Keystone logo
Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Wstęp

Tbilisi State Medical University ( TSMU ) jest głównym ośrodkiem wyższego szkolnictwa medycznego w Gruzji o prawie stuletniej historii. Warto podkreślić, że tysiące absolwentów naszej uczelni kontynuuje karierę zawodową w wielu czołowych klinikach i instytucjach w Gruzji, Europie i na świecie.

Udane programy studiów licencjackich, podyplomowych, ciągłego rozwoju zawodowego, magisterskie, doktoranckie i wyższe programy kształcenia zawodowego sprawiają, że TSMU atrakcyjna dla przyszłych studentów w Gruzji i różnych krajach na całym świecie.

Tbilisi State Medical University jest pełnoprawnym członkiem Europejskiego Obszaru Edukacji, co oznacza jego aktywne zaangażowanie w funkcjonowanie tego systemu edukacji, wyznaczanie kierunków rozwoju i wdrażania, nawiązywanie swobodnych i bliskich relacji naukowych i akademickich z ośrodkami edukacyjnymi, naukowymi i klinicznymi na całym świat. Co trzeci student naszej uczelni jest studentem zagranicznym.

Tbilisi State Medical University przywiązuje dużą wagę do systemu edukacji zorientowanego na studenta w porównaniu do systemu zorientowanego na nauczyciela (niezależnego od czasu i a priori, opartego na założeniu, że profesor / nauczyciel wie, czego uczyć). Podejście zorientowane na ucznia przywiązuje większą wagę do planowania programu nauczania i koncentruje się na potrzebach uczniów w zakresie ich przyszłych działań społecznych i kariery zawodowej.

Lokalizacje

  • Tbilisi

    Vazha Pshavela Avenue,33, , Tbilisi

    pytania