Keystone logo
The University of Texas at Dallas Doktor filozofii w dziedzinie statystyki
The University of Texas at Dallas

Doktor filozofii w dziedzinie statystyki

Richardson, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 18 276 / per semester

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ph.D. program studiów na The University of Texas at Dallas oferuje obszerne zajęcia i intensywne doświadczenie badawcze w zakresie teorii, metodologii i zastosowań statystyki. W trakcie studiów dr hab. studenci zdobywają umiejętności niezbędne do przygotowania ich do kariery w środowisku akademickim lub w dziedzinach wymagających zaawansowanych umiejętności analizy danych.

Doktorat program jest dostosowany do potrzeb i zainteresowań uczniów. Student musi zorganizować program kursu pod kierunkiem i zgodą doradcy absolwenta. Istnieje możliwość wprowadzenia korekt w zależności od rozwoju zainteresowań studenta i wyboru konkretnego tematu rozprawy.

Niektóre z szerokich obszarów badawczych reprezentowanych na wydziale obejmują teorię prawdopodobieństwa, procesy stochastyczne, wnioskowanie statystyczne, teorię asymptotyczną, metodologię statystyczną, analizę szeregów czasowych, analizę bayesowską, solidne wieloczynnikowe metody statystyczne, metody nieparametryczne, nieparametryczne estymacje krzywych, analizę sekwencyjną, biostatystykę, genetyka statystyczna i bioinformatyka.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktor nauk statystycznych i operacyjnych
    • Santiago de Compostela, Hiszpania
  • Doktor nauk ekonomicznych i ekonometrii
    • Prague, Czechy
  • Doktor nauk statystycznych
    • Dallas, Stany Zjednoczone