Keystone logo
The University of Dayton

The University of Dayton

The University of Dayton

Wstęp

University of Dayton to najwyższej klasy katolicki uniwersytet badawczy oferujący studia od licencjackich po doktoranckie. Jesteśmy zróżnicowaną społecznością zaangażowaną, zgodnie z tradycją marianistyczną, w kształcenie całej osoby oraz łączenie nauki i stypendiów z przywództwem i służbą.

Nasz duch rozpala bezgraniczną ciekawość, która popycha nas do odważnego stawiania czoła nieznanemu, angażowania się w eksplorację i dokonywanie nowych odkryć. Tutaj badamy relację między wiarą a rozumem. Integrujemy wiedzę z różnych dyscyplin i kształcimy dla służby, sprawiedliwości i pokoju.

We wszystkich naszych ponad 80 programach licencjackich i 50 magisterskich i doktoranckich nasi pracownicy akademiccy stanowią wyzwanie. Nie tylko ze względu na to, ale dlatego, że na świecie istnieją prawdziwe wyzwania, którym należy sprostać. W ten sposób, gdy nadejdzie ukończenie szkoły, nie wejdziesz do prawdziwego świata po raz pierwszy. Już będziesz tego częścią, w pełni przygotowany do swojej kariery — i do życia.

W biznesie budowania lepszego świata

Naszym celem jest zapewnienie ukierunkowanej na doświadczenie edukacji biznesowej, w której uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności i wiedzę — i wykorzystują je.

Nasz innowacyjny, praktyczny program nauczania rozwija etycznych, pewnych siebie profesjonalistów, którzy są przygotowani na adaptację i zmianę.

Kim jesteśmy Co robimy Co nas wyróżnia
 • Zgrana społeczność uczniów: wykładowców, pracowników i studentów
 • Twórcy, użytkownicy i integratorzy wiedzy
 • Służący przywódcy społeczności, zawodu i społeczeństwa
 • Zintegruj teorię i praktykę biznesową w oparciu o tradycję katolicką i marianistyczną
 • Twórz unikalną, empiryczną naukę w klasie i poza nią
 • Rozwijaj absolwentów odnoszących sukcesy w swojej społeczności i zawodzie
 • Generuj wkład intelektualny, który wzbogaca bazę wiedzy dla naukowców i profesjonalistów
 • Społeczność skupiona na całej osobie
 • Nauczanie oparte na doświadczeniu i wartościach w tradycji katolickiej i marianistycznej
 • Działania, wydarzenia i centra, które tworzą i wzmacniają praktyczną mądrość
 • Głębokie powiązania edukacyjne ze studentami, biznesem, społecznością i absolwentami

3 najważniejsze powody, dla których warto wybrać firmę w UD

Praktyczna, praktyczna nauka

Wiemy, że praktyczna edukacja wymaga praktyki.

Właśnie dlatego studenci biznesu UD są stale zaangażowani w otaczający ich świat, czy to poprzez studia za granicą, projekty zwieńczenia, staże i kooperacje, uczenie się usług lub inne programy uczenia się przez doświadczenie.

Dostosowana edukacja

Jesteś wyjątkowa. Twoja edukacja też powinna być.

Chcesz kontynuować podwójny kierunek lub niepełnoletnią? Studiować za granicą lub wykorzystać swoje umiejętności biznesowe do celów humanitarnych? Aby zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym poprzez staż lub edukację w ramach współpracy? W UD możesz dostosować swój plan edukacyjny do swoich zainteresowań i przygotować się na osobisty i zawodowy sukces. Twój oddany doradca ds. sukcesu pomoże Ci opracować i zrealizować Twój plan.

Środowisko współpracy

Koncentracja na społeczności

W UD będziesz zachęcany do dążenia do doskonałości, ale nie kosztem innych. Zamiast rywalizować z innymi uczniami, staniesz się częścią współpracującej, zróżnicowanej i integracyjnej społeczności uczniów. Tutaj znajdziesz wspierające środowisko, w którym możesz zadawać pytania, badać swoje zainteresowania i przygotowywać się na pomyślną przyszłość. Co więcej, skorzystasz z małej wielkości klasy prowadzonej przez doświadczonych, zaangażowanych wykładowców - a nie asystentów nauczania lub absolwentów.

Lokalizacje

 • Dayton

  300 College Park , 45469, Dayton

 • Dayton

  Dayton, Stany Zjednoczone

  pytania