Keystone logo
University of Bristol Law School Doktorat w dziedzinie zrównoważonej przyszłości
University of Bristol Law School

Doktorat w dziedzinie zrównoważonej przyszłości

Bristol, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 20 700 / per year *

W kampusie

* Za granicą: w pełnym wymiarze godzin

Wstęp

Interdyscyplinarna ścieżka w zakresie zrównoważonej przyszłości ma na celu stworzenie nowego pokolenia naukowców, którzy mogą zająć się pilnymi kwestiami społecznymi związanymi ze zrównoważonym rozwojem w obliczu rosnącej globalnej populacji.

Badania nad zrównoważonym rozwojem zadają pytanie, w jaki sposób można utrzymać i poprawić dobrobyt ludzi w perspektywie długoterminowej, biorąc pod uwagę rosnącą populację, ograniczone zasoby naturalne i wrażliwe środowisko. Dziedzina ta, z wyraźnym ukierunkowaniem na zastosowanie i silnymi strategicznymi implikacjami politycznymi ukierunkowanymi na przyszłość, ma w swoim sercu nauki społeczne.

Wymaga również szerokiego podejścia interdyscyplinarnego i zrozumienia ekonomii, prawa, polityki i psychologii zrównoważonego rozwoju, a także geografii i demografii osób dotkniętych. Dlatego celowo wystawiamy studentów na szeroki zakres materiałów, aby pomóc im docenić i zrozumieć wzajemnie powiązane perspektywy oraz zapewnić im umiejętności skutecznej pracy między dyscyplinami. Zapraszamy studentów z szerokiego zakresu dyscyplin.

Studenci będą zazwyczaj rejestrowani w szkole swojego pierwszego przełożonego. Może to nie być szkoła, która rozpatruje aplikację.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania