Keystone logo
© ASP Wroclaw
The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Wstęp

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw oferuje najwyższej klasy edukację artystyczną i projektową na trzech poziomach – licencjackim, magisterskim i doktoranckim. Jesteśmy uczelnią państwową i kształcimy studentów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na czterech wydziałach: Wydziale Malarstwa i Rzeźby, Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa, Wydziale Ceramiki i Szkła oraz Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Nasz główny budynek znajduje się w historycznej części Wrocławia, a nowy budynek – Centrum Sztuki Stosowanej i Innowacji – to nowoczesny budynek z ultranowoczesnymi pracowniami i udogodnieniami.

114919_114879_5M6A3510.jpg

W latach akademickich 2019 i 2020 oferujemy dwa programy prowadzone w języku angielskim: program studiów MFA in Visual Arts oraz program badawczy Doctoral School.

Dodatkowo oferujemy bezpłatne kursy języka polskiego dla wszystkich naszych zagranicznych studentów.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z rekrutacją skontaktuj się z pracownikiem Biura Współpracy z Zagranicą – Pauliną Zaweracz.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś Priorytetowa III Szkolnictwo Wyższe dla Gospodarki i Rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Lokalizacje

  • Wrocław

    Plac Polski 3/4 (6,211.09 mi) Wroclaw, Poland 50-156, 51, Wrocław

  • 425Q+5C

    pl. Polski 3/4, 50-156, 425Q+5C

pytania