Keystone logo
University of Cambridge Murray Edwards College Doktor nauk antarktycznych
University of Cambridge Murray Edwards College

Doktor nauk antarktycznych

Cambridge, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

British Antarctic Survey (BAS) jest jednym z wiodących na świecie ośrodków badań środowiskowych i odpowiada za krajową działalność naukową Wielkiej Brytanii na Antarktydzie. Jesteśmy instytutem brytyjskiej Rady ds. Badań i Innowacji - Rady ds. Badań nad Środowiskiem Naturalnym (UKRI-NERC).

Jej wykwalifikowany personel naukowy i pomocniczy z siedzibą w Cambridge, Antarktydzie i Arktyce współpracują w celu prowadzenia badań, które wykorzystują regiony polarne, aby pogłębić naszą wiedzę na temat Ziemi i jej wpływu.

Dzięki swoim rozległym możliwościom logistycznym i know-how BAS ułatwia brytyjskiej i międzynarodowej społeczności naukowej dostęp do brytyjskiej operacji badań polarnych. Liczne krajowe i międzynarodowe kooperacje, w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, pomagają Wielkiej Brytanii w utrzymaniu wiodącej pozycji na świecie w sprawach Antarktyki. Wielka Brytania jest jednym z ponad trzydziestu krajów prowadzących badania naukowe na Antarktydzie.

We współpracy z Uniwersytetem w Cambridge BAS oferuje doktorat ze studiów nad Antarktyką. Studenci podejmują projekt badawczy pod wspólnym nadzorem naukowca z British Antarctic Survey i opiekuna uniwersytetu w odpowiednim departamencie partnerskim. Studenci przeważnie przebywają w BAS w Cambridge. Mimo to zostaną zarejestrowani na studia na Uniwersytecie w Cambridge w ramach jednego z partnerskich wydziałów: Archeologii i Antropologii, Gospodarki Lądowej, Nauk o Roślinach, Zoologii, Nauk o Ziemi, Geografii oraz Scott Polar Research Institute, Applied Mathematics & Theoretical Physics, lub chemia.

Nasze osiem zespołów Polar Science for Planet Earth składa się z „Atmosfera, lód i klimat”, „Bioróżnorodność, ewolucja i adaptacja”, „Ekosystemy”, „Geologia i geofizyka”, „Dynamika lodu i paleoklimat”, „Środowiska Paleo, arkusze lodu i Zmiany klimatu, „Oceany polarne” oraz „Pogoda kosmiczna i atmosfera”, obejmujące szerokie spektrum nauki.

Czekamy na zapytania badawcze od osób pracujących na studiach pierwszego stopnia lub magisterskich z przedmiotów ścisłych, fizyki, chemii, matematyki, biologii i przedmiotów pokrewnych.

Wszyscy studenci zarejestrowani w British Antarctic Survey mają opiekuna BAS i kierownika uniwersytetu na pokrewnym wydziale; wymagania dotyczące postępów i egzaminów dotyczą studentów wydziału partnerskiego.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Doktor filozofii (PhD) przez Research in Geology
  • Online
 • Doctorate in Geosciences
  • Aveiro, Portugalia
 • Doktor filozofii (doktorat) z geologii
  • London, Wielka Brytania
  • Bologna, Włochy