Keystone logo
© Eva Dang
University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

Wstęp

Twój doktorat na University of Brighton rozwinie twoje umiejętności zawodowe jako badacza w wybranej dyscyplinie i umożliwi ci wniesienie oryginalnego wkładu w wiedzę, współpracując z oddanymi naukowcami w tętniącej życiem, wspierającej społeczności.

University of Brighton ma bogatą historię naukową, szczególnie w zakresie badań stosowanych. Szczycimy się pracą naukową, która ma duży wpływ na opinię publiczną, naszym innowacyjnym podejściem do generowania i rozpowszechniania wiedzy oraz naszym udziałem w rozwoju nowych i niedostatecznie reprezentowanych dyscyplin.

Mamy godną pozazdroszczenia historię przygotowania uczniów do ich miejsca w szerszym świecie. Nasi doktoranci korzystają z podejścia, które uznaje wartość rygorystycznych badań naukowych i zbywalnych zestawów umiejętności na wysokim poziomie, które są rozwijane w pracy nad rozprawą doktorską. Oferujemy również naszym studentom korzyści z naszych silnych powiązań z regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi sieciami badawczymi, przemysłem, usługami publicznymi i stowarzyszeniami zawodowymi.

Nasze środowisko wspierające umieści Cię w eksperckim zespole nadzorczym, zwykle złożonym z dwóch przełożonych, i umieści Twoją pracę w badaniach specjalistycznych działów. Większość studentów jest przedstawiana jako członkowie kilku społeczności badawczych; będziesz pracować w specjalistycznej szkole dyscyplinarnej oraz w ukierunkowanych grupach badawczych i/lub Centrach Badań i Doskonałości Przedsiębiorczości (CORE). Będziesz mieć również możliwość dołączenia do studentów na całym uniwersytecie za pośrednictwem naszego Kolegium Doktoranckiego i jego programów szkoleniowych.

Uznajemy badania doktoranckie za siłę napędową wszystkich uniwersytetów; witamy naszych doktorantów jako kolejne pokolenie badaczy i naukowców, którzy będą kontynuować misję generowania nowej wiedzy i stawiania czoła globalnym wyzwaniom, które stoją przed nami wszystkimi.

Lokalizacje

  • Brighton

    Mithras House Lewes Road, BN2 4AT, Brighton

pytania