Keystone logo
University For Information Science And Technology Studia doktoranckie w dziedzinie informatyki i telekomunikacji
University For Information Science And Technology

Studia doktoranckie w dziedzinie informatyki i telekomunikacji

Ohrid, Macedonia

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Studia doktoranckie w dziedzinie informatyki i Telekomunikacji

Wprowadzenie

Zmiany w zakresie informatyki i telekomunikacji nigdy nie były bardziej dynamiczne. Nowe technologie informacyjne są stale rozwijane, a ich przekazanie dotyka wszędzie i odbywa się na niezwykłą szybkością. Współczesne badania i studia w zakresie inżynierii na całym świecie, mają za główne wyzwanie rozwój nowych technologii i metodologii, które zapewnią nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Program studiów na studia doktoranckie w dziedzinie technologii informatycznych aktywnie monitoruje światowe i europejskie trendy i potrzeby społeczeństwa. Program ten oparty jest na nowoczesnej wiedzy naukowej w dziedzinie, która pozwala studentom na zdobycie zaawansowanych badań, wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz rozwój umiejętności umiejętności badawczych, wiedzy i Inżynierii Zarządzania.

EFEKTY PROGRAMU

Program studiów stara się umieścić w centrum uwagi przyszłym wyzwaniom informatyki i inżynierii, który może być overcomed poprzez ciągłe aktualizacji, która z kolei jest możliwe jedynie na podstawie współczesnej wiedzy naukowej.

Studia doktoranckie tego programu studiów w informatyki i telekomunikacji jest organizowane jako: trzyletni program studiów dla studiów stacjonarnych.

Doktorat Informatyki i Telekomunikacji składa się z: jakościowych cech profilu programu studiów na studia doktoranckie na Uniwersytecie wyrażane są poprzez moduły. Kursy dotyczące studiów doktoranckich, które będą realizowane z tego programu Studium upadku w następujących modułów: Szkolenie w zakresie badań naukowych poprzez kursy dla pozyskiwania generycznych wiedzy i umiejętności badawcze, zaawansowanych poziomów kształcenia poprzez kursy w konkretnej dziedzinie badań naukowych, doktorantów seminariów , warsztaty i praktyki badawcze, badania, przygotowanie i obrona pracy doktorskiej.

Prosimy o więcej informacji na stypendia dla studentów zagranicznych.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktor filozofii w zakresie widzenia komputerowego – sztuczna inteligencja
    • Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Doktor filozofii w zakresie uczenia maszynowego – sztuczna inteligencja
    • Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Doktorat z inżynierii elektrycznej i komputerowej
    • Rochester, Stany Zjednoczone