Keystone logo
University of Cyprus Doktorat z europeistyki (doktorat)
University of Cyprus

Doktorat z europeistyki (doktorat)

Aglantzia, Cypr

8 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4000 *

W kampusie

* posiadacze tytułu magistra

Wstęp

Doktorat Program studiów europejskich zapewnia studentom wiedzę naukową w sprawach związanych zarówno z krytycznym badaniem dzisiejszej Europy (jej ram instytucjonalnych i polityk), jak i studiami kulturowymi nad przestrzenią europejską largo sensu. Program kształci studentów w zakresie badań i metodologii badań zgodnie z aktualnymi wymogami wiedzy akademickiej.

Doktorat Program studiów europejskich zapewnia studentom nowoczesną i specjalistyczną edukację oraz pozwala im zdobywać wiedzę naukową. Program kształci studentów w zakresie badań i metodologii badań zgodnie z aktualnymi wymogami wiedzy akademickiej, mając świadomość danych nowej rzeczywistości europejskiej.

Absolwenci tego programu mogą pracować w różnych sektorach i instytucjach Republiki Cypryjskiej, a także w Unii Europejskiej, takich jak nauczanie akademickie, nauczanie publiczne i prywatne, usługi kulturalne i językowe, usługi publiczne, instytucje międzynarodowe, korpus dyplomatyczny, tłumaczenia centra, branża turystyczna i hotelarska, media, firmy międzynarodowe, organizacje pozarządowe.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania