Keystone logo
North Carolina A&T State University Doktorat w informatyce i inżynierii danych obliczeniowych
North Carolina A&T State University

Doktorat w informatyce i inżynierii danych obliczeniowych

Greensboro, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 5278 / per semester *

W kampusie

* całkowite czesne i opłaty w stanie: 5 277,56 $ | całkowite czesne i opłaty poza stanem: 11 677,56 USD. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Opłaty mogą ulec zmianie

Wstęp

Doktorat in Computational Data Science and Engineering to interdyscyplinarny program dla absolwentów przeznaczony dla studentów, którzy chcą wykorzystywać zaawansowane metody obliczeniowe do rozwiązywania problemów związanych z dużymi danymi, rozległymi obliczeniami oraz złożonym modelowaniem, symulacją, optymalizacją i wizualizacją.

Badania w dziedzinie informatyki i inżynierii danych obliczeniowych obejmują: big data i statystykę obliczeniową, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, internet rzeczy, duże i złożone systemy, inteligentne systemy transportowe i infrastrukturalne, teledetekcję, pojazdy autonomiczne, wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość, e-commerce, przetwarzanie obrazu i wideo, wizualizacja naukowa i interaktywna, obliczenia o wysokiej wydajności, skalowalne algorytmy, bioinformatyka i wieloskalowe, wielofizyczne systemy inżynieryjne.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Udogodnienia

O szkole

pytania