Keystone logo
Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Wstęp

Uczyć się. Odkryć. Współpracować. Wprowadzać innowacje.

Program doktorancki z inżynierii chemicznej i biomolekularnej (CBE) na Uniwersytecie Tulane oferuje studentom wykształcenie na wysokim poziomie, które koncentruje się wokół możliwości przeprowadzania różnorodnych, nowatorskich, interdyscyplinarnych badań pod ścisłym nadzorem naszych wykładowców.

Wydział składa się z 13 członków kadry kierowniczej o wyjątkowym pochodzeniu i zainteresowaniach badawczych, od mechaniki statystycznej i termodynamiki po symulacje molekularne, energię, środowisko i inżynierię komórkową. Nasi absolwenci pochodzą z całego świata. Obecny stosunek liczby studentów do liczby absolwentów wynoszący około 3 pozwala na zindywidualizowane zwracanie uwagi na postępy każdego studenta, co prowadzi do spersonalizowanego doświadczenia tutaj w Tulane.

Uniwersytet Tulane i Departament CBE oferują swoim absolwentom konkurencyjne pakiety finansowe, w tym stypendia naukowe i asystentury, hojne stypendia, czesne i dotowane ubezpieczenie zdrowotne.

Dr Julie Albert mówi o opracowaniu nanotechnologicznych i mikrostrukturalnych materiałów polimerowych

Misja

Misją Wydziału Inżynierii Chemicznej i Biomolekularnej jest zapewnienie najwyższej jakości programów edukacyjnych dla studentów na wszystkich poziomach w zakresie zasad i zastosowań Inżynierii Chemicznej i Biomolekularnej w środowisku Uniwersytetu Tulane. W ramach tej misji studenci przeprowadzają innowacyjne i wysokiej jakości badania, które rozwijają rozwiązania inżynieryjne dotyczące zdrowia, energii i środowiska.

Badania

Nasze obszary badań reprezentują nowe i ekscytujące kierunki w inżynierii chemicznej, koncentrując się na tematach zaawansowanych materiałów, inżynierii biomolekularnej i nowych technologii środowiskowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat obszarów badawczych, odwiedź https://sse.tulane.edu/cbe/research

School of Science and Engineering generuje miliony dolarów na badania naukowe na uniwersytecie, mistrzów na studiach licencjackich i co roku kończy największą liczbę doktorantów w Tulane.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

O Wydziale Inżynierii Chemicznej i Biomolekularnej

Dział jest trzecim w Stanach Zjednoczonych i ma swoje korzenie w chemii przemysłowej. Dzisiaj dział kontynuuje tradycję rygorystycznej nauki połączoną z radością odkrywania. Wydział ceni stypendium i stara się zapewnić swoim studentom wszelkie możliwości rozwoju ich potencjału akademickiego. Wielkości klas są małe, a stosunek liczby studentów do liczby wydziałów w wydziale wynosi zwykle mniej niż 10: 1. Wydział ma politykę otwartych drzwi i jest dostępny dla studentów przez cały dzień roboczy. Studenci mają ogromne możliwości uczestniczenia w badaniach, a wydział zachęca i promuje zaangażowanie studentów w badania. Wydział ma dziesięciu członków wydziału i prowadzi intensywny program badawczy dla absolwentów prowadzący do uzyskania stopnia doktora.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

Lokalizacje

  • New Orleans

    School of Science and Engineering, 201 Lindy Claiborne Boggs Center, 6823 St. Charles Avenue, LA 70118-5698, New Orleans

Programy

pytania