Keystone logo
University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

Wstęp

Bicocca to młody uniwersytet, który połączy Cię ze studentami z całego świata. Nie będziesz tu tylko studentem. Będziesz członkiem globalnej społeczności. Od momentu powstania, Uniwersytet Milano-Bicocca sięgnął poza swoje granice wchodząc w różne porozumienia z uniwersytetami europejskimi i pozaeuropejskimi.

Badania naukowe mają zawsze charakter globalny. Nasi nauczyciele są członkami międzynarodowych grup badawczych, które dzielą się licznymi projektami i inicjatywami, ze wspólnym zaangażowaniem w podnoszenie jakości nauczania. Nasza koncentracja na innowacjach oferuje studentom konkurencyjne i praktyczne szkolenia

Nasza tradycja

W Bicocca zawsze zmieniamy się wraz z otaczającym nas światem, łącząc rygor naukowy ze zdolnością do ewolucji, gdy podejmujemy nowe wyzwania i dążymy do wyższych celów. Po prostu Bicocca to sposób na życie.

Studenci, nauczyciele i pracownicy mają wspólny cel, jakim jest chęć utrzymania wiodącej roli Bicocca w edukacji, etyce, szacunku, umiejętnościach i ekspertyzie. Razem zbudowaliśmy stymulujące i otwarte środowisko, w którym możemy podsycać pasje, umiejętności i wiedzę. Bicocca to nie tylko edukacja - to także zaangażowanie, kultura, wiedza, technologia, ciężka praca i sukces.

Bicocca to coś więcej niż uniwersytet.

Misja & Wizja

Poprzez naszą szeroką i bogatą ofertę edukacyjną chcemy umożliwić uczniom odnalezienie prawdziwego powołania, rozwinięcie własnych zainteresowań, krytyczne spojrzenie oraz zdobycie umiejętności i solidnego know-how do budowania swojego zawodu.

Doskonałe nauczanie, doskonałe badania i wysokiej jakości usługa miejsce skupić się na jednostce, jako filary nowoczesnej, przyszłościowej uczelni.

Nasza uczelnia uczy swoich studentów, by korzystali z możliwości, jakie daje świat, i nie bali się konfrontacji z nimi i stawiania siebie na zewnątrz. Jest to uniwersytet integracyjny, który dzieli się, szanuje i chroni różnorodność, jako jedną ze swoich głównych wartości.

Bicocca jest liderem w lokalnym i międzynarodowym rozwoju kultury.

Funkcje kampusu

  Lokalizacje

  • Milan

   Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

  pytania