Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Wstęp

Założony w 1970 r. Université Paris Pantheon-Assas jest spadkobiercą „La Sorbonne”, dawnego Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od XIII w. Uniwersytet jest uznawany w kraju i na arenie międzynarodowej jako wiodący francuski uniwersytet prawniczy, zaangażowany zapewnienie najwyższego poziomu doskonałości we wszystkich dziedzinach prawa.

Singapur stał się jednym z najbogatszych krajów na świecie i pozycjonuje się jako regionalne centrum finansowe i centrum zaawansowanych technologii. Kampus Assas International w Singapurze znajduje się w INSEAD Asia w One-North, obszarze poświęconym edukacji, badaniom, innowacjom i branżom biznesowym.

Słowo od Dziekana

„Witamy w kampusie Assas International w Singapurze, którego celem jest promowanie najlepszych praktyk z zakresu międzynarodowego prawa gospodarczego. Nasz LL.M. Program prowadzony jest przez profesorów z Université Paris-Panthéon-Assas, którzy publikują i wykładają w najnowocześniejszych dziedzinach, oraz przez doświadczonych prawników i praktyków pochodzących z najlepszych międzynarodowych kancelarii prawnych i firm w Azji.

Nasz LL.M. w ten sposób kandydaci zyskują dogłębną wiedzę na temat niektórych z najbardziej znanych i szybko zmieniających się dziedzin prawa, przy udziale profesorów pochodzących zarówno z systemów prawa cywilnego, jak i prawa zwyczajowego. Nasi studenci mogą korzystać z szerokiego programu nauczania, który obejmuje prawo międzynarodowe, umowy międzynarodowe, własność intelektualną, arbitraż międzynarodowy, handel międzynarodowy, finanse międzynarodowe, prawo ochrony środowiska, prawo podatkowe i inne dziedziny.

Wreszcie Assas International w kampusie w Singapurze oferuje przez cały rok programy dla kadry kierowniczej, standardowe lub na żądanie, aby przyczynić się do poprawy najlepszych praktyk prawników i wewnętrznych radców prawnych, a także kursy letnie.

Oferowane programy

W Singapurze Assas International oferuje 3 różne programy:

 • Kursy podyplomowe przyznawane przez Uniwersytet Paris-Panthéon-Assas, takie jak LL.M. w międzynarodowym prawie gospodarczym.
 • W programach dla kadry kierowniczej otwartych dla profesjonalistów można uczestniczyć osobiście lub zdalnie. Wszystkie nasze kursy prawnicze są akredytowane przez Singapurski Instytut Edukacji Prawnej.
 • Szkoła Letnia: składająca się z kilku kursów letnich odbywających się w lipcu, otwarta dla studentów i profesjonalistów na poziomie licencjackim i magisterskim. Te dwutygodniowe kursy pozwalają uczestnikom z całego świata zgłębiać współczesne tematy z perspektywy ekonomicznej i prawnej podczas odkrywania cudów Singapuru.

Funkcje kampusu

Wyjątkowe doświadczenie na kampusie w Singapurze

Szkoła międzynarodowa Assas jest prowadzona na terenie kampusu INSEAD Business School-Asia, położonego w centrum wiedzy Singapuru.

 • Amfiteatr: w pełni wyposażony do nagrywania wideo na żywo i zdalnego uczestnictwa, nasz amfiteatr może pomieścić do 55 uczestników i nadaje się do zajęć stacjonarnych, online lub hybrydowych.
 • Centrum zasobów: Biblioteka INSEAD Tanoto wspiera studentów w ich badaniach i działaniach programowych. Otwarte 24 godziny na dobę, przestronne miejsca pracy z szybkim łączem sieciowym i wyposażone w najnowocześniejsze komputery i usługi drukowania w chmurze; Całodobowa usługa samodzielnego wypożyczania książek.
 • Restauracja: otwiera się w porze lunchu i oferuje różne posiłki.
 • Centrum fitness: wyposażone w wybraną gamę sprzętu do ćwiczeń sercowo-naczyniowych i siłowych do treningu, stawka za wizytę 5 USD lub 35 S$ miesięcznie. Członkostwo obejmuje korzystanie ze wszystkich urządzeń centrum fitness, udział w zajęciach aerobiku/ćwiczeń, ocenę testu sprawnościowego oraz bezpłatne korzystanie z szafki i ręczników. Godziny otwarcia: od 5.30 do 23.00 w dni powszednie; oraz w weekendy od 8:00 do 18:00.
 • Drukarnia: do obsługi przesyłek pocztowych i drukowania, których możesz potrzebować. Pliki można przesyłać za pomocą karty pamięci.
 • Połączenia internetowe i telefoniczne: bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie kampusu.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Singapore

   Ayer Rajah Avenue, 1, 138676, Singapore

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania