Keystone logo
University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

Wstęp

W GIBS masz pewność, że masz doświadczenie w szkole biznesowej, która obejmuje technologię i rewolucję, jednocześnie znajdując sposoby na humanizację i łączenie się z nowym cyfrowym światem pracy.

Jako przedsiębiorcza instytucja mająca głębokie powiązania z kontynentem afrykańskim, GIBS zmienił się dramatycznie od czasu swojego powstania w 2000 roku. Założona dzięki znacznemu funduszowi biznesmena i filantropa Sir Donalda Gordona, szkoła biznesu Uniwersytetu w Pretorii ewoluowała od biznesu School for Business, pod założycielem dziekana profesora Nicola Binedella, w światowej klasy afrykańską instytucję i centrum badawcze pod kierownictwem byłego dziekana profesora Nicoli Kleyn.

Od dawna uważana za szkołę biznesu o nienagannych międzynarodowych referencjach, GIBS jest obecnie liderem wśród swoich globalnych rówieśników dzięki stopniowemu koncentrowaniu się na jakości mieszanej edukacji w połączeniu z zaangażowaniem w znaczącą ekspozycję na doświadczenie.

Podstawą naszego podejścia jest nasze zaangażowanie w uczenie się przez całe życie, oddanie wysokiej jakości i innowacyjnym metodom nauczania, dążenie do etycznych i zrównoważonych wartości oraz perspektywiczne spojrzenie na biznes i jego rolę w świecie. Dostęp do lokalnych i międzynarodowych wydziałów zapewnia, że twoje doświadczenie GIBS jest globalne i otwiera drzwi do cennych globalnych sieci.

Lokalizacje

  • Sandton

    26 Melville Rd, Illovo, Johannesburg, 2196, 2057, Sandton

    pytania