Keystone logo
College of Engineering and Mathematical Sciences

College of Engineering and Mathematical Sciences

College of Engineering and Mathematical Sciences

Wstęp

Kolegium Inżynierii i Nauk Matematycznych (CEMS) składa się z konstelacji błyskotliwych i żywe wydziałów i programów. Nasze interdyscyplinarne podejście przygotowuje absolwentów do funkcji kierowniczych, podczas uprawy zróżnicowaną wspólnotę uczonych. To nasza misja, aby zapewnić stanu Vermont zasób intelektualny dla technologicznie napędzane wzrostu gospodarczego oraz promowanie inżynierii, informatyki i matematyki jako zawodów w służbie ludzkości.

Kolegium Misja + profil

CEMS jest domem dla jednej szkoły - The School of Engineering - i dwóch wydziałów - Wydział Informatyki i Wydział Matematyki i Statystyki. CEMS wykładowców i studentów są aktywnie zaangażowane w na terenie kampusu transdyscyplinarnych programy, w tym Vermont Centrum Układów Złożonych Vermont Zaawansowane Computing Rdzenia (VACC) i integracyjne kształcenie absolwentów programu (IGERT). Nasze programów pomocowych w całym stanie społeczności osiągnąć K-12 nauczycieli i uczniów oraz m.in. Instytut gubernatora Vermont i PIERWSZYCH Robotyki.

Witamy z Deanem Luis Garcia

Zapraszamy do Kolegium Inżynierii i Nauk Matematycznych (CEMS) w uvm. Wybrałeś kierunek studiów, który pozwoli Ci kształtować przyszłość naszego świata, jak społeczeństwo twarze są coraz większe wyzwania, takie jak bardziej efektywnie wykorzystując nasze ograniczone zasoby, zmniejszając ludzkiego ślad na naszej planecie, a rozwój nowych i bardziej wydajne narzędzia informatyczne, które pozwalają nam skutecznie rozwiązywać problemy szybciej i bardziej. Jako członek społeczności CEMS można nauczyć się umiejętności, które pomogą Ci rozwinąć się w znakomity myśliciel STEM i zawodowym.

CEMS jest zwarta społeczność, gdzie uczniowie poznają siebie i swoich profesorów. Nasza szkoła zorientowana STEM w kompleksowym systemie uniwersyteckim zapewnia studentom możliwość skorzystania z holistycznym magisterskich i licencjackich doświadczenia. Oprócz naszych programów studiów oferujemy innowacyjne programy certyfikatów, które zapewniają poświadczenia, które budują kwalifikacje danej osoby i wspierać swoją chęć do zmian kariery, awans w polu lub dostępu wyższy płatną pracę.

Zapylenie krzyżowe pomysłów jest możliwe tylko w warunkach, gdzie jak CEMS uczniowie mają możliwość zdobycia wiedzy o wspieraniu dyscypliny wewnątrz i na zewnątrz uczelni. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wyjątkowe doświadczenie, które pozwala uzyskać indywidualny potencjał, zapewniając Państwu zestaw światowej klasy edukacji i umiejętności. Ponownie zapraszamy do CEMS.

Lokalizacje

  • Burlington

    33 Colchester Avenue

pytania