Keystone logo
Universidade Europeia

Universidade Europeia

Universidade Europeia

Wstęp

Universidade Europeia zapewnia dostęp do wysokiej jakości szkolnictwa wyższego zorientowanego na studentów. Wyróżnia się zdolnościami innowacyjnymi i wyróżniającym się modelem akademickim, opartym na zasadach jakości, umiędzynarodowienia oraz bliskości przedsiębiorstw i rynku pracy.

Ma na celu przygotować swoich studentów do zostania Globalnymi Profesjonalistami przyszłości, ze wszystkimi niezbędnymi umiejętnościami, aby osiągnąć sukces zawodowy w dowolnym miejscu na świecie.

Universidade Europeia przyznaje stopnie licencjata, magistra i doktora, a także programy kształcenia kadry kierowniczej w tak różnych dziedzinach, jak zarządzanie, prawo, psychologia, zasoby ludzkie, marketing, projektowanie, komunikacja, sport, inżynieria i technologie komputerowe. Wyróżnia się jako wiodąca instytucja szkolnictwa wyższego w zakresie zarządzania hotelarstwem i turystyką.

Misja

Aby stworzyć globalnych specjalistów. Przyczynianie się do rozwoju globalnego społeczeństwa poprzez przygotowanie studentów i promowanie postawy przedsiębiorczej, opartej na zasadach odpowiedzialności społecznej, umiędzynarodowienia, doskonałości w badaniach i szans na zatrudnienie.

Wizja

Być wiodącym uniwersytetem i instytucją szkolnictwa wyższego z wyboru wśród studentów i pracodawców.

Wartości

Szkolenie najlepszych przedsiębiorców i profesjonalistów przy użyciu innowacyjnych metod, przygotowujących ich do wejścia na rynek globalny.

 • Rygor - w rozwoju akademickim programów i studentów oraz w całym procesie zarządzania.
 • Różnorodność - oferuj różnorodne programy jakości na różnych poziomach szkolnictwa wyższego.
 • Uniwersalność - Przygotuj specjalistów do świata bez granic, zachęcając i zapewniając kontakt z innymi kulturami.
 • Innowacje - Dostosuj nasze nauczanie do potrzeb rynku pracy, oferując obecne metody i treści, aby skutecznie przygotować uczniów.

Lokalizacje

 • Lisbon

  Quinta do Bom Nome Estrada da Correia, no. 53, 1500-210, Lisbon

 • Lisbon

  Avenida D. Carlos I, nº4, 1200-649, Lisbon

  • Porto

   Porto, Portugalia

   • Lisbon

    R. Laura Aires 4, Lisboa, Portugal, 1600-604, Lisbon

    pytania