Keystone logo
University of Cyprus Doktorat z filologii francuskiej (doktorat)
University of Cyprus

Doktorat z filologii francuskiej (doktorat)

Aglantzia, Cypr

8 Semesters

Francuski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4000 *

W kampusie

* posiadacze tytułu magistra

Wstęp

Doktorat Program francustyki zapewnia studentom współczesną i specjalistyczną edukację oraz pozwala im zdobyć wiedzę naukową w bogatym polu kulturowym francustyki. Doktorat studia na francustyce pozwalają na poznanie bogactwa językowego i literackiego tradycji francuskiej w ciągłej rewitalizacji przez perspektywę różnych podejść teoretycznych i metodologicznych, łącząc w ten sposób oczekiwaną kreatywność i oryginalność rozprawy doktorskiej z wymogami norm epistemologicznych, technicznych i deontologicznych .

Doktorat program francustyki zapewnia studentom współczesną i specjalistyczną edukację oraz pozwala im zdobywać wiedzę naukową. Program kształci studentów w zakresie badań i metodologii badań zgodnie z aktualnymi wymogami wiedzy akademickiej, mając świadomość danych nowej rzeczywistości europejskiej.

Absolwenci tego programu mogą pracować w różnych sektorach i instytucjach Republiki Cypryjskiej, a także w Unii Europejskiej, takich jak nauczanie akademickie, nauczanie publiczne i prywatne, usługi kulturalne i językowe, usługi publiczne, instytucje międzynarodowe, korpus dyplomatyczny, tłumaczenia centra, branża turystyczna i hotelarska, media, firmy międzynarodowe, organizacje pozarządowe.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania