Keystone logo
© SMU
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Wstęp

Moody School of Graduate and Advanced Studies SMU z dumą oferuje stopnie doktorskie i magisterskie w wielu różnych dziedzinach w czterech różnych kolegiach i szkołach: Dedman College of Humanities and Sciences, Lyle School of Engineering, Meadows School of the Arts, oraz Simmons School of Education and Human Development. Programy te pomagają studentom realizować swoje pasje i wnosić znaczący wkład zarówno w środowisko akademickie, jak i przemysł.

  • 32 stopnie doktorskie
  • 120+ stopni magisterskich
  • 47 W pełni finansowany doktorat. koledzy

Myślisz o studiowaniu na SMU? Witamy!

Southern Methodist University to prywatna, zorientowana na badania instytucja, której celem jest zapewnianie innowacyjnych, interdyscyplinarnych i wpływowych badań. Mieszczący się w międzynarodowym mieście Dallas w Teksasie nasi absolwenci mogą mieszkać i uczyć się w jednej z 10 najlepszych lokalizacji biznesowych w USA według magazynu Fortune.

Moody School of Graduate and Advanced Studies, we współpracy z pięcioma kolegiami i szkołami SMU, oferuje 32 stopnie doktorskie i ponad 120 stopni magisterskich oprócz kilku stopni zawodowych. Programy te pomagają naszym studentom realizować swoje pasje i wnosić znaczący wkład w swoje dziedziny akademickie i nie tylko.

Różnorodność w SMU

Southern Methodist University jest zaangażowany w pielęgnowanie integracyjnego, pełnego szacunku i wymagającego intelektualnie środowiska dla wszystkich naszych absolwentów.

Wierzymy, że wspierająca społeczność obejmująca indywidualne punkty widzenia i pochodzenie prowadzi do bardziej rygorystycznego środowiska akademickiego i bardziej satysfakcjonującego doświadczenia dla wszystkich.

Lokalizacje

  • Dallas

    6425 Boaz Lane, , Dallas

pytania