Keystone logo
Van Andel Institute

Van Andel Institute

Van Andel Institute

Wstęp

Van Andel Institute rozpoczął od wizji: poprawy zdrowia ludzkiego.

Założony przez rodzinę Van Andel w 1996 roku Instytut jest obecnie domem dla ponad 400 naukowców, pedagogów i personelu pomocniczego - każdy z nas jest głęboko związany z wykonywaną pracą i kieruje się pilną chęcią wprowadzenia zmian.

Każdego dnia współpracujemy w czołówce nauk podstawowych i mających znaczenie w dążeniu do przełomowych strategii leczenia raka, choroby Parkinsona i innych chorób. Poprzez wspólne wartości i ducha przedsiębiorczości pobudzamy innowacje, aby zwielokrotnić wpływ odkryć i odpowiedzieć na kluczowe pytania dotyczące naszego świata.

Wierzymy, że nadzieja na jutro żyje w dzisiejszych studentach. Nasza szkoła dla absolwentów oferuje rygorystyczne, intensywne badania doktoranckie. program rozwijający liderów biologii molekularnej i komórkowej. Nasze oparte na dociekaniach podejście do edukacji K – 12 pomaga stworzyć sale lekcyjne, w których kwitnie ciekawość, kreatywność i krytyczne myślenie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Grand Rapids

    Bostwick Avenue Northeast,333, 49503, Grand Rapids

    pytania