Keystone logo
The University of Texas at Dallas Doktor filozofii w dziedzinie inżynierii telekomunikacyjnej
The University of Texas at Dallas

Doktor filozofii w dziedzinie inżynierii telekomunikacyjnej

Richardson, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 18 276 / per semester

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ph.D. Doktorat w programie Telecommunications Engineering oferuje intensywne przygotowanie w zakresie projektowania, programowania, teorii i aplikacji. Szkolenia są oferowane zarówno studentom akademickim, jak i studentom z celami zawodowymi w zawodach biznesowych, przemysłowych i rządowych wymagających zaawansowanej wiedzy z zakresu telekomunikacji, teorii sieci i technologii.

Kursy i badania są oferowane w różnych poddziedzinach inżynierii telekomunikacyjnej, w tym w obliczeniach odpornych na uszkodzenia, przetwarzaniu równoległym, przetwarzaniu sygnałów cyfrowych, komunikacji cyfrowej, modulacji i kodowaniu, propagacji fal elektromagnetycznych, światłowodach i zintegrowanej optyce, laserach, komunikacji bezprzewodowej, telefonii komórkowej IP, bezprzewodowe multimedia, sieci DWDM, protokoły zapewniania QoS, projektowanie i optymalizacja sieci, oprogramowanie telekomunikacyjne, wydajność systemów, sieci bezprzewodowe ad-hoc i PCS, bezpieczeństwo sieci i sieci o dużej szybkości.

Uczelnia posiada dużą sieć obiektów komputerowych, w tym komputery PC, stacje robocze Unix oraz specjalistyczne komputery do badań w ramach programu i laboratoriów wydziałowych. Szkoła Jonsson opracowała najnowocześniejszą infrastrukturę informacyjną składającą się z sieci bezprzewodowej we wszystkich budynkach oraz rozległej sieci światłowodowej Ethernet.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktorat z inżynierii elektrycznej i komputerowej
    • Storrs, Stany Zjednoczone