Keystone logo
The University of Texas at Dallas Doktor filozofii w dziedzinie nauk politycznych
The University of Texas at Dallas

Doktor filozofii w dziedzinie nauk politycznych

Richardson, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 18 276 / per semester

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Doctor of Philosophy in Political Science zapewnia rygorystyczny, dyscyplinarny program z silnymi interdyscyplinarnymi powiązaniami. Program składa się z nowatorskiej, najnowocześniejszej edukacji podyplomowej z zakresu metodologii politycznej oraz z dziedzin polityki porównawczej i stosunków międzynarodowych; prawo i sądy; oraz instytucje polityczne i polityka amerykańska.

W pierwszych dwóch latach programu studenci zdobywają umiejętności i narzędzia badawcze, pracują nad projektami badawczymi oraz zapoznają się z normami zawodowymi w dyscyplinie. Później mają okazję rozwinąć swoje umiejętności instruktażowe i prezentacyjne oraz przeprowadzić badania odpowiadające na ważne pytania w tej dziedzinie.

Misja

Doctor of Philosophy in Political Science zapewnia rygorystyczny, dyscyplinarny program z silnymi interdyscyplinarnymi powiązaniami. Program obejmuje innowacyjne, nowoczesne kształcenie absolwentów w zakresie metodologii politycznej oraz kierunków Polityka porównawcza i stosunki międzynarodowe; Prawo i sądy; oraz instytucje polityczne i polityka amerykańska. W pierwszych dwóch latach programu studenci zdobywają umiejętności i narzędzia badawcze, pracują nad projektami badawczymi oraz zapoznają się z normami zawodowymi w dyscyplinie. Później mają okazję rozwinąć swoje umiejętności instruktażowe i prezentacyjne oraz przeprowadzić badania odpowiadające na ważne pytanie (lub pytania) w tej dziedzinie. Przez cały czas nacisk kładziony jest na przygotowanie studentów do życia po ukończeniu studiów na uczelniach wyższych, w rządzie lub przemyśle.

Cele

  • Studenci wykażą się umiejętnością zastosowania nauk politycznych i innych społecznych teorii naukowych do pytań badawczych.
  • Studenci rozwiną umiejętność stosowania zaawansowanego szkolenia metodologicznego w zrozumieniu ważnych kwestii politycznych i społecznych.
  • Studenci będą rozwijać zaawansowane umiejętności w zakresie komunikacji zawodowej, odpowiednie do prezentacji profesjonalnym odbiorcom ze środowiska akademickiego, rządu lub przemysłu.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy