Keystone logo
The University of Texas at Dallas Doktor filozofii w międzynarodowych badaniach zarządzania
The University of Texas at Dallas

Doktor filozofii w międzynarodowych badaniach zarządzania

Richardson, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

USD 18 276 / per semester

W kampusie

Wstęp

Ph.D. Program International Management Studies (IMS) jest oferowany przez obszar Organizacje, Strategia i Zarządzanie Międzynarodowe (OSIM) i koncentruje się na naukowej analizie zagadnień zarządzania międzynarodowego, strategicznego i organizacyjnego. Badane są takie tematy, jak zarządzanie międzynarodowe, globalna strategia biznesowa, projektowanie i zmiany organizacyjne, rozwój technologiczny i przemysłowy, ład korporacyjny i podejmowanie decyzji zarządczych.

Ph.D. studenci Międzynarodowych Studiów Menedżerskich mogą studiować na kierunku:

  • Przedsiębiorczość
  • Międzynarodowy biznes
  • Zachowań organizacyjnych
  • Zarządzanie strategiczne

Studenci mają możliwość uczestniczenia w trwających projektach badawczych pod opieką doświadczonego wykładowcy. Nacisk kładziony jest na zaangażowanie studentów w badania na wczesnym etapie kariery absolwentów. Bliska interakcja z członkami wydziału umożliwia studentom szybkie nauczenie się identyfikowania i rozwijania pomysłów badawczych oraz tworzenia własnego programu badawczego. Nasz doktorant IMS studenci to zróżnicowana, energiczna i kolegialna grupa pochodząca z takich krajów, jak Chiny, Niemcy, Indie, Korea Południowa, Turcja i Stany Zjednoczone. Są inteligentni, pracowici i aktywni w badaniach, publikując artykuły naukowe w trakcie i po ukończeniu naszego programu.

Studenci rozwijają również kompetencje pedagogiczne pod opieką mentora wydziału, prowadząc jedną lub dwie sekcje studiów licencjackich, co jest stosunkowo niewielkim obciążeniem dydaktycznym w porównaniu z wieloma innymi doktorantami. wymagania programów. Kilku naszych niedawnych absolwentów, Yasuhiro Yamakawa, Brian Pinkham i Canan Mutlu, zdobyło nagrodę dla najlepszego nauczyciela w konkursie „TA / Ph.D. Instruktor ”w Jindal School of Management, wskazując, że byli najlepszymi instruktorami spośród ponad 100 doktorantów. uczniowie szkoły. Inny absolwent, Sergey Lebedev, zdobył nagrodę za najlepszą pracę dyplomową w Jindal School of Management.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania