłych liderów

Westlake University to kameralna, wspierająca i różnorodna społeczność. Różne zainteresowania i sprawy są reprezentowane przez wiele typów grup studenckich, co pozwala jednostkom na odkrywanie, tworzenie i przewodzenie na swój własny sposób. Mamy nadzieję ułatwić angażujące, ekscytujące i inspirujące doświadczenie życia studenckiego dla wszystkich.

Nasz Kampus

Nasz piękny kampus został zaprojektowany przez renomowaną niemiecką firmę HENN GmbH i jest jednym z najbardziej zrównoważonych i wielofunkcyjnych kampusów na świecie. Nasz kampus może pochwalić się 300 najnowocześniejszymi niezależnymi laboratoriami, 13 platformami innowacyjnymi i sześcioma wspólnymi obiektami badawczymi. Nasz główny kampus znajduje się w sercu rozwijającego się miasta uniwersyteckiego, między głównym węzłem technologicznym a starożytnymi ruinami historycznymi, plantacjami herbaty i Westlake wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Lokalizacje

  • Hangzhou

   No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • Hangzhou

   No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

   pytania