Keystone logo
Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Wstęp

Założona jako pierwsza amerykańska szkoła lotnicza posiadająca certyfikat federalny, Park College of Engineering, Aviation and Technology Uniwersytetu w Louisville wytyczył ścieżkę innowacji we wszystkich dyscyplinach, które obsługujemy. Od robotów po rakiety i wszystko inne - opracowaliśmy programy ukierunkowane na przyszłość, aby zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby zawodu i społeczeństwa.

History of Parks College

Założona przez Olivera „Lafe” Parks w 1927 roku, zaledwie dwa miesiące po historycznym locie Charlesa Lindbergha przez Atlantyk, Parks College stała się pierwszą zatwierdzoną przez federację szkołą lotniczą.

W erze II wojny światowej kolegium lotnicze i jego filie były odpowiedzialne za szkolenie jednego z każdych 10 pilotów Army Air Corps oraz tysięcy mechaników lotniczych. Po wojnie Parki zdały sobie sprawę, że przyszli liderzy lotnictwa będą potrzebowali szerszej edukacji akademickiej. Uważał, że najlepszym sposobem na zapewnienie takiej szerokości jest poszukiwanie powiązań z dużym uniwersytetem. W 1946 r. Przekazał Parks College uniwersytetowi Saint Louis, a tym samym posiadacz certyfikatu Air Agency nr 1 stał się częścią najstarszego uniwersytetu na zachód od Missisipi. Z biegiem lat Parki dodawały programy z zakresu zarządzania konserwacją samolotów, inżynierii lotniczej, elektrotechniki, informatyki, inżynierii mechanicznej, inżynierii biomedycznej i inżynierii lądowej.

Jesienią 1997 roku, po siedmiu dekadach w Cahokia, Illinois, uczelnia przeniosła się do McDonnell Douglas Hall, nowoczesnego budynku na kampusie uniwersyteckim St. Louis, jako Parks College of Engineering, Aviation i Technology.

Wiadomość od dziekana

Jako dziekan Parks College of Engineering, Aviation and Technology mam przyjemność i przywilej kierować tą wybitną organizacją w okresie transformacji w jej prawie 90-letniej historii. Rozwijamy się i dostosowujemy, aby przygotować inżynierów i lotników do sprostania zmieniającym się potrzebom społeczeństwa.

W parkach motywuje nas nasza jezuicka, katolicka misja - formować sprawnych technicznie i odpowiedzialnych społecznie innowatorów oraz liderów inżynierii i lotnictwa. Nasi uczniowie nie tylko uczą się poprzez wykłady. Uczą się poprzez kursy laboratoryjne, wykorzystując najnowszy sprzęt i narzędzia do produkcji części, budując produkty i współpracując z wykładowcami przy projektach badawczych.

W tym roku powitaliśmy nasze największe ciało studenckie w historii uczelni - ponad 900 studentów. Park College zawsze był i pozostanie skoncentrowany na studentach. Jesteśmy tutaj, aby uczyć i pomagać w rozwoju przyszłych liderów. Nasz wydział posiada fundusze z National Science Foundation, National Institutes of Health, Siemens, Kern Entrepreneurial Engineering Network oraz departamentów transportu Missouri i Illinois, żeby wymienić tylko kilka - i wszyscy oni angażują studentów w swoje badania.

Zbudowaliśmy satelity, samochody wyścigowe, a nawet betonowe czółna. Nasi studenci zostali nazwani stypendystami Grand Challenge i University Innovation Fellows. Podpisaliśmy umowy o współpracy z czterema różnymi liniami lotniczymi oraz inicjatywę na rzecz różnorodności dla inżynieryjnych szkół wyższych. Oczywiście wykonujemy niezwykłą pracę i jesteśmy za to doceniani.

Uważam się za bardzo szczęśliwy, mogąc współpracować z tak oddanymi ludźmi, którzy chcą zmienić świat i żyć naszą jezuicką misją. W miarę wzrostu i ewolucji zapewniam, że Parks College pozostanie wierny swoim podstawowym zasadom. Mam nadzieję, że nadal będziesz śledzić nasze postępy i wspierać naszych wybitnych studentów, pracowników i wykładowców.

Z poważaniem,

Dr Michelle Sabick Brooke Cagle / Unsplash

128362_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Partnerzy branżowi Parks College

Parki College of Engineering, Aviation i Technology Uniwersytetu w Saint Louis utrzymują silne relacje z liderami branży - od staży i możliwości współpracy dla studentów po pomoc specjalistom w ustawicznym kształceniu, a także współpracę z firmami i organizacjami w zakresie badań.

Naszym celem jest budowanie silnych połączeń nie tylko w okolicach St. Louis, ale w lokalizacjach na całym świecie w celu wzmocnienia naszych programów.

Program Boeing Learning Together

Parks College z dumą oferuje pracownikom Boeinga wyjątkowe wykształcenie w naszej najważniejszej instytucji w ramach programu Boeing Learning Together. Oferujemy kursy kontynuowania nauki przez pracowników Boeinga (CEU) z 15-procentową zniżką od opublikowanych stawek obowiązujących na Uniwersytecie. Ponadto wszystkie studia magisterskie i doktoranckie w niepełnym wymiarze godzin są oferowane z 20-procentową zniżką od opublikowanych stawek obowiązujących na uniwersytecie.

Stowarzyszenie pilotów linii lotniczych

Parks College i komitet edukacyjny stowarzyszenia pilotów linii lotniczej połączyli siły, aby stworzyć program mentorski, który zapewnia możliwości rozwoju branży dla obecnych i przyszłych studentów.

Ten wspólny wysiłek pozwala studentom uczestniczyć w działaniach związanych z rozwojem przemysłu, w celu poprawy profesjonalizmu wśród absolwentów wyższych uczelni lotniczych przed rozpoczęciem kariery zawodowej jako pilot.

Komitet Edukacyjny ALPA ma łącznik „Go Team”, który odwiedza kampus w każdym semestrze, aby rozmawiać z uczniami w klasie i na forum. Ponadto wolontariusze ALPA są parowani z uczestniczącymi studentami lotnictwa w Parks College w celu zapewnienia wskazówek podczas ich kariery zawodowej.

Greater St. Louis Business Aviation Association

Misja Greater St. Louis Business Aviation Association Educational Foundation, Inc. ma na celu promowanie i rozwój lotnictwa biznesowego poprzez programy edukacyjne i stypendia.

Członkowie Fundacji Edukacyjnej zachęcają młodych ludzi z regionu St. Louis do kontynuowania kariery w lotnictwie ogólnym, zapewniając stypendia i programy mentorskie dla studentów Saint Louis University i Parks College.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Saint Louis University 1 N. Grand Blvd., MO 63103, St. Louis

pytania