Keystone logo
Monarch Business School Switzerland LEKARZ STOSOWANEGO PRZYWÓDZTWA
Monarch Business School Switzerland

LEKARZ STOSOWANEGO PRZYWÓDZTWA

Zug, Szwajcaria

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Feb 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO

Program zapewnia platformę, która umożliwia uczestnikom rozwój jako skutecznych liderów i trenerów poprzez badanie ich osobistych umiejętności, przekonań i zestawów wartości w odniesieniu do osób, z którymi wchodzą w interakcje. Uczestnicy rozwiną wgląd i umiejętności, aby stać się bardziej skutecznymi liderami i menedżerami. Wgląd w skuteczność zarządzania i przywództwa w coraz większym stopniu wskazuje na inteligencję emocjonalną i zgodność. Poznanie siebie pozwala liderom lepiej poznać swoich pracowników i skutecznie przewodzić. Program jest specjalnie zaprojektowany dla pracujących profesjonalistów, którzy chcą natychmiast zastosować wiedzę o programie z powrotem do swojego środowiska pracy.

ZASTOSOWANE I PRAKTYCZNE

Program wykorzystuje metodologię mieszanego uczenia się, która obejmuje coaching indywidualny, praktyczne zastosowanie w miejscu pracy, stypendium dla przywództwa i indywidualną refleksję. Sukces w programie definiuje się jako wyższą wydajność lidera i coacha w rzeczywistym świecie istniejącego miejsca pracy uczestnika. Program obejmuje materiały uważane za niezbędne dla przywództwa stosowanego. Współczesne tematy obejmują etykę i CSR, przywództwo, zmianę, zrównoważony rozwój, kongruencję, psychologię personelu i duchowość. Możesz pobrać schemat programu tutaj.

BUDOWANIE ZDOLNOŚCI PRZYWÓDZTWA

Przywództwo jest kluczem do rozwoju odpornej organizacji. Poprzez wyjątkowe nauczanie i rzeczywiste zastosowania program DOAL kształci menedżerów gotowych do objęcia roli przywódczej w swoich organizacjach.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Doktor filozofii (doktorat) w zakresie przywództwa wykonawczego
  • London, Wielka Brytania
  • Bologna, Włochy
 • PhD in International Leadership
  • Paris, Francja
 • Doktorat w Przywództwie Strategicznym
  • Harrisonburg, Stany Zjednoczone