Keystone logo
© University of Vaasa Executive Education
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

Wstęp

University of Vaasa Executive Education ma silne korzenie w University of Vaasa i świecie nauki. Jesteśmy najbardziej ekscytującym i wpływowym dostawcą usług w zakresie kształcenia dorosłych i kształcenia ustawicznego dla menedżerów i specjalistów w Finlandii.

Dlaczego warto wybrać University of Vaasa Executive Education ?

Skuteczność

Zapewniamy inspirującą i skuteczną edukację dorosłych i ustawiczną, która zapewnia praktyczne narzędzia do skutecznego i wydajnego działania w stale zmieniającym się świecie pracy.​

Ekspertyza

Nasze praktyczne programy wykorzystują badaną naukę uniwersytecką, teorię i proces akademicki, aby skutecznie rozwiązywać codzienne wyzwania związane z zarządzaniem i biznesem.​

Dostępność

Jesteśmy zorientowanym na usługi, elastycznym i dostępnym partnerem w zakresie edukacji dorosłych i kształcenia ustawicznego, który sprawił, że nasze usługi są łatwe do wyboru, dostosowywania, kupowania i dostarczania.​

Wyróżnij się i zrób wrażenie

Inspirujące i wysokiej jakości szkolenia dla efektywnego rozwoju życia zawodowego

Executive Education na University of Vaasa jest trenerem, trenerem i ekspertem w zakresie przywództwa, rozwoju organizacyjnego i umiejętności biznesowych. Oferujemy innowacyjne podejście do wyzwań związanych ze wzrostem, zmianami i przywództwem. Jesteśmy również naturalnym sparingpartnerem dla firm. Chcemy inwestować w umiejętności. Wzmacniamy i pogłębiamy zrozumienie biznesowe naszych partnerów i klientów. Nasze szkolenie daje pewność w podejmowaniu decyzji i umiejętność patrzenia w przyszłość. Modułowa struktura naszych kursów pozwala na elastyczność w dopasowaniu do Twojej sytuacji zawodowej i życiowej.

Programy edukacyjne dla kadry kierowniczej

Nasze programy kształcenia kadry kierowniczej obejmują zarówno krótko-, jak i długoterminowe programy dla kadry kierowniczej, kadry kierowniczej średniego szczebla oraz menedżerów pełniących funkcję bezpośrednich przełożonych. Programy obejmują przywództwo i zarządzanie, różne obszary kompetencji biznesowych oraz specyfikę wybranych branż. Niektóre moduły studiów są organizowane regularnie, a niektóre są modułami jednorazowymi. Przyjrzyj się bliżej i znajdź odpowiedni dla siebie!

Executive MBA

  • Program Executive MBA na University of Vaasa poprowadzi Twoje myślenie i działanie w strategicznym i bardziej opłacalnym kierunku. Najnowsza wiedza poparta badaniami stanowi solidną podstawę, którą możesz zastosować w praktyce za pomocą programu MBA. Właściwe liczby i słowa to konieczność w zarządzaniu. Dlatego nasz program obejmuje zarówno twardy rdzeń umiejętności biznesowych, jak i przywództwo zorientowane na ludzi – nie zapominając o klientach.

Programy niestandardowe

  • Możemy zorganizować dostosowane do potrzeb szkolenia i programy rozwojowe, takie jak coaching menedżerski, coaching dla kadry kierowniczej i dobre samopoczucie w pracy, aby zaspokoić potrzeby Twojej organizacji na obszarach Uniwersytetu Vaasa. Możemy poruszyć różne tematy z zakresu zarządzania i biznesu, a także technologii i zarządzania publicznego.

Kursy online

  • Oferujemy niezależne od czasu i miejsca szkolenia online dla ekspertów, menedżerów i kadry kierowniczej. Nasze szkolenia online opierają się na wiedzy opartej na dowodach, są praktyczne i zapewniają konkretne narzędzia, aby sprostać potrzebom życia zawodowego.

Doktor nauk biznesowych DBA

  • Jeśli chcesz wnieść znaczący wkład w praktykę w organizacjach, społeczeństwach i gospodarkach, jednocześnie rozwijając własną karierę, powinieneś zmienić swoją wizję i poszerzyć swoje horyzonty poprzez DBA.

Lokalizacje

  • Vaasa

    Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

pytania