Keystone logo
Nazarbayev University

Nazarbayev University

Nazarbayev University

Wstęp

Nazarbayev University , położony w Astanie w Kazachstanie, w Azji Środkowej, to uniwersytet badawczy o rosnącej międzynarodowej renomie, łączący edukację i innowacje w najnowocześniejszym kampusie XXI wieku. Nazarbayev University szybko stał się znany na całym świecie dzięki swojemu zaangażowaniu w stanie się najwyższej klasy placówką badawczą. Naukowcy z NU prowadzą badania w różnych dziedzinach i realizują najbardziej ambitne projekty. Badania, corocznie wspierane ze środków wewnętrznych i zewnętrznych, prowadzone są w nowoczesnych laboratoriach.

Językiem wykładowym i badawczym na Nazarbayev University jest angielski, a systemy przyjęć i awansów opierają się wyłącznie na osiągnięciach.

NU opublikował ponad 5300 prac z różnych dziedzin nauki, w tym 1100 publikacji studentów, zarówno indywidualnych, jak i współautorskich; sieć ponad 270 laboratoriów naukowo-dydaktycznych; złożenie 164 wniosków patentowych; zakończone sukcesem negocjacje i podpisanie 6 umów licencyjnych; oraz uzyskanie 106 patentów.

Aby dowiedzieć się więcej o zaangażowaniu Nazarbayev University badania i zostać częścią zespołu, koniecznie sprawdź proces rekrutacji NU i przejrzyj różne możliwości finansowania oparte na osiągnięciach dostępnych dla przyszłych studentów.

Kampus

NU to nowoczesny kampus uniwersytetu badawczego, który zapewnia mieszkańcom komfortowy tryb życia. Powierzchnie mieszkalne są dostępne do wszystkiego, od aranżacji mieszkania w pojedynkę po aranżację grupową. Na terenie kampusu znajdują się różnorodne restauracje, w których można eksplorować kulinarnie, a bezpieczeństwo i ochrona są gwarantowane dzięki kartom kontroli dostępu, które ograniczają dostęp do wszystkich obiektów kampusu.

Nasz najnowocześniejszy kompleks sportowy umożliwia aktywny tryb życia, bez względu na to, jakie sporty i aktywności lubisz. Światowej klasy, regulowane boiska sportowe na świeżym powietrzu zapewniają idealne miejsce do zespołowych, stacjonarnych zawodów.

Każdy znajdzie coś dla siebie w kampusie NU.

133759_133724_IMG_47202.jpg

Życie w NU

Studenci, pracownicy i wykładowcy decydujący się na zamieszkanie w NU odkrywają Kazachstan i korzystają ze wszystkich udogodnień domu. Komfortowe zakwaterowanie połączone jest z pierwszorzędnymi usługami dotyczącymi jedzenia, zakupów, pielęgnacji i innych osobistych potrzeb. Wiele usług (w tym nasze biuro medyczne) jest dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i służą o każdej porze dnia i nocy.

Zarówno studenci, jak i wykładowcy uwielbiają mieszkać w NU.

Współpraca międzynarodowa

Model strategicznego rozwoju Nazarbayev University opiera się przede wszystkim na partnerstwie z czołowymi uniwersytetami na świecie. Każda ze szkół uniwersyteckich i ośrodków badawczych została opracowana we współpracy z wiodącymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi.

NU ma na celu promowanie internacjonalizacji całej uczelni poprzez współpracę międzynarodową i partnerstwa, pozycjonowanie uniwersytetu na globalnej arenie szkolnictwa wyższego oraz międzynarodowe wsparcie studentów, wykładowców i personelu.

Strategiczni partnerzy akademiccy i naukowi Nazarbayev University

 • University of Wisconsin-Madison (USA) - partner School of Sciences and Humanities
 • Duke University, Fuqua School of Business (USA) - partner Graduate School of Business
 • National University of Singapore, Lee Kuan Yew School of Public Policy (Singapur) - partner Graduate School of Public Policy
 • University of Pittsburgh (USA) - partner School of Medicine
 • The University of Pennsylvania (USA) - partner Graduate School of Education
 • The University of Cambridge (UK) - partner Graduate School of Education
 • Colorado School of Mines (USA) - partner School of Mining and Geosciences
 • Lawrence Berkeley National Laboratory (USA) - partner prywatnej instytucji „National Laboratory Astana”
 • The Oak Ridge Associated Universities (USA) – partner Prywatnej Instytucji „System Badań i Innowacji Nazarbayev University ”

Partnerzy strategiczni, którzy przyczynili się do rozwoju NU:

 • The University of Warwick (UK) - partner programu roku Fundacji Nazarbayev University latach 2015-2016.
 • University College London (UK) - partner Nazarbayev University School of Engineering and Digital Sciences oraz University przygotowawczego certyfikatu programu w latach 2010-2015.

Funkcje kampusu

.

  Rankingi

  501–600 . Światowe rankingi uniwersytetów 2024 (The Times Higher Education World University Rankings 2024)

  Akredytacje

  Akredytowane przez AMBA

  Referencje studentów

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Astana

   Qabanbay Batyr Avenue, 53, 010000, Astana

   pytania