Keystone logo
University of California Santa Cruz

University of California Santa Cruz

University of California Santa Cruz

Wstęp

W miarę jak zmiany społeczne, gospodarcze, polityczne i technologiczne przekształcają społeczeństwo globalne, naukowcy społeczni zajmują się niezwykle złożonymi problemami, od rasizmu, nierówności ekonomicznych, reformy edukacji i zarządzania po degradację środowiska, handel międzynarodowy i finanse, transnarodowość, wyzwania wschodzących światów, i jak działa ludzki umysł.

Oferując wiele interdyscyplinarnych współpracy i kilka programów dla absolwentów na poziomie magisterskim, kładących nacisk na szkolenie zawodowe (ekonomia i edukacja), studenci przechodzą wszechstronną i rygorystyczną edukację, która przygotowuje ich do produktywnej kariery i dalszych zajęć akademickich.

Wydział prowadzi najnowocześniejsze badania w swoich dziedzinach, często współpracując ze studentami w klastrach badawczych łączących wydziały i ośrodki badawcze. Niedawne badanie umieściło Wydział Nauk Społecznych University of California Santa Cruz pierwszy w kraju wśród uniwersytetów publicznych pod względem jakości produktywności badawczej.

Lokalizacje

  • Santa Cruz

    High Street,1156, 95064, Santa Cruz

    pytania