Keystone logo
University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

Wstęp

Średniej wielkości College of Engineering na University of California Santa Barbara jest konsekwentnie zaliczany do wyższych szczebli szkół inżynierskich na świecie. University of California Santa Barbara Engineering zapewnia studentom bezpośrednią opiekę akademicką, której potrzebują, aby zbudować udaną karierę i ukończyć studia na czas.

Jesteśmy kampusem interdyscyplinarnym, w którym kultura innowacji napędza rozwój zarówno podstawowych rozwiązań naukowych, jak i stosowanych technologii, jednocześnie zwiększając wartość gospodarki naszego regionu, naszego kraju i świata. University of California Santa Barbara udowodnił, że jest jednym z najbardziej udanych środowisk dla publiczno-prywatnego partnerstwa badawczego w kraju; głębokie, zróżnicowane i liczne powiązania z przemysłem zaowocowały setkami własności intelektualnych.

Misją College of Engineering jest zapewnienie swoim studentom solidnych podstaw naukowych i matematycznych; doświadczenie w analizie, syntezie i projektowaniu systemów inżynierskich; oraz ekspozycję na aktualną praktykę inżynierską oraz najnowocześniejsze badania i technologie inżynieryjne. Duch przedsiębiorczości w edukacji, działalności naukowej i uczestnictwie w praktyce inżynierskiej przenika College of Engineering University of California Santa Barbara .

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Santa Barbara

    Santa Barbara, Stany Zjednoczone

    pytania