Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

Wstęp

Nauki rolnicze i środowiskowe są tak samo ważne jak żywność, którą spożywasz, ubrania, które nosisz oraz woda i powietrze wokół ciebie. Kolegium Nauk Rolniczych i Środowiskowych UGA zgromadziło światowej sławy naukowców i wyjątkowych studentów, aby poprawić jakość i zapewnić bezpieczeństwo niezbędnych do życia.

CAES jest jedną z najlepszych i najbardziej uznanych amerykańskich uczelni rolniczych. W swoich salach lekcyjnych, rolniczych stacjach doświadczalnych i ogólnostanowej sieci biur UGA Cooperative Extension, wydział i personel CAES poświęcają się odkrywaniu, nauczaniu i dostarczaniu nauk niezbędnych do zdrowego życia w Gruzji.

CAES jest jedną z 18 szkół i uczelni, które tworzą University of Georgia. Małe klasy wyższego poziomu umożliwiają uczniom łatwe łączenie się z profesorami. Studenci mogą uczyć się roślin, zwierząt, biznesu, komunikacji, nauczania, nauk o żywności i środowiska. Uczelnia koncentruje się na zapewnieniu bezpiecznego zaopatrzenia w żywność, czystego środowiska i lepszego życia dla wszystkich. CAES ma sale lekcyjne, laboratoria i obiekty w kampusach UGA w Atenach, Griffin i Tifton w stanie Georgia.

Liderzy innowacji

Jesteśmy liderem innowacji w rolnictwie i środowisku, aby dbać o nasze globalne ekosystemy, wzbogacać nasze społeczności i wyposażać kolejne pokolenie liderów.

Nauczanie praktyczne

Bez względu na program, mamy dla naszych uczniów wyjątkowe możliwości uczenia się w klasie i poza nią. CAES oferuje światowej klasy wciągające doświadczenia edukacyjne, w tym staże, możliwości badawcze i programy studiów za granicą. Zobacz, dokąd CAES może Cię zabrać i odkryj, jak możesz uwolnić swój prawdziwy potencjał na UGA.

Fakty

 • 100% studentów Nauk o drobiu ma praktyki po ukończeniu studiów
 • 1 na 3 naszych studentów studiuje za granicą
 • 53% naszych studentów otrzymuje pomoc finansową
 • #2 Najlepsza Szkoła Hodowli Roślin Rolniczych i Ogrodniczych
 • 15 krajów z programami studiów za granicą
 • #3 w dziedzinie nauk rolniczych w USA
 • #8 Program entomologii na świecie
 • Ponad 830 000 $ w formie stypendiów zostało przekazane przez naszą uczelnię studentom CAES w zeszłym roku
 • 19.940+ absolwentów w rodzinie CAES
 • 850 produktów trafiło na rynek w oparciu o badania UGA; ponad połowa to odmiany roślin, szczepionki i urządzenia wspierające rolnictwo w Gruzji

Programy różnorodności

Wiele ścieżek, jedna misja

UGA College of Agricultural and Environmental Sciences wita studentów ze wszystkich środowisk i domów wykładowców i pracowników na całym świecie. Dążymy do zapewnienia integracyjnego środowiska uczenia się dla studentów, wykładowców i pracowników ze wszystkich środowisk i grup etnicznych. Naszym celem jest wspieranie indywidualnego rozwoju i silnych umiejętności budowania relacji, które umożliwiają naszym uczniom skuteczne przyczynianie się i doskonalenie w globalnym społeczeństwie.

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Lokalizacje

  • Tifton

   2356 Rainwater Rd, 31793, Tifton

   • Athens

    Cedar Street,147, 30602, Athens

    • Griffin

     1109 Experiment Street, 30223, Griffin

     Programy

     pytania