Keystone logo
University  of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University  of Milano - Bicocca

Wstęp

Bicocca to młoda uczelnia, która połączy Cię ze studentami z całego świata. Nie będziesz tu tylko studentem. Będziesz członkiem globalnej społeczności. Od momentu powstania Uniwersytet Milano-Bicocca przekroczył swoje granice, zawierając różne umowy z uniwersytetami europejskimi i pozaeuropejskimi.

Badania są zawsze globalne. Nasi nauczyciele są członkami międzynarodowych grup badawczych, które dzielą liczne projekty i inicjatywy, a ich wspólne zaangażowanie w podnoszenie jakości nauczania. Nasz nacisk na innowacje oferuje studentom konkurencyjne i praktyczne szkolenia

Nasza tradycja

W Bicocca nieustannie zmieniamy się wraz z otaczającym nas światem, łącząc dyscyplinę naukową ze zdolnością do ewolucji, gdy stawiamy czoła nowym wyzwaniom i dążymy do wyższych celów. Po prostu Bicocca to sposób na życie.

Uczniowie, nauczyciele i członkowie personelu mają wspólny cel, jakim jest utrzymanie wiodącej roli Bicocca w edukacji, etyce, szacunku, umiejętnościach i ekspertyzie. Wspólnie zbudowaliśmy stymulujące i otwarte środowisko, w którym możemy podsycać pasje, umiejętności i wiedzę. Bicocca to nie tylko edukacja - to także zaangażowanie, kultura, wiedza, technologia, ciężka praca i sukces.

Bicocca to więcej niż uniwersytet.

Misja i wizja

Poprzez naszą szeroką i bogatą ofertę edukacyjną staramy się umożliwić studentom odnalezienie swojego prawdziwego zawodu, rozwijanie własnych zainteresowań, krytyczne spojrzenie oraz zdobycie umiejętności i solidnej wiedzy do budowania ich zawodu.

Doskonałe nauczanie, doskonałe badania i wysokiej jakości usługi koncentrują się na jednostce, jako filarach nowoczesnego, zorientowanego na przyszłość uniwersytetu.

Nasza uczelnia uczy studentów, jak wykorzystywać możliwości świata i nie bać się stawiać im czoła i stawiać się tam. Jest to uniwersytet integracyjny, który dzieli, szanuje i chroni różnorodność jako jedną ze swoich głównych wartości.

Bicocca jest liderem w rozwoju kultury lokalnej i międzynarodowej.

Lokalizacje

  • Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

pytania