Keystone logo
Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Wstęp

Badania Excellence całej Zarządzania, Nauk Społecznych i Informatyki

Uczelnia czołową w Azji, Singapore Management University (SMU) jest znany na całym świecie dla jego światowej klasy badań i dobrej nauki. Generuje badań prowadzących krawędzią o skutkach globalnych, a ma na celu stworzenie szeroko zakrojonego, kreatywnych i przedsiębiorczych liderów. Domem dla ponad 8300 studentów i doktorantów, SMU słynie interaktywnej i technologicznie obsługującym pedagogiki Seminarium stylu nauczania w małych rozmiarach klasowych. Uniwersytet składa się z sześciu szkół - School of Accountancy, Lee Kong Chian School of Business, Szkoła Główna Handlowa, Szkoła Systemów Informacyjnych Szkoły Prawa i Szkoły Nauk Społecznych - oferując szeroką gamę licencjackie, magisterskie oraz studia doktoranckie w różnych dyscyplinach ,

SMU oferuje cztery programy doktoranckie:

Doktor Business, ze specjalnościami w: finanse marketing Operations Management Zachowania organizacyjne & Human Resources Strategiczne Zarządzanie i organizacja Doktorat z ekonomii Doktorat z psychologii Doktor Systemów Informacyjnych (computing jak również zarządzanie)

SMU oferuje również Interdyscyplinarny Program doktoranckie w naszym Obszary badawcze doskonałości gdzie studenci mogą wybrać specjalizację pierwotnej i wtórnej specjalizacji. Proszę odwiedzić naszą stronę strona główna aby uzyskać więcej informacji.

Korzyści z Zajmując doktorat SMU

 • SMU przygotowuje naszych doktorantów, by stać się światowej klasy akademickiego lub branża liderami w swoich dziedzinach specjalistycznych i interdyscyplinarnych poprzez zapewnienie możliwości głębszej integracji w zakresie zarządzania, nauk społecznych i informatyki. Nasi uczniowie są dobrze przygotowani do tworzenia lub generowania wyrazistość i świata rzeczywistego rozwiązania.
 • Istnieje również wiele możliwości dla naszych doktorantów do udziału w zespołach badawczych i dydaktycznych w szkołach, a także ośrodków badawczych i instytutów zawierające SMU międzynarodowo znanych wykładowców, którzy są ekspertami w swoich specjalistycznych dziedzinach.
 • Ponad a przede kształcenia akademickiego, SMU doktoranci uczestniczą również w działaniach na rzecz rozwoju zawodowego (takich jak prezentacja i umiejętności nauczania treningu). Trening ten jest przydatny do nich w czasie studiów doktoranckich, jak i po skończeniu studiów.
 • Będąc w kampusie miasta, doktoranci mają łatwy dostęp do partnerów z branży, którzy dostarczają danych badawczych i platform zatwierdzania, jak również zaplecze badawcze SMU, które zawierają własnościowych i opublikowane baz danych.
 • SMU zapewnia naszym doktorantom stypendia, które pokrywają czesne i zapewniają żywe stypendia, a także zapewnia obfite finansowanie konferencyjną dla uczniów do dzielenia się swoimi wkład badań z międzynarodowym środowiskiem naukowym.
 • Nasi absolwenci studiów doktoranckich odkryli dobre lokaty w prestiżowych instytucji akademickich i organizacji branżowych.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Singapore

  Singapore Management University, Administration Building, Level 12, 81 Victoria Street, 188065, Singapore

  pytania