Keystone logo
© University of Lincoln
University of Lincoln

University of Lincoln

University of Lincoln

Wstęp

University of Lincoln jest domem dla rosnącej społeczności studentów z całego świata i cieszymy się, że rozważasz dołączenie do nas.

Odkąd Jej Wysokość Królowa otworzyła pierwszy budynek University of Lincoln na terenie kampusu Brayford Pool, powitaliśmy ponad 90 000 studentów ze 135 krajów. Dziś znajdujemy się na liście 150 najlepszych uniwersytetów na świecie w rankingu Times Higher Education's (THE) Young University Rankings 2020, a także zostaliśmy nazwani Nowoczesnym Uniwersytetem Roku w The Times i Sunday Times Good University Guide 2021.

Na University of Lincoln stawiamy studentów w centrum wszystkiego, co robimy. Cieszymy się reputacją innowacyjnego nauczania i otrzymaliśmy ogólną ocenę pięciu gwiazdek w rankingu QS Stars w 2020 r. oraz Złoto, najwyższy możliwy standard, w krajowych ramach Teaching Excellence Framework (TEF) 2017.

Świetna lokalizacja?

Jako student University of Lincoln będziesz mieszkał w jednym z największych historycznych miast Europy,

z historią sięgającą 300 lat p.n.e. Oprócz pozostałości rzymskiego dziedzictwa Lincolna, miasto jest także domem dla wielu historycznych budynków i punktów orientacyjnych, w tym katedry Lincoln, która została zbudowana w 1072 i była niegdyś najwyższym budynkiem na świecie. Miasto jest także domem dla zamku Lincoln, który obserwował panoramę miasta od prawie 1000 lat.

Lincoln to fantastyczne miejsce do życia, nauki i pracy, które zostało uznane za jedno z 20 Najlepszych Miast Wielkiej Brytanii w 2017 roku przez The Telegraph. W 2016 r. Lincoln został również uznany za najbardziej przyjazne miejsce w Wielkiej Brytanii przez program Big Lunch Eden Project i tych, którzy tu mieszkają. Niedawno Lincoln został uznany za jedno z najtańszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii, według The Times Good University Guide 2020.

Możesz nie myśleć, że znasz hrabstwo Lincolnshire, ale nasi mieszkańcy pomogli ukształtować historię poza jego granicami. Na przykład w 1642 r. w wiosce Woolsthorpe-by-Colsterworth w Lincolnshire urodził się znany fizyk i matematyk Sir Isaac Newton.

Z ponad 2000-letnią historią miasto Lincoln było wykorzystywane jako miejsce kręcenia wielu seriali i filmów z epoki, w tym Downton Abbey, The Da Vinci Code i The King.

160797_160654_Studying3.jpg

Przygotowanie do przyszłej kariery

Pracodawcy coraz częściej poszukują osób, które mogą coś zmienić w dzisiejszym globalnym miejscu pracy. Jako student na University of Lincoln staramy się przygotować Cię do przyszłej kariery, zapewniając szereg możliwości angażowania się w branżę i rozwijania umiejętności gotowych do kariery. Uniwersytet jest dumny, że rozwinął innowacyjne partnerstwa z wieloma organizacjami, zapewniając studentom większe możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego, nawiązywania kontaktów i dostępu do najnowszych trendów w branży.

Jednym z najlepszych sposobów na pokazanie pracodawcy, że jesteś odpowiednią osobą do pracy, jest posiadanie CV zawierającego rzeczywiste doświadczenia wraz z osiągnięciami akademickimi. Na University of Lincoln oferujemy szereg możliwości, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności i cechy, których coraz częściej szukają pracodawcy. Na przykład, wiele naszych programów studiów licencjackich i podyplomowych daje możliwość ubiegania się o udział w stażu pracy lub projekcie w branży. Mogą również istnieć możliwości wysłuchania zaproszonych mówców i wzięcia udziału w wycieczkach terenowych, które pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź strony programu na naszej stronie internetowej.

Nasze kursy zyskały międzynarodowe uznanie, a rolnictwo w Lincoln znalazło się w pierwszej 250 na świecie w rankingu QS World University Rankings 2020, podczas gdy informatyka i edukacja znajdują się w pierwszej 250 na świecie w Times Higher Education (THE) World University Rankingi 2021.

Chcemy, aby studenci angażowali się w takie inicjatywy, jak nasz Student Managed Investment Fund i korzystali z naszych powiązań z takimi firmami, jak Siemens i Reuters. Posiadamy terminale Bloomberg na terenie kampusu, umożliwiające studentom biznesu i pracownikom monitorowanie i analizowanie danych z rynków finansowych w czasie rzeczywistym, a także laboratoria, sale wykładowe i sale seminaryjne

Świetne doświadczenie studenckie

Nasz Związek Studentów (SU) może sprawić, że Twój czas w Lincoln będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Prowadzony przez liderów studenckich SU oferuje szereg możliwości i wsparcia dla członków naszej społeczności studenckiej, jednocześnie reprezentując twoje zainteresowania akademickie.

Dołączenie do klubu lub społeczności może być świetnym sposobem na nawiązanie nowych przyjaźni, tworzenie więzi, które mogą trwać przez całe życie. SU tradycyjnie oferuje ponad 100 różnych klubów i stowarzyszeń sportowych, do których każdy może dołączyć. Obejmują one od grup akademickich, takich jak stowarzyszenia informatyki i prawa, po mniej tradycyjne kluby, takie jak stowarzyszenia Harry Potter i Pokemon Go.

Oprócz fascynującej historii i krajobrazów hrabstwo Lincolnshire słynie z regionalnych potraw, takich jak kiełbasa Lincolnshire, i jest wiele do zobaczenia i zrobienia, od spacerów po wiejskich terenach w Lincolnshire Wolds i wycieczek na brytyjskie wybrzeże w pobliżu Cleethorpes i Skegness.

„Ta informacja była aktualna w momencie publikacji (lipiec 2023 r.)”

Funkcje kampusu

  Odkryj Lincoln, gdziekolwiek jesteś na świecie

  Nasze seminaria internetowe, mistrzowskie kursy przedmiotowe, sesje pytań i odpowiedzi oraz panele dyskusyjne studentów to świetny sposób na odkrycie, jak to jest mieszkać i studiować na University of Lincoln .

  Lokalizacje

  • Lincoln

   Brayford Way, Brayford Pool, LN6 7TS, Lincoln

   pytania