Keystone logo
University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

Wstęp

University of Tennessee Space Institute (UTSI) jest instytucją edukacyjną i badawczą znajdującą się w środkowym Tennessee, sąsiadującym z Kompleksem Rozwoju Inżynierii Arnolda Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych. UTSI zostało założone w 1964 jako część The University of Tennessee i stało się uznaną na całym świecie instytucją zajmującą się studiami podyplomowymi i badaniami w zakresie inżynierii, fizyki, matematyki i systemów lotniczych, i wniosła znaczący wkład na poziomie lokalnym, stanowym, krajowym i globalnym .

Misja

UTSI konsekwentnie demonstruje kulturę doskonałości w kształceniu absolwentów i sponsorowanych badaniach w celu rozwoju najnowocześniejszych zintegrowanych nauk lotniczych i kosmicznych, które dodają wartości dla sukcesu naszych interesariuszy.

Wizja

Być wiodącym uniwersytetem w zintegrowanych naukach o testach lotniczych.

Nasi absolwenci

Ponad 2000 stopni magisterskich — w tym ponad 250 doktoratów — zostało przyznanych za pośrednictwem UTSI, z czego duża liczba dla Tennesseans. Od lat UTSI służy branży Tennessee, oferując poza kampusem program studiów magisterskich z zakresu zarządzania inżynierią (inżynieria przemysłowa) w lokalizacjach przemysłowych. Mamy wielu wybitnych absolwentów, z których kilku osiągnęło narodową sławę jako astronauci, prezesi firm, główni naukowcy, menedżerowie inżynierii oraz uznani uczeni i naukowcy. Wielu naszych absolwentów zajmuje wysokie stanowiska w przemyśle, rządzie i na uniwersytetach nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w innych krajach.

Akredytacja

University of Tennessee w Knoxville jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC). Studenci uzyskujący stopnie naukowe i certyfikaty w dyscyplinach oferowanych przez University of Tennessee Space Institute są absolwentami University of Tennessee w Knoxville, który jest nieprzerwanie akredytowany przez SACSCOC od 1897 roku i jest uprawniony do nadawania stopni maturalnych, magisterskich i doktoranckich. Skontaktuj się z Commission on Colleges przy 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404-679-4500 w przypadku pytań dotyczących akredytacji Uniwersytetu Tennessee w Knoxville.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • B H Goethert Parkway,411, 37388, Tullahoma

pytania